Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• ....tak jsem se konečně probudil, a koukám, že Roman taky a že v něm konečně bouchly saze...:-)))

Komentář

• Jdu se jen tak podívat co je nového a nestačím valit oči. ROMAN SUPEEEERRRRR.
      Co myslite, udrží Toník to druhé místo ????
      Moc bych mu to přál.
      Ale musím taky mseknout klobouk před myšáky.
      To bych od nich nečekal. Očekával jsem že budou tak kolem 8-10. Už teď se těším na Švédsko a věřím že tam mládí ve škodovce ukáže co ve Fábce je. Jen bych si přál, aby Armin si dal alespoň na SWE rehabilitaci, kde by mladí ukázali co s fábkou dovedou.

Komentář

• quote:
        http://bestrallye2.free.fr/videos/20...onte/index.htm

Video ze shakedownu Rally Monte Carlo!!!

Už to stahuju:-)

Komentář

• bdx ,,
          ja sem asi mladsiho data :-)
          ja tedka ziji v us ,al ena Barumku sem chodil od r 1982 ,kde me tam dovlekl otec,a pamatuju si ..solene tycinky a RZ v Malenovickeho hradu ..na Pindule !!L-)
          no a vyhral ing.Kalnay a Opel Asconou .:_)

jinak u nas se zacalo jezdit pozdeji ,-Komarov se jel az za Wittmana s Lancii tusim ..kolem 1988 ,mozna uz Pavlik a Quattrem tu jel v r 1986 ,ale nejsem si jisty ,zrejme ne ...

jinak zdravim :-)
          Halmazna ,prvni vitez Barumky na Skoda 100MB:-)

Komentář

• Nevíte co ten Gronholm ???

Komentář

• Fotky z Monte na www.pf-rallyfoto.cz

Komentář

• quote:
                Auriol a Gardemeister ukazují, že chyba byla v autě...

Po tom co dosahuje Bingo na trati a to v tom sedi poprve tak sa mi nezda ze to je v aute ,verim ze kebi do toho sadol loeb tak bi sadol na bednu.
                To vyzera ze u Bocianu a vo forde to asi funguje inac a to od vratnika az po managera tymu.Asi privela potencialu.Ale niekto tam ma bujne sny.Mozna sa tam na to len tak hraju a cakaju kedy bude prilezitost SM vytunelovat.

Komentář

• Konečně jsem se dostal domů a vidím - Roman super!!!!
                  Že by už přestal myslet hlavně na to aby dojel?

Komentář

• "I still have good confidence in the Focus and I'm delighted to be up to second," said Gardemeister. "We had a good fight with Petter until I saw him off the road and we lost some time at his accident. They had pushed the car back on the road and I had to stop briefly and stalled the engine. Our rear anti-toll bar was broken which made the car understeer so I disconnected the front bar before the Turini stage to improve the balance."

Kresta, the Czech's car restored to full health after last night's problems, was in superb form this morning. Fifth and sixth fastest on the opening two stages, the 28-year-old then powered his Focus RS to fastest time over the Turini test, 2.4sec quicker than rally leader Loeb. "Today is a new day and a new race," he said. "Yesterday was a small mistake for me but a big mistake for the result. I've driven better this morning. I'm not pushing, I'm just driving smoothly and that's the best way to drive the Focus. The roads have been 70 per cent dry and 30 per cent wet so a soft compound tyre was a good choice. There is new asphalt on the Turini stage which doesn't offer such good grip and spectators had thrown snow onto the road which made it tricky." ...fordrallysport.com

Komentář

• Fábia s dobrýma rukama je dle mě celkem konkurenceschopná.Uvidíme co předvede Tuhoš.Dost mu věřím.
                      Roman ztrácí na Harriho 1.17 a to se dá dohnat.Teď mu dal zhruba 1.15 na třech rz.
                      Tipuju že nakonec skončí šestej.Valda a Prst taky dobře.Pokud dojedou tak na bodech.

Komentář

• quote:
                        Fotky z Monte na www.pf-rallyfoto.cz
                        Perfektni, diky za tip.

Komentář

• Dost mne zarazilo, jak sprostě se tu nekteří začali vyjadřovat.
                          A víte co je divné? Asi před půl rokem jsem se tady snažil vybojovat povolení slova *****(psalo to místo něho hvězdičky) a teď se tu dají v pohodě psát sprosťárny.
                          Na to fakt nejsu zvědavý. Ta si můžem nadávat face to face, ale číst to nemusím....

Komentář

• quote:
                            quote:
                            http://bestrallye2.free.fr/videos/20...onte/index.htm

Video ze shakedownu Rally Monte Carlo!!!

Už to stahuju:-)

Tak už jsem se na to video podíval.Celkem dobré.Jediná chyba:Nevšiml jsem si tam Romana ani Tonyho.Byl tam Schwarz několiktát a taky tam byli SuperŠvestky:-)

Komentář

• To slovo je p-r-d-e-l. A to se tu pořád nedá napsat :-)) ??????

Komentář

• www.xchat.cz Kategorie Sport a adrenalin místnost Monte Carlo, nepřetěžujte forum, už je rekord asi, chat je rychlejší
                                GO ROMANE GO

Komentář

Working...
                                X