Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• to Lukáš Klinkovský: Martin jel po celou soutěž daleko před Romanem i když z jeho výsledku taky nejsem nadšený. Jinak Ti vřele doporučuju podívat se na výsledky a až potom někomu psát aby sklidnil hormon. Jak ses už mohl dočíst už tady zrovna Toni byl na bedně už při prvnim startu s wrcem, prvnim startu v továrním teamu na trati kde jel poprvý. Jinak tohle RMC nebylo Romanovo první, ale pokud vim tak 4. A Martin tam zajel poprvý možná líp

Komentář

• chlapci, vy tady stale zapominate na GO KRESTA GO!!!

go škoda go !!!
      go kresta go !!!

Komentář

• ja jsem s kresticovym vysledkem na monte spokojen! kdyz jsem slysel vysledky patecnich erzet, nebyl jsem prekvapen – cekal jsem to
        to ze krestic loni radil hnujdajem neznamena, ze letos zacne rvat paty fleky, loni to rval co to dalo hned od zacatku, letos tak jezdil treba auriol-taky soukromnik s omezenym poctem startu
        uvedomte si, ze koncem roku se roman dostal do sileny euforie, pocinaje projektem ffk a konce startem prvni vlozky monte za fabriku – on nema chladnou hlavu, to vime vsichni a to co se kolem nej deje v poslednich tydnech, z toho se podle me jeste poradne nedostal!
        musi se vyporadat s obrovskou zodpovednosti, tech tizivejch faktoru je spousta a je jich o dost vic nez u jinejch tovarnich pilotu
        uz jen ten rachot, co udelali cesky fandove na startu – z toho byl dost na vetvi – fanousci mu urcite na dobrym psychickym rozpolozeni paradoxne taky moc nepridali, a to nemluvim o penezich od fandu, nozi na krku kvuli vysledkum od charouze, o tize odpovednosti za uspech tymu, zlomova sezona atd. atd.....
        nedelni vysledky zrejme ukazaly, jak by to mohlo vypadat dal
        kdyby (sorry za ten vyraz) jeli vsichni, pohyboval by se kolem toho patyho fleku a to me osobne staci
        nechte ho dejchat a dejte mu par zavodu na zahrati
        a az neukaze za celou sezonu nic, pak me treba ukamenujte...

nazor krestofila...

2 mctell:

zda se mi, ze narozdil od tech, co hledaj na kresticove vystoupeni jen to dobry (mam vas rad), ty zas hledas jen to spatny, nevypada to jen na prisne a zkusene oko, ale spis na pohled negativni a hledajici jen chyby a veci nepovedeny
        nic konkretne necituju, ale jen pisu, jak to od tebe citim ja
        nejvic me mrzi slova typu na „dvanactce se nebojovalo“ nebo "krestic vyhral, protoze ostatni zastavili u solberga a davali si kourovou..."
        na kdyby se nehraje a ty jsi myslim velky odporce kdybovani
        kdyby vysledky sobotni etapy vypadaly jinak, mohlo byt poradi startu do nedelnich erzet jiny
        kdyby jel krestic az za crasherama, taky by se zdrzel (to uz se mu myslim taky stalo)
        kdyby jel treba tonda pred crasherama, asi by vyhral erzetu on
        kdyby se jelo v klidu – „nezavodilo by se“ – tak by se ty crashe asi ani nestaly
        kdyby...
        nic z toho se ale nestalo a vysledky jsou takovy jaky jsou! krestic vyhral a hotovo, je to stejny jak na dojclandu – vysekal to na mokru a taky jsem neresil kdyby – tenkrat byli na koni antikrestovci, ted ja...

jo a neberte tenhle prispevek vazne, jen jsem se chtel dostat na 830 stribrnejch strikacek (vlastne prispevku - honim totiz hasana)

go škoda go !!!
        go kresta go !!!

Komentář

• 4 chryby
          problém je v tom, že já nehledám na Krestovi nic špatnýho, pouze oponuju těm, kteří chválí ať je co nebo ne. Kdyby nebylo takových pár jako já, tak by tady bylo po diskuzi a z diskuzního fóra by se stal masážní salón Krestovýho EGA. No a protože Romanovci jsou silně pozitivně naladění, já jsem v negativní opozici. Akorát se nerozčiluju jako oni, když tady někdo přeje mýmu koňovi Marcusovi diskvalifikaci. Diskutuju
          Já bych se ale ve tvý kůži na koni po jedný vyhraný vložce necítil.

Komentář

• quote:
            4 chryby
            problém je v tom, že já nehledám na Krestovi nic špatnýho, pouze oponuju těm, kteří chválí ať je co nebo ne. Kdyby nebylo takových pár jako já, tak by tady bylo po diskuzi a z diskuzního fóra by se stal masážní salón Krestovýho EGA. No a protože Romanovci jsou silně pozitivně naladění, já jsem v negativní opozici. Akorát se nerozčiluju jako oni, když tady někdo přeje mýmu koňovi Marcusovi diskvalifikaci. Diskutuju
            Já bych se ale ve tvý kůži na koni po jedný vyhraný vložce necítil.
            problem neni, proste to tak cejtim...
            salon krestovyho ega mi prijde jako dost silny slovo, spousta krstofilu tady psala o rozcarovani (neuspechu, spatnym vysledku atd.) nad kresticovym monte 05, ale jak chces...

go škoda go !!!
            go kresta go !!!

Komentář

• 2 chryby
              to víš, když tady mnoho lidí před RMC živilo představu jak Roman každýho pojede, že Tonda je horší než on a tudíž by měl být jednička Roman, jak to předvede škodovce atd., tak jich pár bylo zklamanejch. Já jsem zklamanej nebyl a ani si nemyslím, že to byla tragedie.

Komentář

• quote:
                2 chryby
                to víš, když tady mnoho lidí před RMC živilo představu jak Roman každýho pojede, že Tonda je horší než on a tudíž by měl být jednička Roman, jak to předvede škodovce atd., tak jich pár bylo zklamanejch. Já jsem zklamanej nebyl a ani si nemyslím, že to byla tragedie.
                mas se s nima priste vsadit, jeste ted bys byl v lihu...

poslednich 5 slov tveho pripsevku: no proto!

go škoda go !!!
                go kresta go !!!

Komentář

• to chryby: To jsem rád, že alespoň někdo je spokojenej a že to čekal. On i Roman prohlásil, že je spokojený tak napůl. Já jsem teda bednu nečekal ani náhodou, ale že mu budou dávat Auriol, Rosseti a že pojede vyrovnanou partii s Benguem ( a ten měl problémy s autem) to jsem taky nečekal. Proč myslíš, že byl na Romana větší tlak, než na ostatní tovární piloty? Loni jste psali (myslim Krestofily), že kdyby měl jistotu startů celou sezonu tak je klidnej. Když teď píšeš, že mu uškodili jeho fanoušci jak mu fandili a že je nervák a k tomu si vzpomeneš co se tady psalo o Hasíkovi, tak mně napiš co si vlastně vyčítal tomu Schwarzovi v jeho rozhovoru pro Blesk? Všichni si vzpomínáme jak jsi zrovna Ty tady hřměl a přirovnával ho k jeho krajanovi s knírkem

Komentář

• Neda mi to :-)

(snad to projde)

-------------
                    george@antinova.cz
                    http://www.antinova.cz/george/

Komentář

• :-) Skoda, ze to odnesl hlavne Klaus.
                      quote:
                      Neda mi to :-)

Komentář

• Tolik jsem o téhle fotce slyšel a četl! Není to sice dvakrát sportovní, ale budiž.
                        Co se asi honilo Arminovi s Klausem v hlavě?
                        - Marsonic -

Komentář

• 2 tesař:
                          1/ krome prvnich dvou erzet, ktery se vyrazne nepovedly - zrejme krestic spatne odhadl opatrny tempo a jel jen udrzbu, jel dobre a dle (mych) ocekavani
                          2/ vetsi tlak? protoze urcite citi odpovednost za fanousky, kteri na nej prispeli (je jeste nekdo takovej?), odpovednost za ty, co mu prijeli fandit az na monte (kdo s prespolnich tam mel takovou podporu?), odpovednost za to, ze jede poprvy v zivote tovarnu a to celou sezonu (kolik takovejch letos je?), pri ty prilezitosti to urcite nechtel hned naborit a najit tempo opatrny, ale rychly asi taky neni uplne jednoduchy
                          takovej pan mistr loeb je v klidu, titul ma v kapse, sezonu v nejlepsi kare pred sebou, ten ani nereaguje na zadosti fanousku o podpis jak je v klidu....
                          3/ nic o klidku kvuli jisty sezone jsem ja nikdy nepsal, udajne povzbuzovani pana hasika jsem nikdy nekomentoval, protoze do toho nevidim, pokazdy kdyz jsem videl romana live na monte, vypadal v pohode a s usmevem se s nama bavil
                          4/ armina nekomentuju, protoze na tomto foru se nedoporucuje mluvit - psat sproste, ale ujistuju te, ze jeho narodnost ani vysledek na monte mu v mych soudech o nem nijak zvlast nepomaha
                          zrejme narazis na jeho slova, ze krestic je obklopen spatnymi lidmi a podobne, tohle ja nekomentuju, me vadi ze pomlouva fabii, pomlouva ceskyho fanouska, pomlouva redaktory blesku ( ), ze spatne tlumocej jeho slova a uplne nejvic mi pije krev jako tymova jednicka skodovky
                          5/ mas dobrou pamet, proti me dost dobrou - a to myslim uplne vazne

2 jizve: klid, taky to patri k MC, ne ?!
                          takze diky

2 xandrew:
                          coze, oni to poslali prezidentovi?

go škoda go !!!
                          go kresta go !!!

Komentář

• to chryby: Ale takovejch bylo, je a bude co jedou poprvně v továrním teamu celou sezonu (Kresta fakt už jel někdy v továrním teamu), i ten Loeb. A museli cítít taky odpovědnost ke sponzorům a dalším. Já fakt nevidim důvod proč by měl být na Romana větší tlak než na ostatní

Komentář

• quote:
                              to chryby: Ale takovejch bylo, je a bude co jedou poprvně v továrním teamu celou sezonu (Kresta fakt už jel někdy v továrním teamu), i ten Loeb. A museli cítít taky odpovědnost ke sponzorům a dalším. Já fakt nevidim důvod proč by měl být na Romana větší tlak než na ostatní
                              jo v tom se shodnem, ja jen tvrdim ze krestic konkretne na letosnim monte mel nekolik duvodu proc bejt nervozni a tech duvodu mel vic nez vetsina jinejch fabrikantu (opet vzhledem k letosnimu monte)

go škoda go !!!
                              go kresta go !!!

Komentář

• quote:
                                Tolik jsem o téhle fotce slyšel a četl! Není to sice dvakrát sportovní, ale budiž.
                                Co se asi honilo Arminovi s Klausem v hlavě?
                                Myslim, ze Armin zrovna timhle smerem moc v tu chvili nekoukal. Ale Wichovi mozna vypadly noty z ruky )

ML
                                ML

Komentář

Working...
                                X