Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• To Agnus-já budu mluvit za sebe,protože to co tady předvádějí někteří borci,tak z toho jsem hodně zklamanej.Prostě jak říkala moje babička komu není z hůry dáno v apatice nekoupí.Já jsem rád když něco takovýho dáš do placu,rád se poučím a děkuju Ti za to.Ostaním se omlouvám že jsem tak prostoduchý a tyto infirmace nevím.Ještě -nešlo by po Filipovi vzkázat Romanovi nějakou podporu,je škoda co se mu včera stalo a když dneska takhle tahá tak si myslím že si to zaslouží.Napadlo mě kdyby jel jenom za FFK,jel takhle hlavou a stalo by se to co včera,co by tady asi ty některý lidi psali,i když tenkrát mu slibovali podporu až za hrob-respaktive za pomuchlanou karoserii.Já nevím ,ale když jsem viděl ty strže a zídky,tu kládu co tam všichni jedou-byl bych zvědav na některý mistry tady,jé bych do toho nesed to přiznávám bez mučení a ti co tam držej heft s jakým koli strojem maj u mě uznání. A teď mě třeba roztrhejte...

Komentář

• pro Ladis
      od kdy se da "kdyby" povazovat za kladnou zpravu??

Komentář

• quote:
        hosani ..
        za jak dlouho sa jede pristi RZ ??
        je tu pul treti rano ..shit.
        a mel bych jit sleeping..

Don´t go sleeping ogare!Další RZ v 11:49 našeho času u tebe je půl třetí ráno(2:30 pokud se nemýlím :-))u nás je něco po 10:30, takže vydrž do 3:49
        GO ROMANE GO

Komentář

• Hmm jen jestli ten sníh na cest nehází nějací Krestovi fanoušci, kteří ho chtějí zbavit soupeřů...

<body>

</body>
          </html>

Komentář

• No to už tady jednou bylo - Hřebíky na Rally Bohemia.

Komentář

• To jsi řekl Ty,že kdo má moc příspevků je.... Já mluvil jen o Tobě. Víš,já na takové šaškárny na diskusi a ťápání o nesmyslech moc času nemám,protože navštěvuji skoro každý závod MČR....
              Mám na Tebe takový malý dotaz,tak se začni moc soustředit ať ho pochopíš : Můžeš mi říct,proč jsi začal napadat mé názory? Co se Ti konkrétně nelíbilo ????

[quote]quote:
              Aha,takze vsichni,kdo mame moc prispevku,tak tady delame,ze nam to patri???
              NE,nepatri.
              Ale bavime se normalne.Taky uz je to nejaky rok,co tu sem prihlaseny,a to tak byva,ze to naroste.Taky se obcas snazim nejake info,kdyz muzu, sem dat,narozdil od tebe,ty se snazis uplne o neco jineho.(((

NE jak nejaky ubozak,ktery se citi silny za PC a pise tu jednu sprostarnu za druhou,nech si to na doma,ale tady s tim neopruzuj

Kdyz by ses bavil normalne,nikdo by ti nerekl,ani pul slova,ale tva nervova soustava,jak vidim,an to asi nema,skoda.

Pak se nediv.
              [quote]quote:
              Ty kokotku co jsem udělal ??? Co si myslíš,že když máš přes 2000příspšvků,že tady můžeš dělat,že Ti to patří? NEdivil bych se,kdyby Ti ty příspěvky proplácely...to musí totiž bavit psat tu jak kokot.
              [quote]quote:
              KDyz to chces vedet,tak PRoti jezdci vubec nic.

Ale proti tobe,uplne vsechno))
              Protoze se hochu jaksi neumis chovat, a takove tu nepotrebujeme.Vrat se na autosport.Kvuli takovym sem z tama zmizel.
              quote:

Komentář

• QUERTY
                toz ogare ja naspal kvuli Monte vcera v Sobotu asi 4 hodky .
                tady je tedka 2:44 ,ja jsem az v Mountain Time pasmu ..
                ale kurwa pockam :-)))
                sak jede Kresta :-)))
                ale uz mi dochazi lahvace piwa..tedka prechazim z Radegastu na PLZEN ..A nechcu popudit Pilsen Urquell MI chutna vice:-)))

Komentář

• nebo jestli doktori nedoporucili jako rekonvalescenci Arminovi uklid snehu..
                  ja to byl delat ted a sem celej rozlamanej

Komentář

• V Monte jsem byli dvakrat a pokazde mne jizda po uzke cesticce mezi skalou a propasti vzdy nahanela hruzu. A to jsme tam jeli ne zas az tak moc rychle! Jednou jsme tam pry leteli kladu na vlozku a bylo to docela fakt huste. Navic za tmy. Mam to z vypraveni od romana pisteka. Ovsem ja to prospal na zadnim sedadle, takze nevim vubec, ale vubec nic!
                    Ovsem Ti, co tam jedou kladu, tak podle mne nemaji ani cas vnimat, jestli je tam propast, nebo neni! Jedine pri seznamovacich jizdach, tomu bych veril, ale pri zavode clovek ani nevi, ze tam nejaka propast je!

Komentář

• quote:
                      Hmm jen jestli ten sníh na cest nehází nějací Krestovi fanoušci, kteří ho chtějí zbavit soupeřů...
                      Nó, není to o nic méně "legitimní" kdyby než ta mnohá ostatní "kdyby" na tomhle čatu. To musím uznat.

Komentář

• o)))
                        Uz sem se soustredil.
                        Divam se,218 stranek,fakt nemam cas hledat,kde to je,co mi vadilo,ale bylo to neco ze vcera.Ale ver mi,ze cas hledat to nemam.

Vis co nechme toho,ty se bav normalne a ja ti dam pokoj.OK?

Ze navstevujes skoro kazdy zavod MCR,to je jen dobre.
                        [quote]quote:
                        To jsi řekl Ty,že kdo má moc příspevků je.... Já mluvil jen o Tobě. Víš,já na takové šaškárny na diskusi a ťápání o nesmyslech moc času nemám,protože navštěvuji skoro každý závod MČR....
                        Mám na Tebe takový malý dotaz,tak se začni moc soustředit ať ho pochopíš : Můžeš mi říct,proč jsi začal napadat mé názory? Co se Ti konkrétně nelíbilo ????

[quote]quote:
                        NE,nepatri.
                        Ale bavime se normalne.Taky uz je to nejaky rok,co tu sem prihlaseny,a to tak byva,ze to naroste.Taky se obcas snazim nejake info,kdyz muzu, sem dat,narozdil od tebe,ty se snazis uplne o neco jineho.(((

NE jak nejaky ubozak,ktery se citi silny za PC a pise tu jednu sprostarnu za druhou,nech si to na doma,ale tady s tim neopruzuj

Kdyz by ses bavil normalne,nikdo by ti nerekl,ani pul slova,ale tva nervova soustava,jak vidim,an to asi nema,skoda.

Pak se nediv.
                        [quote]quote:
                        Ty kokotku co jsem udělal ??? Co si myslíš,že když máš přes 2000příspšvků,že tady můžeš dělat,že Ti to patří? NEdivil bych se,kdyby Ti ty příspěvky proplácely...to musí totiž bavit psat tu jak kokot.
                        quote:

Protoze se hochu jaksi neumis chovat, a takove tu nepotrebujeme.Vrat se na autosport.Kvuli takovym sem z tama zmizel.
                        quote:

Komentář

• Chyba tohoto fóra je, že nemá schopného admina, který by banoval nebo rušil některé invidua. Nevím proč to na některých fórech může fungovat a tady ne.

Komentář

• www.col-de-turini.com

Komentář

• Agnusi,
                              tohle tema ve foru trhne asi rekord.
                              Kdyz to takto bude pokracovat dal a vsechny souteze WRC bude sledovat tolik lidi, tak mam vaznou obavu o zivot Vasich serveru:-)

kdyby neco, tak nic...

Komentář

• To je jen výmluva....A pokud vím,tak jsem Ty názory nepsal Tobě ani nikomu jinýmu ale TDI. Tak byt tebou bych se sklidnil a staral v prvé rade o sebe.
                                [quote]quote:
                                o)))
                                Uz sem se soustredil.
                                Divam se,218 stranek,fakt nemam cas hledat,kde to je,co mi vadilo,ale bylo to neco ze vcera.Ale ver mi,ze cas hledat to nemam.

Vis co nechme toho,ty se bav normalne a ja ti dam pokoj.OK?

Ze navstevujes skoro kazdy zavod MCR,to je jen dobre.
                                [quote]quote:
                                To jsi řekl Ty,že kdo má moc příspevků je.... Já mluvil jen o Tobě. Víš,já na takové šaškárny na diskusi a ťápání o nesmyslech moc času nemám,protože navštěvuji skoro každý závod MČR....

[quote]quote:
                                NE,nepatri.

Pak se nediv.
                                quote:
                                quote:

quote:

Komentář

Working...
                                X