Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Italia Sardegna 2O22

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Italia Sardegna 2O22

Ahoj!

máme dvě volná místa na Sardinii. Spojujeme rally s dvoutýdenní dovolenou, takže vyrážíme již 28.5. ze Zlínska. Návrat 11. nebo 12.6. tamtéž. Je možnost přibrat spolucestovatele na trase Praha – Zlín.

Jedeme dvěma VW Transportery. Spíme ve stanech; na den, dva dáváme nějaké ubytko. Vezeme vše potřebné včetně dobré nálady a výčepu.

Mimo samotnou rally jsou v plánu moře, pláže, hory, turistika, památky…cokoli dle domluvy.

V případě zájmu se ozvěte na 604 164 263.

Michal
    Naposledy upraveno Michelin.WRC; 14-05-22, 07:52.

Ahoj, nějaké tipy na pěkná místa na RZ?

Komentář

Ja byl na Sardinii jen jedenkrat, takze moc tipu nemam, ale moc se mi libil tento usek na Rz Erula-Tula. Oznacil jsem prijezd k RZ a kdyz pujdes cca 1 km proti smeru RZ, tak jsou tam same pekne mista, ze clovek nevi, ktere zvolit. Rychlejsi zatacky pres horizonty, obcas i nejaky mensi skok ci skok do zatacky.

Dalsi misto, ktere bylo super, je tato motokrosova arena kousek pred cilem RZ 14/16. Samozrejme je to opicarna pro lidi (kterych tam bylo mraky), ale i tak nebyl problem najit si misto, kde clovek videl poradny kus trati - nekolik zatacek, skok, dokonce i brod.

Pokud ma nekdo tip kam na powerstage, tak budu rad. Cely ten posledni usek na plazi vypada dle onboardu/TV dobre, ale urcite jsou tam nektere zatacky lepsi, nez jine...tak to nechci prokaucovat
      www.rallyphotos.cz

Komentář

Na ty Tule se tam da nejak projit i v prubehu RZ? Posledne tam byl takovej na italsky pomery uzkostlivej poradatel a pred startem nepoustel. Ten "les" nevypada zrovna pohodlne prostupnej...

Konkretni zatacku na PS nevim, posledne jsem stal tady, je tam zepredu videt ten rozbitej padak. Akorat jsem tam v tom paraku musel stat hodinu a pul pred startem a nehnout se z mista, abych neco vyfotil. A taky odchod skrz to krovi nebyl uplne easy

Komentář

To loni nebyl problem, cast jsme sli lesem a cast tou "loukou" na druhe strane od cesty.

Jeste by me zajimalo, jestli jste nebyl nekdo tady, taky RZ Erula-Tula. Podle onboardu je tam takovy kopanec/skok a hned zatacka. Z onboardu to vypadalo docela akcne a je tam videt i nejaka ceska vlajka.

EDIT: tak nic, zrovna toten kousek se asi pojede trochu jinak nez loni.
          Naposledy upraveno Don; 27-05-22, 07:22.
          www.rallyphotos.cz

Komentář

Trochu masakralni predpoved pocasi u Noru. Ale na stredu to uz o stupen kleslo.

Komentář

Tak to je masakr.
              Totálně usmaženej,propocenej,žíznivej a zaprášenej
              Naštěstí to se mě u WRC+ nemúže stát,lednice je vždy plná.....
              A to já radši na sever,i když poslední dobou tam byly taky skoro třicítky!!

Komentář

Ahoj všem, byl by někdo ochoten mi napsat na kolik letos vyšel trajekt a jak dlouho dopředu jste ho měli zajišten?
                díky

Komentář

Kámo,ja tam sice nebyl,ale za rok to bude stejně o hodně dražší

Komentář

Trajekt 8 lidi + dodavka + 16 jidel (nic moc) 760 EUR. Letenky z Vidne udajne neco pres litra, ovsem ubytovani oproti 2019 +55 % a pujceni auta podle ruznejch zdroju +200-400 %.

Komentář

Díky za info,
                      Jen mě to tak zajímalo, kdyby náhodou někdy.
                      V přenosech byli vidět jak bydlíky, stany.... takže s rally campingem asi problém taky nebyl.

Mrknul sem do mailu a v roce 2008 nás to vyšlo na 240eur, octavia, 4lidi...(bez jídla ​​​​​​)

​​​​

Komentář

Nemuzu srovnavat s 2019, ale oproti 2021 to bylo cca nastejno.
                        • Apartman pro 3 od ctvrtku do pondeli (4 noci) okolo 6000,- (primo v Alghero)
                        • Auto z pujcovny (Opel Crossland X -tedy ne to uplne nejlevnejsi) na stejne obdobi okolo 9500,- s full pojistenim
                        www.rallyphotos.cz

Komentář

Working...
                        X