Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    quote:
    quote:
    23. 01. 09:31 RZ 12 SOLBERG Petter / MILLS Philip (st. č. 5) Vylétl z trati a dál pokračuje pomalu.
    23. 01. 09:31 RZ 12 GRONHOLM Marcus / RAUTIAINEN Timo (st. č. 7) Urazil kolo.
    Ne ze bych jim to pral, ale to je super zprava!!!
    Už chápeš, proč jsem říkal, že má jet Toni svoje tempo? Ale pozor na Panizziho, ten může ještě být celkově druhý!
    Jo jo, pomaleji ale jiste. Super.

Komentář

• Roman supeeeer!!!!

http://www.gallery.interkontakts.com/

Komentář

• to neni redbull to je kresta. díky romane a gratulujeme

Komentář

• ROMAN KRESTA WON STAGE 12

WOWWWWWWWWWWWWWWWWWW

HERE WE GO !!!!!!

SUPER..PRIPIJIM SI LAHVI RADEGASTU :-)))

Komentář

• tak tak Panizzi jeste asi poradne zatahne!!! Ale i 3.misto by bylo pro Tonika supeeerrrr

Komentář

• Roman zajel super, ale gratulaci zaslouží i Bengue a Stohl, jedou také skvěle!

Komentář

• Gronholm v cíli!

Komentář

• Pro Mctella.
                  PRomin,ale to jsi prestrelil.Hirvonen na asfaltu RZ nevyhral,take Roman se snazi dohnat ztratu a dari se mu to.
                  Tu RZ by vyhral,i kdyby to nerozbily.

A,ze fandis Gronholmovi OK,ale proto tu nemusis spinit Krestu

quote:
                  pro Marka
                  quote:
                  Pro Romana je to dobra zprava a nemohu si neodpustit. Stokrat skoda vcerejska!!! To mohlo byt ctvrte misto v cili, jak z partesu!!!
                  to bys musel ale Romanovy smůly a problémy vymazat a těm ostatním je nechat. Ať dopadne jak chce, ale ten "úspěch" mu musí spadnout ze stolu těch dobrých. Je to "Hirvoúspěch"

Komentář

• quote:
                    pro Marka
                    quote:
                    Pro Romana je to dobra zprava a nemohu si neodpustit. Stokrat skoda vcerejska!!! To mohlo byt ctvrte misto v cili, jak z partesu!!!
                    to bys musel ale Romanovy smůly a problémy vymazat a těm ostatním je nechat. Ať dopadne jak chce, ale ten "úspěch" mu musí spadnout ze stolu těch dobrých. Je to "Hirvoúspěch"

Já si myslím,že tohle je čistě Romanův úspěch,a vyjel si ho.Včera když se mu to stalo tak byl lepák a teď zase..Trochu mi to příjde vůči němu nefér.Nejsem zaslepenej fanda Romana a tohle si podle mě vyjel.

Komentář

• Romane já ti věřil,věřím a věřit budu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář

• Roman za naprosto regulérních podmínek. Navíc po včerejšku známka dost slušné psychické odolnosti. Měl jsem celé dva dny dost smíšené pocity, ale dnes už jsem v klidu. Wilson je asi skvělý "drezér". Toníka probral a probudil jeho talent a Romana přinutil k rozumnému ježdění, aniž by ztratil rychlost, když je šance.

Komentář

• Tajé se připojuji ke gratujaci. Je to SUPER. Tak dlouhá a jistě náročná zkouška a je Romanova. Bengue stratil taky málo!

Komentář

• Skvele Roman! Jinak Tonda zpomalil, aby nalakal na sebe Panniziho a ten jeste riskoval s vidinou pro druhe misto. Pak ji da a Roman zase poskoci o pricku kupredu! Malcom vymyslel skvelou strategii, ustvat a nechat nabazit soupere, ze na to maji!

Komentář

• quote:
                              Roane děkujem,Roamne děkujem,Romane děkujem!!!!!!

Ty ses teda vyřádil.

http://czech.rallyfans.info

Komentář

• quote:
                                Roman zajel super, ale gratulaci zaslouží i Bengue a Stohl, jedou také skvěle!
                                všichni jmenovaní na RZ 12 pouze jednoocí mezi slepými. Díky těm kteří opravdu závodili a nevyšlo jim to. Stůjme nohama na zemi.

Komentář

Working...
                                X