Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Croatia Rally 2022

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• paces
    replied
    Ad zimaky byly do 15. dubna. Ad JaraKl jezdím Stonicem a není problém. Těch 80% je asfalt a 20% je kvalitní rovná šotolina. Mám tento týden na těch cestách skoro 300 kilaku a i osobákem pohoda. Mám i ProCeeda a s tím jsem tady projezdil dříve absolutně vše.
    Naposledy upraveno paces; 20-04-22, 15:02.

Zanechat komentář:

• w0kurka
    replied
    A jak to je se zimákama prej je tam maj až do konce dubna… nebo je to stejný jako u nás že je to na souvislé vrstvě sněhu??

Zanechat komentář:

• nokian
    replied
    Původně odeslal JaraKl Zobrazit příspěvek
    Všem fans přeji nádherné závody a za mladýho prosím,když uvidite u RZ bílej Agrotec vyserte se na politiku a nenávistné reakce,protože normálnímu člověku jde o rally!!
    Bohužel normální člověk nenapíše na fórum nenávistné reakce ovlivněné politikou. Proto se obávám, že Tvoje prosba na moc úrodnou půdu nepadne (tedy že nikdo už tady nebude, ovlivněn svým politický (ne)rozhledem vypisovat bláboly). Óóóó jak budu šťastný, když se budu mýlit.

Zanechat komentář:

• JaraKl
    replied
    Co je to autem?
    Já zarytej škodovák si povezu řiť v Proceedu se sportovním podvozkem,takže na šoto asi nic moc,ještě že budu sedět většinou na pravé sedačce .
    Apropó ani nevím kam jedeme,údajně do nějakýho Chorvatska a do Zágrebu...
    Poprvé za 20 let ježdění po závodech jsem nic neplánoval a nechal vše na druhých,ještě vlastně letošní Blaufränkisland a Rebeland a loňskou W4,asi jsem k...a zpohodlněl.
    Všem fans přeji nádherné závody a za mladýho prosím,když uvidite u RZ bílej Agrotec vyserte se na politiku a nenávistné reakce,protože normálnímu člověku jde o rally!!

Zanechat komentář:

• Kapec77
    replied
    Potvrzuji, souhlasím s Pačesem. Jezdíme tam na motorkách a 80% čárkovaných cest na Mapách.cz je sjízdných autem. Těch 20% s něčím vyšším.

Zanechat komentář:

• paces
    replied
    Pánové už to tady padlo. Mapy cz jsou podrobnější a lepší než Google. To hnědé čárkované jsou polní cesty, po kterých se dá jezdit. Vím, že máte zažité Waze apod ale tady několik let jezdím na mapy cz. Udělejte si večer pět minut a koukněte na stejné místo na více podkladech. Google má více informací o zajímavých místech, ale to jsem turistické věci. Na cestování ale docela prd.
    jinak rána jsou tady chladná. Včera byly 4 a dnes 7. Pokud budete spát v autě nebo venku, tak si příbalte něco teplého. Ani přes den to není hitparáda. Na sluníčku pecen a když foukne, tak je to ledové. Má začít Jugo, tak se snad oteplí.

Zanechat komentář:

• nokian
    replied
    Původně odeslal Kunek Zobrazit příspěvek
    V Pátek bude veselo. Ale ostatní dny to bude snad v pohodě.
    Si piš; bude maso. Tak prostě přes den budeme muset mít víc sad oblečení a na večer víc rumu.

Zanechat komentář:

• CeskyOndra
    replied
    Původně odeslal w0kurka Zobrazit příspěvek
    ahoj v neděli k tomu skoku na powerstage v neděli dá se tam teda vůbec dostat protože na smapách tam nevede cesta vůbec ale na google mapách to vypadá jakože by tam měla nějaká cesta bejt neví někdo ??
    Čau, cesta tam je, ale google některé cesty neukazuje. Lepší jsou seznam mapy

Zanechat komentář:

• w0kurka
    replied
    ahoj v neděli k tomu skoku na powerstage v neděli dá se tam teda vůbec dostat protože na smapách tam nevede cesta vůbec ale na google mapách to vypadá jakože by tam měla nějaká cesta bejt neví někdo ??

Zanechat komentář:

• Kunek
    replied
    V Pátek bude veselo. Ale ostatní dny to bude snad v pohodě.

Zanechat komentář:

• JirkaSirka
    replied
    Opalovací krémy nechte vklidu doma spát v šuplíku..

WEATHER.png

Zanechat komentář:

• Franta David
    replied
    Původně odeslal Chocolate Zobrazit příspěvek
    kdyby ještě někdo neměl jasno, tady jsou naklikaný nějaký místa z videí do mapy..

https://www.google.com/maps/d/edit?m...5t&usp=sharing
    Parádní práce!

Zanechat komentář:

• Chocolate
    replied
    kdyby ještě někdo neměl jasno, tady jsou naklikaný nějaký místa z videí do mapy..

https://www.google.com/maps/d/edit?m...5t&usp=sharing

Zanechat komentář:

• Franta David
    replied
    Info ohledně Setkání s jezdci Fans For Czech !
    text z fb:
    SETKÁNÍ S POSÁDKAMI během Chorvatské rally!
    Kde? V Kolik? Co a jak?
    Setkání s českými posádkami se uskuteční na parkovišti v Chorvatsku poblíž servisní zóny.
    Souřadnice místa: 45.7793041, 15.9816083
    Čas: Čtvrtek (21.4.) po shakedownu, začátek 16:00 - konec cca do 17:00
    Můžete si s posádkami udělat foto, prohodit pár slov, dostat autogram na podpisovku.
    Na místě by měl být přítomný: Erik Cais a také Martin Narovec
    Po setkání je možné se i pěšky přesunout na SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ, kde vytvoříme českou atmosféru, slavnostní zahájení je naplánováno na 18:30.
    Snad vás přijde co nejvíce podpořit Čechy!
    Všechny místa jsou zadána do mapy:

https://www.mapotic.com/fans-for-czechs
    Naposledy upraveno Franta David; 19-04-22, 15:15.

Zanechat komentář:

• wrcvojta
    replied
    Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek

Nerozumím tomu co přesně chceš slyšet, ale snad ti to bude stačit takhle - konkrétně tohle znamená, že na tuhle RZ mají posádky vymezený tenhle čas (pořadí samozřejmě určeno není), ve kterém má každá posádka 2 průjezdy na napsání a kontrolu rozpisu. Seznamovačky probíhají za normálního provozu, rychlost je kontrolována pomocí GPS v autě, takže nečekej žádnou divočinu
    Díky za odpověď, je mi to jasný, že jedou pomalu, šlo mi spíš o to, že vídávám videa, jak stojí všechny posádky někde před startem a čekají. Tak jsem myslel, že mají dán přesný čas a jedou postupně.

Zanechat komentář:

Working...
X