Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• KE3070
    replied
    Kupte si apku wrc+ a máte všechno info online, vč. onboardů a uvidíte, že sníh je jen po krajnicích, nicméně v noci mrzne a tak to dopoledne hodně klouže. Je to takové zrádné "sucho".

Zanechat komentář:

• kollma
    replied
    Tohle úplně jako suchá silnice nevypadá: https://pbs.twimg.com/media/FJdQDYzX...jpg&name=large Ale co jsem pochopil, tak je to jen jedna RZ v sobotu.

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Info od "Pluta":Bohužel špatně. Zatím vesměs všude sucho a relativně teplo. Přimrzá to jen přes noc. A předpověď nic moc neslibuje.

Zanechat komentář:

• Er@ser
    replied
    Nevíte jak je to na RZ se sněhem?

Zanechat komentář:

• hujer
    replied
    Něco ze servisu:https://www.youtube.com/watch?v=68zPf6onCIE

Zanechat komentář:

• gaudino69
    replied
    test Monte Carlo 2022 Ogier

https://www.youtube.com/watch?v=ajyiiHtf4Nw

Zanechat komentář:

• Rejdim46
    replied
    Kdyby měl někdo místo, rád bych se připojil. Samozřejmě s příspěvkem na dopravu apod. Kdyby měl někdo zájem prosím ozvěte se na 770 62 46 46.

Zanechat komentář:

• subarak1
    replied
    Dle aktuálního infa od Pluta, tak diváci mají povoleno v zelených zónách, takže podobně, jako to bylo v době před covidem. Jinak zákaz do servisu a na shake. Prý by se na tom již nemělo nic měnit.

Zanechat komentář:

• tedyn
    replied
    Zatím žádné info? Teď už je snad pozdě na zakázání vstupu lidem k rzte ne?

Zanechat komentář:

• rallymag2
    replied
    V Itálii je rally svět ještě v pořádku, tam se sice taky začíná zakazovat, ale pořád to jde. Otázkou je, jak to na Monte chtějí zajistit.

Zanechat komentář:

• Kenny_pce
    replied
    Původně odeslal rallymag2 Zobrazit příspěvek

dovoleno bude stát pouze v označených zelených zónách
    Obavam se, ze tohle se "osvedci" i do budoucnosti i na ostatnich evropskejch soutezich. Asi zacnu jezdit na Africa race, tam to snad nehrozi.

Zanechat komentář:

• tedyn
    replied
    Přímo od AMC,zatím stále s diváky (snad už to tak zůstane) kromě shakedownu bude také zakázán vstup do servisní zóny.

Zanechat komentář:

• rallymag2
    replied
    Původně odeslal jiridlo Zobrazit příspěvek
    Já mám v plánu shakedown zkusit. Chci spát v autě někde za cílem a pak budu doufat, že projdu
    Vstup divákům na shakedown je zakázán, nikde nebude žádná zelená zóna. To platí na všech RZ, dovoleno bude stát pouze v označených zelených zónách. Jinak se budou rušit RZ. Vzhledem k tomu, že dneska pořadatel zpřísnil covid pravidla pro účastníky, tak bude zajímavé, co vymyslí nového pro diváky...

Zanechat komentář:

• tedyn
    replied
    Netrpělivě čekám na sobotu,pevně věřím,že nás pustí. Plán už máme hotovej,tak doufám,že nám nezbydou oči pro pláč…
    Jinak startovka hezká. Na podmínky jsem zvědav.

Zanechat komentář:

• jiridlo
    replied
    Já mám v plánu shakedown zkusit. Chci spát v autě někde za cílem a pak budu doufat, že projdu

Zanechat komentář:

Working...
X