Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Central European Rally 2023

Collapse
X
 
 • Filtr
 • Čas
 • Ukázat
Clear All
new posts

 • #16
  Původně odeslal Chlupatej Bobr Zobrazit příspěvek
  Můj vlhký sen dlouhý necelých 17km. Jako přejezdová RZ z Prahy na Šumavu, prosím, prosím
  Kdyby se alespoň část této RZ nechala jet, dávno už by jsme jí jezdili při Pačejově . V současné době je nereálné se tam dostat.

  Komentář


  • #17
   Ani jinou pačejovskou RZ nemáme v plánu použít při podniku WRC. Místní obyvatelé by nás hnali, kdyby se na stejných úsecích jelo dvakrát v roce (a ještě cca měsíc po sobě).

   Komentář


   • #18
    Maličká škoda je toho termínu. Ten termín přesně uprostřed října, jako letos, nebo třeba i o týden dřív říká: "vezmi celou rodinu a užijte si barevné krásy podzimní Šumavy /resp. Bohmerwaldu, ale termín na konci října spíš říká: "Pokud zde nezhyneš, přijdeš v tom marastu minimálně o rozum a dva prsty na noze" :-D
    Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

    Komentář


    • #19
     Tak co klucí.Jak to bude? Kdo se trefí ve spekulacích? Já si tipnu.Vzhledem k tomu,že start je asi ve čtvrtek+speciálka si myslím,že v podvečer bude následovat pouze přejezd do Pasova maximálně z ČK na trase do servisu.Šumavská bitva se má rozjet hned v pátek od rána.Na Čechy je prý požadavek 120 ostrých kilometrů-nejvíce z pořadatelských zemí.Možná se něco bude dojíždět za tmy ale to už moc neletí natož erzety ve čtvrtek večer na přejezdu.Sice třebas Monte z Gapu,Valence,Grenoblu na přejezdu RZ má ale tady to zatím asi nebude.Pačív nebo Příbramsko by slušelo ale to asi by bylo moc. Uvidíme-říkal slepý?

     Komentář


     • #20
      Původně odeslal liposh Zobrazit příspěvek
      Maličká škoda je toho termínu. Ten termín přesně uprostřed října, jako letos, nebo třeba i o týden dřív říká: "vezmi celou rodinu a užijte si barevné krásy podzimní Šumavy /resp. Bohmerwaldu, ale termín na konci října spíš říká: "Pokud zde nezhyneš, přijdeš v tom marastu minimálně o rozum a dva prsty na noze" :-D
      Tak se na nejaky obrazky z toho barevnyho Bohmerwaldu podivej Zato ten prodlouzenej vejkend potom, to byla jina, to jsem si misto stanu sbalil akorat jegrovky.
      Ale je fakt, ze v tu dobu muze klidne i spadnout nejakej snih.

      Komentář


      • #21
       To jste se rozhodli trumfnout "Barumku" po všech směrech? Skoro rok před startem už jsou tady první návrhy map (zatím teda bez šejku...) a někteří už by chtěli kupovat i vstupenky... A co startovka?
       FANS OSEK !!!

       Komentář


       • #22
        voják se stará, voják má...

        radši jsem teda ještě doplnil tu informaci o vstupenkách a pro jistotu přidal i letopočet

        Komentář


        • #23
         Původně odeslal wimmer Zobrazit příspěvek
         Ani jinou pačejovskou RZ nemáme v plánu použít při podniku WRC. Místní obyvatelé by nás hnali, kdyby se na stejných úsecích jelo dvakrát v roce (a ještě cca měsíc po sobě).
         pan Šťovíček na tiskovce říkal, že se starostové o účast v MS perou

         ..ale dobrý vědět, to samý by se mohlo týkat i těch zamýšlených Klatov

         CERally.png
         Naposledy upraveno Chocolate; 30-11-22, 15:26.

         Komentář


         • #24
          z toho co zatim padlo, bych jednu zkoušku tipoval na ose Vacov-Zvotoky

          Nejpoužívanější mapový portál v ČR s celou řadou tématických map - základní, turistickou, cyklistickou, dopravní a plno dalších. Nabízí možnost reálného leteckého, panoramatického nebo 3D pohledu. Rozsáhlé množství obsahu, firem a turistických bodů zájmu. Umožňuje vyhledávání, plánování tras, měření a tvorbu vlastních značek.          případně dlouhá varianta s tím, že by se v závěru nejelo na Přečín ale Vrbice, zůstal by tak volný divácký příjezd přes Dobrš.

          Nejpoužívanější mapový portál v ČR s celou řadou tématických map - základní, turistickou, cyklistickou, dopravní a plno dalších. Nabízí možnost reálného leteckého, panoramatického nebo 3D pohledu. Rozsáhlé množství obsahu, firem a turistických bodů zájmu. Umožňuje vyhledávání, plánování tras, měření a tvorbu vlastních značek.          btw neví někdo, kde přesně byl start a cíl? Jelo se to při Šumavě 1977 a 1978..

          Nejpoužívanější mapový portál v ČR s celou řadou tématických map - základní, turistickou, cyklistickou, dopravní a plno dalších. Nabízí možnost reálného leteckého, panoramatického nebo 3D pohledu. Rozsáhlé množství obsahu, firem a turistických bodů zájmu. Umožňuje vyhledávání, plánování tras, měření a tvorbu vlastních značek.          tady by byl určitě problém s ochranáři (CHKO), navíc divácky by to byla téměř nedostupná zkouška s defacto jedinným možným přístupem z Rejštejna, nicméně promotér by chrochtal při záběrech Kašperku
          Naposledy upraveno Chocolate; 02-12-22, 07:43.

          Komentář


          • #25
           tak ten pátek bych měl asi jasno, ještě by mohl nějakej ten místní cyklista potvrdit, jak vypadá úsek z Lštění do Libotyně, jsou tam poslední snímky z roku 2012 a může to taky být pěknej tankodrom.

           Nejpoužívanější mapový portál v ČR s celou řadou tématických map - základní, turistickou, cyklistickou, dopravní a plno dalších. Nabízí možnost reálného leteckého, panoramatického nebo 3D pohledu. Rozsáhlé množství obsahu, firem a turistických bodů zájmu. Umožňuje vyhledávání, plánování tras, měření a tvorbu vlastních značek.

           Komentář


           • #26
            Co jsem zaslechl , ikdyž to není slušné=, tak by měli být 4 RZ...

            Komentář


            • #27
             no za mě by prostě zkoušky v MS neměly mít pod 15km, spíš 20km a výš, muj názor. Je mi jasný, že pro fanouška budou 4 úseky ale lepší, tam bych to potom tipoval asi takhle:

             Nejpoužívanější mapový portál v ČR s celou řadou tématických map - základní, turistickou, cyklistickou, dopravní a plno dalších. Nabízí možnost reálného leteckého, panoramatického nebo 3D pohledu. Rozsáhlé množství obsahu, firem a turistických bodů zájmu. Umožňuje vyhledávání, plánování tras, měření a tvorbu vlastních značek.             disclaimer pro náhodný kolemjdoucí: všechny mnou uvedený mapky berte prosim jako prachsprostý spekulace nezakládající se v žádným případě na pravdě..

             Komentář


             • #28
              A co Úbislav-Javorník-Strašín- Maleč- a někam ke Kváskovicím Drážov Dobrš

              Komentář


              • #29
               Takhle by se v patek odjela pulka souteze. 4 RZ za den jsou v MS standard, byt asi ne uplne pravidlo. Ale cenim snahu, takhle brzo nebyly mapy ani za ozraly z autobusaku

               Komentář


               • #30
                jak na Korzice, kde celá soutěž měla svýho času tušim 10 rychlostek

                to tu mám taky tuhle variantu, 38km Boubskou, k tomu 33km Strašínská a bylo by vyřešený...diváci by nám tu zbytečně necourali...                četli jste?

                https://dirtfish.com/rally/wrc/latva...-2023-program/

                Sebastian Ogier nevylučuje účast


                “I don’t know yet. There is rallies I like; there is México Rally which has always been one of my favorites, there is Germany [Central European Rally], it should become a home rally as it’s very close to me. But, yeah, it’s so hard to answer this question because I like most of the rallies.”                mcatch: profil by byl zajímavej, na muj vkus ale trochu moc rychlý, takže určitě nějakých pár retardérů.
                Naposledy upraveno Chocolate; 06-12-22, 22:38.

                Komentář

                Working...
                X