Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ty myslíš asi Tommiho ne?

Komentář

• quote:
      Ty myslíš asi Tommiho ne?
      ne myslel jsem Tima i Tommiho Mäkineny. Dlouho jsem žil v přesvědčení, že jsou příbuzní.

Komentář

• quote:
        4 Krafi
        všiml jsem si a popudilo mne totéž. Taky tak i v té souhrnné hodinové reportáži. Kresta téměř neexistuje.

Upravil - McTell 27 Jan 2005 10:21:58
        A proč by měl? Ještě v MS nic nedokázal. Jakmile něco zajede a vyhraje za závod více jak jednu RZ a bude se třeba prát o stupně vítězů, tak se to změní. To že sedí v továrním autě ještě v tomto světě neznamená, že se mu budou novináři klanět.

Nový Jičín
        Nový Jičín

Komentář

• to tic-tac: souhlasím, třeba Duvala začali ve zpravodajství hojně ukazovat, až v druhé polovině sezóny a třeba Rovanpera v letošním sestřihu také moc nebyl, prostě se zaměřují na prvních 5 posádek pořadí.
          Je jasný, že se Markusovi kupí chyby, a komu by ne, byl zvyklý s 206 jet o první místo a ne o to, aby to zase nelehlo. Jasně, že není v pohodě a dělá chyby, těch technických problému ze začátku sezóny bylo hodně a když auto konečně drželo, tak chtěl zajet dobrý výsledek. Myslím, že Loeb by se také nedokázal tak perfektně soustředit, kdyby jel vloni s 307. To auto je podle mne nic moc, od začátku se mi na 307 něco nezamlouvá.
          I Fabie na mne působí klidnějším a přirozenějším dojmem. Nevím, možná je to jenom tim, že se mi nelíbí vzhled:-)

Komentář

• k Marcusovi dodam jen, je vynikajici. Nevim, jstli mu ujizdi nervy, kazdopadne me ty jeho vyroky po RZtach strasne bavi, nadhled, humor ... myslim, ze vycet klasickych gronholmovskych citatu by byl nekonecny. mozaika dnesniho WRC by bez Gronholma urcite nebyla uplna - vse vystihli ti polonazi nakaleni fanousci na Monte s transparentem : "NO GRONHOLM - NO PARTY"
            quote:
            2 PBesuchov
            obávám se, že jeho éra se chýlí na konci. Je sice mimořádně bojovnej a ruce má mistrofský, ale myslím, že jak stárne, ubývá schopnosti koncentrace. Ty jeho rány, jedna po druhé, jsou právě touto chybou. Mám ho moc v oblibě, je milej na celej svět, obyčejnej kluk, ale všechno má svůj konec. Taky má trochu smůlu na období. Takovejch "robotů bez emocí" jako je Loeb moc není, ale když ti vyjde zrovna do tvé doby jako tvůj soupeř, máš smůlu. A Loeb je jedinej skutečnej soutěžák dnešní doby, to tedy kolobouk dolů.

Komentář

• 2tic-tac:To,že nic v MS nedokázal,tak tím to asi nebude.Carlos ho spíš opomíjí s vědomín,že ani v budoucnu nic nedokáže.V tom tkví ten problém.Zařadil si jej zřejmě jako dalšího Warmbolda nebo Hurvínka.

Komentář

• Souhlasim s tim, ze neni duvod, aby o Krestovi nekdo ve svete mluvil. Mozna zatim. Ted me asi skalni ukamenujou, ale je to tak. Zatim jedine, co opravdu dokazal, bylo proslavit skodovku po te rane na Monte pred lety. Vyhrat par erzet je sice pekne a jiste chalyhodne, ale na to se nehraje. mnohem lepsi by bylo, kdyby od patku jezdil v top6 pravidelne a hlavne bez rany.

Jinak letos jsem byl na svete vubec poprve a ackoli se mi 307 taky extra nelibi, musim rict, ze na me zapusobila jako "brutalni klidna sila" - toci maly otacky (relativne), ale sila je neuveritelna. Naopak u skodovky bylo videt, ze ty se rozjizdet ze zatacky moc nechce.

-------------
                george@antinova.cz
                http://www.antinova.cz/george/

Komentář

• Videli jse sestrih na ct2? opet tam kritizovali divaky za nahazeny snih a pritom ukazovali ten zaber Solbergova a Markusova crashe. Snehu tam bylo asi z peti nakladaku... A to jak to chciplo oboum fabkam na startu bylo docela trapas

http://tatrac.blog.cz/

Komentář

• Reportáž na ČT byla totálně o ničem! Čekal jsem, že tam bude alespoň rozhovor s Krestou a nebo alespoň více záběrů jeho průjezdů, a o Prokopovi s Valouškem se ani nezmínili! ŠMEJDI! Tak za tohle, já chuť platit poplatky teda nemám!

Komentář

• quote:
                      Reportáž na ČT byla totálně o ničem! Čekal jsem, že tam bude alespoň rozhovor s Krestou a nebo alespoň více záběrů jeho průjezdů, a o Prokopovi s Valouškem se ani nezmínili! ŠMEJDI! Tak za tohle, já chuť platit poplatky teda nemám!

Myslim, ze se snazili z povoleneho minima vymackat maximum. Nekde tu byla odpoved p.Cerneho kde zminoval problematicke autorske prava - doufejme ze se to behem roku zlepsi.

Libila se mi zminka o jinem nastaveni Bingovy fabie v sobotu a u komentare Romanovy vyhry mi chybelo "malina".

Komentář

• Je velká škoda,že čt nedá víc prostoru tomuto sportu,žádny rozhovor,o S1600 ani zmínka..
                        Ale televize asi dá raději přednost třeba házene,kde hraje Náš tým"druhou ligu"....

www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

• quote:
                          Reportáž na ČT byla totálně o ničem! Čekal jsem, že tam bude alespoň rozhovor s Krestou a nebo alespoň více záběrů jeho průjezdů, a o Prokopovi s Valouškem se ani nezmínili! ŠMEJDI! Tak za tohle, já chuť platit poplatky teda nemám!
                          presne tak, taky me to nemile prekvapilo, ze nedavali moc zaberu Romana to pochopim, ale ani zminka o startu Martina s Valdou, stejne jako ostatnich junioru, to fakt nechapu...

Komentář

• Na stránkách České televize si najděte v programu tenhle pořad a pošlete jim do redakce svůj názor, ať je nás víc. Já to udělal včera, protože jsem se nasral hned po jeho skončení. Sledoval jsem celý víkend včetně celkového sestřihu na Eurosportu a tohle byl proti tomu hodně slabej odvar.

Komentář

• http://www.czech-tv.cz/program/detai...ackaddr=search

to jsou ty pripominky k poradum ct. Konkretne primo k rally monte carlo. Kdo muzete tak tam neco poslete. Musime se aspon pokusit zlepsit situaci z rally v tv u nas i kdyz to asi tezko pouze ...

http://tatrac.blog.cz/

Komentář

• Mě se ten sestřih líbil těžko v ně mohlo bý víc než na eurosportu. jen škoda že se nezmínil o s1600.

Komentář

Working...
                                X