Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jen odskočím od toho vašeho nadávání.Včera jsem stáhnul video "Ve stopě valašské zimy".Hotovo!Opravdu to stojí za to vidět!!

Komentář

• Tak to je maso.......:-))))))))))

kdyby neco, tak nic...

Komentář

• quote:
        Jen odskočím od toho vašeho nadávání.Včera jsem stáhnul video "Ve stopě valašské zimy".Hotovo!Opravdu to stojí za to vidět!!

Taky vrele doporucuju...dobre se pobavite.

kdyby neco, tak nic...

Komentář

• Aaa uz vim.
          Ani sem to nemusel hledat,dik za pripomenuti.

Psal jsi,ze odjedou Stohl a podobny sracky ...atd.

Je uplne jedno komu jsi to psal,dulezite je,ze jsi tam urazel jezdce,kteri tam riskuji v tech cestickach jako krava.
          To se pak nediv,ze jsi tady par lidi nastval.
          Fandi si komu chces,ale proto prece nemusis urazet jezdce,kteri neco umi a je uplne jedno,jestli je 1 nebo 20.
          [quote]
          To je jen výmluva....A pokud vím,tak jsem Ty názory nepsal Tobě ani nikomu jinýmu ale TDI. Tak byt tebou bych se sklidnil a staral v prvé rade o sebe.
          [quote]

Komentář

• byl by prosimvas nekdo tak hodny a posilal mi SMS vysledky z poslednich 3 RZ + uplne konecne vysledky? dik moc. 776 580 724

www.rallyphotos.cz

Komentář

• Čau hlapi teď jsme přijeli z Monte a koukám že Roman vyhrál RZ!!

Komentář

• Komentář

• quote:
                  Jen odskočím od toho vašeho nadávání.Včera jsem stáhnul video "Ve stopě valašské zimy".Hotovo!Opravdu to stojí za to vidět!!

Dej link !!!!

Komentář

• http://www.motorsport.com/photos/sel...=Roman_Kresta#

Komentář

• quote:
                      Agnusi,
                      tohle tema ve foru trhne asi rekord.
                      Kdyz to takto bude pokracovat dal a vsechny souteze WRC bude sledovat tolik lidi, tak mam vaznou obavu o zivot Vasich serveru:-)

a našich očí. Zdravím tady všechny. Já jsem si je nestihnul ještě umýt, plnými doušky jsem se prokousal až sem. Znovu musím použít slovo BOMBA. GRATULUJI za předvedený dnešní výkon Romanovi, držím palce na zbývající dnešní RZ a těm kteří používají zbytečně silná slova doporučuji: než něco napíšete, nechte si to aspoň dvakrát projít hlavou. GO ROMANE GO

Komentář

• posledni dve rezety dost daleko
                        tak cus panove :-)
                        baj:-)

Komentář

• Pokud jsem to dobre pochopil:
                          Loeb - Petter i Marcus vyletli v obtizne pasazi, kde se jede normalne 120km/h a prudce brzdi do dalsi prave zatacky. Pokud tam je snih na ceste tak se to jede 30 km/h

A pak jeste rikal, ze jeho spioni maji byt ostraziti v mistech, kde je riziko ze by mohli hazet divaci snih na cestu. Tyto mista mu zaznamenavaji do rozpisu.

kdyby neco, tak nic...

Komentář

• Nazdar Milane, tak jake to bylo, co jste videli, jak jste se meli a co Honza natocil???? Podebatuj!!!

Komentář

• Hele nemám čas ani náladu se tu s TEbou hádat o Stohlovi nebo Warmboldovi...Za těch pár let jsem si už o nich udělal obrázek....
                              WARMBOLD : Mladý kluk,který je prý "velký talent" ale skrytý asi stejně hluboko jako jožko béreš jnr. Disponuje obrovským zázemím,které nevyužívá ani ze 60%. Škoda,že takový zázemí nemá Valda. Auto má tovární 04,ale jede stejně jako s 02 loni.
                              Zastavil se na takové úrovni,protože jeho otec mu jezdí projíždět RZty a upravuje(zpomaluje) mu rozpis.... ještě něco???
                              [quote]quote:
                              Aaa uz vim.
                              Ani sem to nemusel hledat,dik za pripomenuti.

Psal jsi,ze odjedou Stohl a podobny sracky ...atd.

Je uplne jedno komu jsi to psal,dulezite je,ze jsi tam urazel jezdce,kteri tam riskuji v tech cestickach jako krava.
                              To se pak nediv,ze jsi tady par lidi nastval.
                              Fandi si komu chces,ale proto prece nemusis urazet jezdce,kteri neco umi a je uplne jedno,jestli je 1 nebo 20.
                              [quote]quote:
                              To je jen výmluva....A pokud vím,tak jsem Ty názory nepsal Tobě ani nikomu jinýmu ale TDI. Tak byt tebou bych se sklidnil a staral v prvé rade o sebe.
                              quote:

Komentář

• to video ze stopy: http://don.vn.cz/temp/other/stopa2005final.avi

Upravil - don 23 Jan 2005 11:05:47
                                www.rallyphotos.cz

Komentář

Working...
                                X