Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Docela sranda taky je, že od bodů není daleko ani Warmbold Pokud Marcus odpadne, tak bude devátý a může čekat, zda s tím ještě někdo praští)

Jinak si ale myslím, že druhé průjezdy už nebudou tak dramatické, přeci jen už mají všichni svoje jisté.

Komentář

• Ne,ja taky fandim Solbergovi.
      Myslel sem tim urciteho typka ze vcerejska s Nicke petter_solberg.
      NEco jak Otik.

quote:
      To alexus: Klan Solberg. To trochu nechapu! Tim chces rict, ze Ti co fandi Petterovi jsou nejaci divni, nebo co? To si jako dej radeji pozor na pusu!

Komentář

• quote:
        2 Alexus
        z ceho pro tebe vyplynulo, ze by Roman tuhle vlozku vyhral i bez problemu souperu???? Treba jsme ale koukali kazdy na jine mezicasy?!
        To McTell:
        Je pravda, že Peter i Markus na mezičasech Romana pojížděli, ale důležitý je taky dojet do cíle zkoušky, což Roman zvládl a oni ne ! Tak nekaž náladu

Komentář

• To TDI:Odkud víš,že Gronholm odevzdal výkaz.Tím pádem skončil.

Komentář

• quote:
            To alexus: Klan Solberg. To trochu nechapu! Tim chces rict, ze Ti co fandi Petterovi jsou nejaci divni, nebo co? To si jako dej radeji pozor na pusu!

Myslím že se jedná spíš o spojitost s jistým člověkem krerý tu vystupuje pod nickem Petter Solberg a používá podobný slovník :-)

Komentář

• 2 Alexus : Něco proti solbergovi?

Komentář

• quote:
                quote:
                quote:
                quote:
                Info od Filipa Schovánka:
                Nyní z cíle erzety následuje 45 km přejezd do servisu (horský sjezd ze Sospelu, pak dálnice a přes Monaco do přístavu).

TO ti musí posílat Schovánek? Mně to musí posílat Malcolm Wilson.....

mm
                Tak promiň, myslel jsem, že bude pro vás zajímavé, jak daleko je servis a jaká trasa k němu vede...
                Já ten přejezd neznám a tak jsem využil info od Filipa. Protože si většinou nepřivlastňuji cizí myšlenky, tak jsem napsal i zdroj, abych nevypadal, že tady chci chytračit.
                Pokud to všechno všichni víte, tak promiňte, já jsem to třeba nevěděl...

Neposlal Filip zprávy o Romanovi a atmosféře(zvlášť u českých fanoušků)?

pokud by to slo ppokus se ziskat vice inormaci.na chytraky kasli

Komentář

• KDyz to chces vedet,tak PRoti jezdci vubec nic.

Ale proti tobe,uplne vsechno))
                  Protoze se hochu jaksi neumis chovat, a takove tu nepotrebujeme.Vrat se na autosport.Kvuli takovym sem z tama zmizel.
                  quote:
                  2 Alexus : Něco proti solbergovi?

Komentář

• quote:
                    NO JO fanousci se zase ukazali ...
                    ale to patri k Monte

10:05 Reports are coming through that both Gronholm and Solberg went off the road as a result of snow being thrown onto the stage.
                    Z jakych stranek mas ty info ?? Kouknul bych taky. Dik

Komentář

• quote:
                      To TDI:Odkud víš,že Gronholm odevzdal výkaz.Tím pádem skončil.
                      Neodevzdal,nebo o tom nevim.To bylo jen male nedorozumeni.

Komentář

• Takhle vypadá ta Romanova vítězná zkouška http://perso.wanadoo.fr/col-de-turin..._stage/map.htm

Komentář

• Jo uz jsem to videl, myslim toho pettera_solberga! Neni ono to trosku napadnutelne, ze pod jeho jmenem nekdo mluvi takhle (nektere vyrazy)?
                          Ale fakt, krotte se trosku s tou mluvou. Nechcete nikdo, aby nas srovnavali s jinymi urcitymi fanousky urciteho sportu, kteri se takto dost casto vyjadruji. Vsichni mluvime nespisovne, sproste, ale nechme si to na diskuzi mezi kamarady venku! Diky

Komentář

• Zaslechl jsem, že Toni má problém se stabilizátorem, nevíte někdo, co je na tom pravdy?

Komentář

• quote:
                              Errani se prostě chtěl ještě svézt na světové rally a proč ne vlastně

Errani loni nedokončil, tak letos jede v nezávodním režimu, aby dokončil :-)))

Komentář

• hosani ..
                                za jak dlouho sa jede pristi RZ ??
                                je tu pul treti rano ..shit.
                                a mel bych jit sleeping..

Komentář

Working...
                                X