Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• [[/quote]
    prominte,ale jste ponekud mimo...alex bengue jel loni docela dost soutezi s 206kou od bozianu...neni tedy takovym novackem...jel napriklad monte carlo ) myslel jsem,ze jste tady vetsi znalci ))

Houmr
    [/quote]

to nemyslíš vážně že ne

Komentář

• Graluluji Romanovi a přeju dobré ráno pánům ve Škoda MS

Komentář

• quote:
        quote:
        quote:
        Před Alexem samo taky klobouk dolů. Opravte mě pokud nemám pravdu. Ale je to jeho první start v A8 na MS. A vyhrát 2RZ a bod do továren.
        Kéž by opravdu měl předepsánu rehabilitaci na SWE. Jestli maj trochu ve ŠM rozum, tak po tom co předvedl Alex vsadí vše na dravé mládí. Stejně nemají co stratit, Armin by byl hendikepován kvuli ramenu a nepodal 100% výkon. Už bych chtěl vidět ty tiskové zprávy po SWE. Zajel pár dobrých časů, ale byl limitován kvůli ramenu a pro to zvolnil.
        quote:
        quote:
        myslím, že udělal dojem. Ukazal, že může být rovnoceným parťákem Tonimu a že do MS rozhodně patří. Což někteří doma v jednom nejmenovaném týmu nepochopí.

Na me udelal dojem i BINGO. Roman dnes jel dobre, ovsem je treba si uvedomit, ze jeste loni by oba nedojeli a bylo by to povaovano za neuspech ...
        Ovsem kdyby Armin chtel tak minimalne mesic nezatezovat rameno a ve SWE jel PASAK, TUHOS a EXTREM, to by byla bomba ...

SMS z WRC na www.sweb.cz/skublik
        Nevím přesně kde ještě,ale určitě jel loni Deutschland s 206.

prominte,ale jste ponekud mimo...alex bengue jel loni docela dost soutezi s 206kou od bozianu...neni tedy takovym novackem...jel napriklad monte carlo ) myslel jsem,ze jste tady vetsi znalci ))

Houmr
        To Houmer. Rally přeci neni jen pro znalce, které zajíma celý rok komplet startovní listina. Fandím, Škodě, Romanovi. A zbytek pokud se to mého fandění netýká nesleduji.

Komentář

• Jinak si myslim, ze Roman zajel skvely zavod. Na Tondu ztratil neco kolem 1.20min, z cehoz 1.10min je z prvni etapy, kterou Roman jel az hodne opatrne!!!
          Takze podle mne musi byt presto v tymu pochvalen!!!
          S Tondou jel vicemene rovinu, bohuzel vsak jednou chyboval!!!

Presto Roman dobre!!!

Komentář

• DĚKUJI VŠEM ZA ZÁŽITKY A PŘEJI DOBROU NOC, KDO MUŽE AT SI DÁ PANÁKA SLIVOVICE NA ROMANA TONÍKA A NA FORDA.MOŽNÁ I NA CHAROUZE,JINAK BYCHOM SE TĚŠILI NA ŠUMAVU .S ROMANEM

Komentář

• gratulace romanovi tonimu a pannizimu a vlastně i benguemu z wrcu

Komentář

• Tak a už dokončili Valda i Prokop.

Komentář

• Pred startem souteze jsem cekal, ze dojede na patem, mozna dokonce ctvrtem miste, vsak jsem ho take mel na tomto miste v tipovacce! Mel jsem pravdu, kdyby nebylo jedne chyby, tak to tam bylo. Ovsem na kdyby se samozrejme nehraje!! To same by mohl rici, Auriol, Gronh., Petter, Bengue, a mnoho dalsich, ze kdyby, tak by byli hodne vpredu!

Komentář

• To Houmr: Toto Fórum je otevřené všem slušným lidem, kteří se chtějí podělit o názory, zážitky nebo se od těch zkušenějších něco dozvědět.
                    Je jasné, že každý nemůže být na každé soutěži a prosedět víkend u monitoru...
                    Navíc Alex Bengue byl před 12 měsíci neznámý pro většinu lidí zde. Nevidím v tom problém. A rozhodně bych nenutil nikoho, aby si před vstupem na toto Fórum nastudoval profily všech jezdců ze startovní listiny.
                    Ale jinak máš pravdu, Alex není úplný nováček a není zase až tak extrémně mladý.

Komentář

• Nebýt penalizací pro Binga a Romana,tak to mohlo být o hodně veselejší co? Předpokládám, že Bingo-4.místo a Roman 5.místo?To by byla krása a pěkná vzpruha pro škodovku, ale i tak pěkné. Fábie zrychlila a ve Švédsku se máme na co těšít!

Upravil - Cj 23 Jan 2005 14:03:18

Komentář

• Nevim, jak hodnotit skodovku! Pátek podprůměr, Sobota díky BINGOVI špička a dnes podprůměr! Co si o tam mám myslet?????
                        Kresta mě né, že zklamal, ale rozhodně nenadchl! Kdyby nebyli odpadlíci, tak skončil za Loebem,Duvalem,Solbergem,Gronholmem,Gardemeistrem, Pannizim,Sarrazinem,Auriolem
                        to je cca 10-té místo!
                        Samozřejmě, že je to kdyby! Ale auto, jak ukázal Garde na špičku má! A dílčí výsledky mě nenadchly! Dnešek neberu, až zas tak vážně! Spousta jezdců už jen dojížděla!

Komentář

• quote:
                          Jinak si myslim, ze Roman zajel skvely zavod. Na Tondu ztratil neco kolem 1.20min, z cehoz 1.10min je z prvni etapy, kterou Roman jel az hodne opatrne!!!
                          Takze podle mne musi byt presto v tymu pochvalen!!!
                          S Tondou jel vicemene rovinu, bohuzel vsak jednou chyboval!!!

Presto Roman dobre!!!

Přesně. Jedna malá chybka a opatrný začátek, ale jinak dost dobrej výkon. Až se nám Roman trochu rozkouká, tak se myslím máme na co těšit. Hlavně jsem zvědavý jak si povede na šotolině a teď ve Švédsku.

Komentář

• Mas to naopak,ROma by byl 4 a Bingo 5.
                            quote:
                            Nebýt penalizací pro Binga a Romana,tak to mohlo být o hodně veselejší co? Předpokládám, že Bingo-4.místo a Roman 5.místo?To by byla krása a pěkná vzpruha pro škodovku, ale i tak pěkné. Fábie zrychlila a ve Švédsku se máme na co těšít!

Upravil - Cj 23 Jan 2005 14:03:18

Komentář

• quote:
                              Nevim, jak hodnotit skodovku! Pátek podprůměr, Sobota díky BINGOVI špička a dnes podprůměr! Co si o tam mám myslet?????
                              Kresta mě né, že zklamal, ale rozhodně nenadchl! Kdyby nebyli odpadlíci, tak skončil za Loebem,Duvalem,Solbergem,Gronholmem,Gardemeistrem, Pannizim,Sarrazinem,Auriolem
                              to je cca 10-té místo!
                              Samozřejmě, že je to kdyby! Ale auto, jak ukázal Garde na špičku má! A dílčí výsledky mě nenadchly! Dnešek neberu, až zas tak vážně! Spousta jezdců už jen dojížděla!

A to si říkám pesimista. Asi to přehodnotím.

Komentář

• Co se týče našich "juniorů", Valda mě nepřekvapil (možná jen tím, že dokončil). U Prokopa jsem čekal ještě větší ztrátu - takže mírné plus.
                                Když se ještě jednou vrátím k Romanovi, před startem jsem viděl 2 alternativy: buď to jako přemotivovaný zboří někde ze 3. místa, nebo dokončí cca 6-7. Asi můžeme poděkovat šéfovským schopnostem Malcolma, že první variantu eliminoval. Těším se z představy, že během roku udělá z Romana špičkového jezdce do TOP 5.

Komentář

Working...
                                X