Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Blbe, Gronholm je na splitech! Kde se tam bere?

Komentář

• Taky mate ten pocit,ze Ewrc nejedou vysledky???
      Aspon teda 13 RZ,kdyz uz je 5 dojetych mi nenajela.

A Roman dal i Paniizimu,skoda ZeRovne pero se zlepsil o 12 vt.,ale i tak 12 vt. od Romana dostal. no uvidime

Komentář

• Ale na ROvanperraho stahl ROman bohuzel min nez v prvnim prujezdu, bude to jeste hodne tezky

Komentář

• Taky mě to trklo, Armin toho měl plný brejle. I ta havárka nebyla na konto přílišnýho tempa.
          quote:
          V přestávce jsem si dal znovu včerejší sestřih z Eurosportu .... měl bych jeden "postřeh" k p Schwarzovi. Ta jeho rána vypadá z toho záběru jako dost velká jezdecká chyba. Zajímavý je ale záběr pár vteřin před tím .... přejíždí nějaký mostek, je tam dost markantní schod nebo hrb přes celou šířku silnice ... p.Schwarz tam přilítne jak utrženej vagon, na tom hrbu jde auto lyžinou až na zem a následně oběma nápravama do vzduchu, vypadá to dost drasticky. Pro srovnání asi minutu před tím je záběr Gronholma ze stejného místa, přijíždí tam dost opatrně - evdentně má tu nerovnost zapsanou a chce pošetřit auto. Když jsem tohle viděl začínám chápat proč má Armin furt nějakej problém ... kdyby mu chvíli po tomhle skoku povolil závěs nebo tlumič vůbec bych se nedivil ...

Komentář

• www.xchat.cz Kategorie Sport a adrenalin místnost Monte Carlo, nepřetěžujte forum, už je rekord asi, chat je rychlejší
            GO ROMANE GO

Komentář

• quote:
              Blbe, Gronholm je na splitech! Kde se tam bere?

mARKUS NEODSTOUPIL JAKO pETTER.dOTLAČIL TO DO SERVISU,ALE DIVIL BYCH SE,ŽE BY JEŠTĚ NEDOSTAL NĚJAKOU PENALIZACI.Jinak Roman vypadá nejhůře na top 4!!!!

Komentář

• Vysvetli mi nekdo, co tam dela ten Gronholm! At jde pryc!!

Komentář

• Zatraceně-dostane Kresta Rovnýho?Já su nějakej nervní.

Komentář

• To,ze to Gronholmovi nechali dotahnout do servisu, a policajti ho nechaly jet, to JE PRASARNA nejvetsi tridy.Vsadil bych se,ze jen proto,ze je to Francouzska znacka.

A jestli nedostane penalizaci,tak by to byla prasarna nejvetsi.

Neverim,ze by to tam dotahl vcas.

Komentář

• Jakto že to stihnul???? To je žid.

Komentář

• quote:
                        To,ze to Gronholmovi nechali dotahnout do servisu, a policajti ho nechaly jet, to JE PRASARNA nejvetsi tridy.Vsadil bych se,ze jen proto,ze je to Francouzska znacka.

A jestli nedostane penalizaci,tak by to byla prasarna nejvetsi.

Neverim,ze by to tam dotahl vcas.

Prostě měl štěstí a stihnul to.

Komentář

• Nechapu.Fakt tu 13Rz.Gronholmovi nekdo sel na ruku.JE to prasarna vuci Bingovi,a to je Frantik.

A jede se uz 14.

ROman v 13 RZ TOP 4!!!Super
                          Gronholm je blazen,za nim stohl ho neohrozi a pred nim dlouho nic,on fakt riskuje.

Komentář

• To at mi nikdo nerika, ze to Gronholm stihl bez penalizace! Ovsem na druhou stranu nemuzeme chtit vsechno, ze? I takto je Roman na vytouzenem bodu a mozna jeste udela Rovanperru! Takze muzeme byt spokojeni. Hlavne ze z toho ted je opet TOP4!

Komentář

• quote:
                              Chyba tohoto fóra je, že nemá schopného admina, který by banoval nebo rušil některé invidua. Nevím proč to na některých fórech může fungovat a tady ne.
                              Budeš schopen zajistit finance na to, aby u Fóra mohl někdo celou dobu sedět a řešit nesmysly?

Komentář

• quote:
                                Nechapu.Fakt tu 13Rz.Gronholmovi nekdo sel na ruku.JE to prasarna vuci Bingovi,a to je Frantik.
                                Alexus: pamatuješ se včera: raději to nebudu komentovat? A teď jsi na stejné lodi, také se durdíš a nevíš nic, že.

Komentář

Working...
                                X