Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Croatia Rally 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• V Pátek bude veselo. Ale ostatní dny to bude snad v pohodě.

Komentář

• ahoj v neděli k tomu skoku na powerstage v neděli dá se tam teda vůbec dostat protože na smapách tam nevede cesta vůbec ale na google mapách to vypadá jakože by tam měla nějaká cesta bejt neví někdo ??

Komentář

• Původně odeslal w0kurka Zobrazit příspěvek
        ahoj v neděli k tomu skoku na powerstage v neděli dá se tam teda vůbec dostat protože na smapách tam nevede cesta vůbec ale na google mapách to vypadá jakože by tam měla nějaká cesta bejt neví někdo ??
        Čau, cesta tam je, ale google některé cesty neukazuje. Lepší jsou seznam mapy

Komentář

• Původně odeslal Kunek Zobrazit příspěvek
          V Pátek bude veselo. Ale ostatní dny to bude snad v pohodě.
          Si piš; bude maso. Tak prostě přes den budeme muset mít víc sad oblečení a na večer víc rumu.

Komentář

• Pánové už to tady padlo. Mapy cz jsou podrobnější a lepší než Google. To hnědé čárkované jsou polní cesty, po kterých se dá jezdit. Vím, že máte zažité Waze apod ale tady několik let jezdím na mapy cz. Udělejte si večer pět minut a koukněte na stejné místo na více podkladech. Google má více informací o zajímavých místech, ale to jsem turistické věci. Na cestování ale docela prd.
            jinak rána jsou tady chladná. Včera byly 4 a dnes 7. Pokud budete spát v autě nebo venku, tak si příbalte něco teplého. Ani přes den to není hitparáda. Na sluníčku pecen a když foukne, tak je to ledové. Má začít Jugo, tak se snad oteplí.
            Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Komentář

• Potvrzuji, souhlasím s Pačesem. Jezdíme tam na motorkách a 80% čárkovaných cest na Mapách.cz je sjízdných autem. Těch 20% s něčím vyšším.

Komentář

• Co je to autem?
                Já zarytej škodovák si povezu řiť v Proceedu se sportovním podvozkem,takže na šoto asi nic moc,ještě že budu sedět většinou na pravé sedačce .
                Apropó ani nevím kam jedeme,údajně do nějakýho Chorvatska a do Zágrebu...
                Poprvé za 20 let ježdění po závodech jsem nic neplánoval a nechal vše na druhých,ještě vlastně letošní Blaufränkisland a Rebeland a loňskou W4,asi jsem k...a zpohodlněl.
                Všem fans přeji nádherné závody a za mladýho prosím,když uvidite u RZ bílej Agrotec vyserte se na politiku a nenávistné reakce,protože normálnímu člověku jde o rally!!

Komentář

• Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
                  Všem fans přeji nádherné závody a za mladýho prosím,když uvidite u RZ bílej Agrotec vyserte se na politiku a nenávistné reakce,protože normálnímu člověku jde o rally!!
                  Bohužel normální člověk nenapíše na fórum nenávistné reakce ovlivněné politikou. Proto se obávám, že Tvoje prosba na moc úrodnou půdu nepadne (tedy že nikdo už tady nebude, ovlivněn svým politický (ne)rozhledem vypisovat bláboly). Óóóó jak budu šťastný, když se budu mýlit.

Komentář

• A jak to je se zimákama prej je tam maj až do konce dubna… nebo je to stejný jako u nás že je to na souvislé vrstvě sněhu??

Komentář

• Ad zimaky byly do 15. dubna. Ad JaraKl jezdím Stonicem a není problém. Těch 80% je asfalt a 20% je kvalitní rovná šotolina. Mám tento týden na těch cestách skoro 300 kilaku a i osobákem pohoda. Mám i ProCeeda a s tím jsem tady projezdil dříve absolutně vše.
                      Naposledy upraveno paces; 20-04-22, 14:02.
                      Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Komentář

• Původně odeslal paces Zobrazit příspěvek
                        Ad zimaky byly do 15. dubna. Ad JaraKl jezdím Stonicem a není problém. Těch 80% je asfalt a 20% je kvalitní rovná šotolina. Mám tento týden na těch cestách skoro 300 kilaku a i osobákem pohoda. Mám i ProCeeda a s tím jsem tady projezdil dříve absolutně vše.
                        Nevíš, jak je to tady s dodržováním rychlosti? Byli jsme teď cestou na Powerstage a všude v okolí samá 40, 50... Jak to tady hrotí?

Komentář

• Mají v každém autě ruční radar. Já bych neriskoval. Normálně 1000Kn.

Komentář

• Ahoj všem... pozor čas nedělní Rz 17 (Trakoscan)
                            Rz 17 - start 7:08 posun 10 min dřive
                            Přiložené soubory
                            Naposledy upraveno Relyman; 21-04-22, 06:14.

Komentář

• Původně odeslal w0kurka Zobrazit příspěvek
                              A jak to je se zimákama prej je tam maj až do konce dubna… nebo je to stejný jako u nás že je to na souvislé vrstvě sněhu??
                              Zimák netřeba...všechno řeší plnej heft...
                              BOHEMIANS FOREVER !!!

Komentář

• Malé ohlédnutí za návštěvou Croatia Rally z pohledu diváka, opět s nemalou pomocí Adéla Jůnova která si zkusila své druhé focení a hned WRCka https://eu.zonerama.com/RomanVykoukal/913168

Komentář

Working...
                                X