Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    Nezdálo se Vám že má Peugeot na tom videu co je v portálu nový přední světla a zvuk motoru?

www.sadrokartonybs.cz

Upravil - Milan PB 10 Jan 2005 20:11:05
    jojo ma,vcera jsem na to koukal,a hned jsem si to taky rikal.Ale docela ty svetla vypadaj k svetu.Ale ten motor je jak motokara:-(

Komentář

• Už jednou jsem se ptal, jestli je tady někdo, kdo by byl ochoten předat informace z minulých ročníků RMC. Jedeme poprvé a opravdu bychom tyto informace potřebovali.
      Jedná se hlavně o možnost najetí s obytným vozem den před večer na RZ a na nějaké boční cestě parkování, nebo tyto cesty jsou obsazeny již několik dní dopředu? Kdy hlídají příjezdy k RZ? Je možno večer zase odjet z RZ? které přístupové místa doporučujete a které naopak ne, Např. příjezd od Luceramu je možný? Řekl bych, že moc možností není a rádi bychom se vyhnuli nějakým extrémům. Je moc nebezpečné nechat obytňák na příjezdu k RZ a jít na RZ? Budu vděčen a každou informaci a předem děkuji!

Komentář

• Vloni jsme tam byli dodavkou a kamarad karavanem! V pohode! Vecer pred vlozkou, tak kolem 19.00-22.00 hod. najdes na vlozce mista. Müzes stat skoro vsude podel trati. Jakmile uvidite nejaky solidni placek, hezke misto, tak hned zastavte. Neni tam s timto problem. Az vozy odjedou obe RZ, tak projede otevirak a vy muzete v pohode prejet na dalsi vlozku. Zrejme tam bude pomerne slusna fronta, ovsem pokud vyjedete hned, jakmile to skonci, tak mate snaci, ze vyjedete pomerne slusne. Na RZ je totiz u trati ne zas tolik aut, rozprostrenych po cele delce RZ a vetsina prijede az rano a stoji i nekolik km pred RZ. Pred temito auty budete mit urcity naskok!

Komentář

• Jak rikam, nema cenu bydlik nechat pred vjezdem na RZ! Zajedte v pohode na vlozku. Pokud najedete na vlozku kolem toho casu, jak jsem napsal, tak nebude problem, nejake to misto najit!

Komentář

• To Marek Felt: Díky moc, jsou to důležité poznatky. Myslím, že je to super stát přímo na vložce a příjít se ohřát do vozu..
            Névíš má cenu se motat dolů do Monaka do servisu nebo bohatě stačí servis v Sospelu při shakedownu?
            Je při shakedownu někde v Sospelu místo pro parkování obytňáku, to si myslím je lepší jít na shakedown pěšky...
            Kontrolovali někde kolik vás jede v obytňáku?

Komentář

• Prosimte, co ja vim, tak nekontrolovali. Ja jel v te dodavce pred obytnakem, ale urcite nekontrolivali!
              Na shake jsme nebyli, to ti neporadim!
              Monte je nadherne, jeli jsme se podivat hlavne na to. Servis je skoro o nicem, nedostanes se moc blizko k autum, musis stat nahore na chodniku a koukas tak 30-50 metru na servis. Jedina moznost je, ze si stoupnes do vjezdu do servisu, tam je jedina moznost, jak videt auta a jezdce zblizka. Ovsem shakedown bude zrejme lepsi. Jinde na soutezich je servis pohoda, v Monte je to takove trosku jine!
              Jinak parkovani v Monte je problem. Bud to muzes risknout, my jsme parkovali pred vjezdem do tunelu, kde litaji formuli, urcite byste to nasli. neplatili jsme nic a pokutu jsme taky nedostali. Jinde to tam slo jen ztezi! Jinak parkovne je tam nehorazne, nekrestanske! Proste Monte!

Komentář

• quote:
                To Marek Felt: Díky moc, jsou to důležité poznatky. Myslím, že je to super stát přímo na vložce a příjít se ohřát do vozu..
                Névíš má cenu se motat dolů do Monaka do servisu nebo bohatě stačí servis v Sospelu při shakedownu?
                Je při shakedownu někde v Sospelu místo pro parkování obytňáku, to si myslím je lepší jít na shakedown pěšky...
                Kontrolovali někde kolik vás jede v obytňáku?

na shakedown do Sospel prijed taky uz vecer pred. V okoli zeleznicniho prejezdu uz uvidis urcitej ruch, bude se tam uz vse chystat. Nekde zastav s obytnakem a v noci zacne srumec- WRC tymy stavi stany, prijede kamion s benzinem a vyrostou stanky s bundama, nalepkama a jidlem. To vse pred svitanim. Najezd na shake je taky uplne v blizkosti...
                JWARC parkuji kousek dal, vse se da pohodlne dojit. Nazapomen si koupit francouzskou plnenou bagetu(je to rozdil proti tem "gumatorum" podobneho jmena i ceny od ceskych pump. Do monte na servis bych nejezdil..

Komentář

• Tak se mě zdá,že nám kompletně změnily vzhled stránek www.wrc.com
                  Nikde jsem tam neviděl odkaz Results(závody v minulých sezónách),jestli to najdete tak mně sem hoďte odkaz.A ještě by mě zajímalo,jestli tam někde budou naše oblíbené splity...Na ty taky nevidím odkaz.

Komentář

• Ahoj Marku, prosim te. A nedelaji problemy, kdyz to nechas stat nekde podel trati? Myslim policajti nebo poradatele? My jedeme z Pribrami taky obytnakem. Mam v planu vzdy jen jednu vlozku denne, tedy dva prujezdy. Jedeme uz ve stredu brzy rano, abychom se mohli podivat do Monte, mame zname ve Skodovce, take za Valdou a tak.

http://melmisek.wz.cz

Komentář

• To PetrK: po kolikate jedes na rallye obytnakem? My jedeme poprve, pujcili jsme si ho v Praze a podle propoctu by nas to melo vyjit levneji, nez kdybychom jeli´aute, protoze nas tam jede 6. Uz se na to moc tesim, urcite to bude lepsi nez spat nekde v hotelu, clovek alespon nevychladne z te euforie, ktera na rallye obecne panuje. Souhlasis?

http://melmisek.wz.cz

Komentář

• Nechapu proc ti prijdou jine, ale preci jenom:
                        vysledky (jen po kliknuti na Results) http://www.wrc.com/Results/AfterHP.a..._GB&flash=True
                        a na splity tam je "Slits", ale stejne tak ti radeji dam link http://www.wrc.com/Results/SplitTime..._GB&Flash=True
                        quote:
                        Tak se mě zdá,že nám kompletně změnily vzhled stránek www.wrc.com
                        Nikde jsem tam neviděl odkaz Results(závody v minulých sezónách),jestli to najdete tak mně sem hoďte odkaz.A ještě by mě zajímalo,jestli tam někde budou naše oblíbené splity...Na ty taky nevidím odkaz.

Komentář

• To Melmisek: Nedelaji, alespon jsem to vloni nezazil. Staci se podivat na zabery na eurosportu z minulych rocniku a reknes si, jak mohou nechat poradatele takhle blbe stat auta a karavany. Vsichni stoji doslova deset cm od silnice. Podle mne je to docela risk!
                          Takze v pohode!

Komentář

• quote:
                            Nechapu proc ti prijdou jine, ale preci jenom:
                            vysledky (jen po kliknuti na Results) http://www.wrc.com/Results/AfterHP.a..._GB&flash=True
                            a na splity tam je "Slits", ale stejne tak ti radeji dam link http://www.wrc.com/Results/SplitTime..._GB&Flash=True
                            quote:

Jo díky za odkazy...jenom mám problém,že když je otevřu tak mně tam skočí nějaká stránka a chce po mě registraci.No asi to bude novinka,že před sezónou 2005 budou moc slodovat splity pouze zaregistrovaní uživatelé...

Komentář

• To Melmisek: Na MS jedeme podruhé, prvně to bylo San Remo 2003, teď podruhé, ale poprvé obytňákem. Takže sháním každou dobrou radu. Jedeme z Moravy a vyjíždíme ve středu ve 12h a chtěli bychom být ve čtvrtek ráno na shakedownu, pokud bude dobrá cesta a počasí, uvidíme....

Komentář

• quote:
                                quote:
                                Nechapu proc ti prijdou jine, ale preci jenom:
                                quote:

Jo díky za odkazy...jenom mám problém,že když je otevřu tak mně tam skočí nějaká stránka a chce po mě registraci.No asi to bude novinka,že před sezónou 2005 budou moc slodovat splity pouze zaregistrovaní uživatelé...

Hoši mám obavy, že splitu budou jen pro registrováné, bohužel. Zrovna letos, kdy nás mezičasy budou extra zajímat....
                                Nevíte někdo co za tu registraci budou chtít?

Komentář

Working...
                                X