Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Toníkovi pomohla změna auta a odlehčení na místě spolujezdce :-))) Nic proti Paavovi!

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• www.xchat.cz Kategorie Sport a adrenalin místnost Monte Carlo, nepřetěžujte forum, už je rekord asi, chat je rychlejší
      GO ROMANE GO

Komentář

• Nezapominej na Andersona,maji tu chybu ve vysledcich.Valda bod ma,ale PRokop ne-je 9.
        quote:
        Fábia s dobrýma rukama je dle mě celkem konkurenceschopná.Uvidíme co předvede Tuhoš.Dost mu věřím.
        Roman ztrácí na Harriho 1.17 a to se dá dohnat.Teď mu dal zhruba 1.15 na třech rz.
        Tipuju že nakonec skončí šestej.Valda a Prst taky dobře.Pokud dojedou tak na bodech.

Komentář

• taky bych řekl že fabka je konkurence schopný auto , bohužel ten mezikus je tam dost podstatná věc. snad bude mít arminek zdravotní dovolenou aspon půl roku.

Komentář

• Pro zkrácení čekání na poslední 3 RZ: Ve středu byl vyhlášen konkurz na leteckou společnost Romana Vaškůje - což se dalo čekat.

Komentář

• www.xchat.cz Kategorie Sport a adrenalin místnost Monte Carlo, nepřetěžujte forum, už je rekord asi, chat je rychlejší
              GO ROMANE GO

Komentář

• Ted koukam, "kdyby" Roman a Alex nemeli tech 5 minut...ach jo 4 a 5 misto to mohlo byt!

......pan-x......
                ......pan-x......

Komentář

• Tak to soráč.Nevšiml jsem si.Před chvílí jsem přijel tak to ještě nemám zcela pod kontrolou.Ale ten Roman by mohl Harriho stáhnout,to jsem snad spočítal dobře.

Komentář

• V přestávce jsem si dal znovu včerejší sestřih z Eurosportu .... měl bych jeden "postřeh" k p Schwarzovi. Ta jeho rána vypadá z toho záběru jako dost velká jezdecká chyba. Zajímavý je ale záběr pár vteřin před tím .... přejíždí nějaký mostek, je tam dost markantní schod nebo hrb přes celou šířku silnice ... p.Schwarz tam přilítne jak utrženej vagon, na tom hrbu jde auto lyžinou až na zem a následně oběma nápravama do vzduchu, vypadá to dost drasticky. Pro srovnání asi minutu před tím je záběr Gronholma ze stejného místa, přijíždí tam dost opatrně - evdentně má tu nerovnost zapsanou a chce pošetřit auto. Když jsem tohle viděl začínám chápat proč má Armin furt nějakej problém ... kdyby mu chvíli po tomhle skoku povolil závěs nebo tlumič vůbec bych se nedivil ...

Komentář

• To mohl,to mas dobre,dokonce na nej stahl 1:20

JO a uz se jede chlapi,Sarazin na splitu lepsi o 11 vt.nez pri prvnim prujezdu
                      quote:
                      Tak to soráč.Nevšiml jsem si.Před chvílí jsem přijel tak to ještě nemám zcela pod kontrolou.Ale ten Roman by mohl Harriho stáhnout,to jsem snad spočítal dobře.

Komentář

• Zdá se mi, že Alex už jede údržbu.

http://czech.rallyfans.info

Komentář

• Tak nám Roman zase hned od začátku pěkně tlačí na pilu!!!

Komentář

• Roman zacal skvele, ta doufejme, aby to nejak neprehnal! O hodne se zrychlil oproti prvnimu prujezdu!

Komentář

• Tak ROman zajel Super zlepsil se o 12 vt.oproti prvnimu prujezdu.

Bingo jen o 4 a Sarazin o 24,ale ten je daleko.

Komentář

• Super Roman, zrejme ho to vitezstvi ve vlozce povzbudilo a nechce zustat pouze u teto vyhrane vlozky! Především však zrejme chce pred Rovanperru!

Komentář

Working...
                                X