Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Já si říkám jaký nejsem blázen,že už hodinu se prokousávám fórem,ale jak vidím ty časy příspěvků tak někteří snad ani nespí.Jinak na Armina už začínám být alergický!!!

Komentář

• quote:
      Vzpominam,jak se zde nadavalo na Didiera,ted nam vsem dokazuje,ze je to stale jeste pan jezdec...ale musi mit na to auto...
      Snad nechčeš říct,že Armin je dobrý jezdec..

www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

• quote:
        To PRCEK, Agnus: muzeme svalovat vinu na tu hruzu na nemecke vedeni ale ze nefunguje rucni brzda ci plynovy pedal- to by snad mohli mechanicic i drpbni technici vyresit, ne?
        Ja jsem bezmezne zklamanej. Cekal jsem cokoliv, dosavadni umisteni ne. Schwarz je jednim clankem z nefungujiciho systemu. Svalovat to cele jen na nej, je alibizmus....(to by napred musely fungovat pedaly)
        Kresta jede a rika ze mu vse funguje. Kdy jsme toto slyseli u Skody? nikdy!!!!!

Ale když mu spravěj plyn a ruční brzdu,tak Arminovi prřestane určitě fungovat zase něco jinýho.Holt nějak se ty jeho časy zdůvodnit musej.
        Ale k tomu zatracování Fábie: na to jakej je Benque zelenáč jezdí celkem rychle,občas udělá chybu,na Eurosportu byly vidět problémy při rozjíždění na 4RZ,kde ztratil 20s a to ho v celkovým pořadí sráží,ale některý úseky jede rovinu se špičkou.Podle mě to svědčí o tom že by se s tím autem jet dalo kdyby....

Komentář

• Pánové,nastartujte motory,za 10 minut začínáme!!!!!

Komentář

• Dobré ráno, tak za chvilku nám to startuje.
            Díval jsem se večer na Eurosport a musím říct, že ty problémy Škodovky byly v autě!
            Benguemu to na startu RZ1 dvakrát po sobě zdechlo a ve vracáku taky. Schwarz taky neodstartoval v pohodě. Bohužel už i ten Lancer funguje o dost lépe než naše trapná %Skodovka. A to mě pěkně SE*E!!!

Komentář

• Zdar chlapy.Už se nemužu dočkat celou noc sem nespal a když sem usnul zdalo se mi že Tonda ulomil kolo.Ale dobrá zpráva je ,že se mi ještě žádnej sen nesplnil! :-)

Všude dobře, na rally nejlíp ...

Komentář

• Kdo startuje první? Měl by Warmbold ne?

Komentář

• Ahoj tak vzhůru trochu si zhoblovat nervy

Komentář

• dobré ráno fans

Komentář

• Sakra, už aby to dneska začalo. Po ránu by to mohlo klouzat, myslím, že hned ta první erzeta bude moc zajímavá!

Komentář

• to Fábia WRC
                        Nějaké broblémy s technikou učitě byly ale to zdechnutí ve vracáku byla jezdecká chyba a Arminovo zadrhnutí na startu určitě napříčinilo jeho celkově 4 minutovou ztátu.

Komentář

• nema nekdo zpravy z eurosportu ulozene v pocitaci?byl jsem v praci a nevidel jsem to.

Komentář

• tak jakym casem dnes zacne Roman??? tipuju ze zase by mohl byt do 6.mista!!!

Komentář

• Doufám,ze nám Roman neda studenou sprchu hned po ránu jak v nemecku...

Komentář

• to mat: souhlas, ale nezapomen, že Arminovi nefungovaly diferaky!!! A tím taky hooodně stratil...

Komentář

Working...
                                X