Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    Tolik jsem o téhle fotce slyšel a četl! Není to sice dvakrát sportovní, ale budiž.
    Co se asi honilo Arminovi s Klausem v hlavě?
    Co se mu v hlavě honilo je velmi jednoduché, protože si Armin nechává poctivě tohle forum překládat, tak názory našich fanoušků zná již dlouhou dobu a tak vím, že to na té fotce jen posílilo jeho snahu sport ve Škodovce dolikvidovat a pokud možno se Čechům pomstít v Audině (jako šéf týmu) tím, že u nich si žádný čecháček hodně dlouho ani neškrtne !!

Komentář

• quote:
      Tolik jsem o téhle fotce slyšel a četl! Není to sice dvakrát sportovní, ale budiž.
      jestli má smysl pro realitu, tak hned poznal, že je to jen prd.l.

Upravil - McTell 03 Feb 2005 06:00:05

Komentář

• A nejen jedna Myslím i když to z obrázku není vidět, že poznal i státní příslušnost

Komentář

• Kdybych to nevěděl, tak bych si tipnul, že McTell dělá někde od půl šestý u soustruhu (napojeným na net), podle časů, kdy se taky dokáže připojit :-)). Na kravaťáka jsi McTell docela ranní ptáče...

Komentář

• quote:
            Kdybych to nevěděl, tak bych si tipnul, že McTell dělá někde od půl šestý u soustruhu (napojeným na net), podle časů, kdy se taky dokáže připojit :-)). Na kravaťáka jsi McTell docela ranní ptáče...
            jsem dělník, osvícenec. Kdo je víc?

P.S. To,že bych mohl být jednoduše starej a tudíž nespavej tě milosrdně nenapadlo.

Komentář

• to Chryby , McTell : vaše úvahy jsou dost hluboké... Nechci kdybovat, ale Romanova psychika ho dle mého stojí 2-3 místa v každé RZ. A už dost dlouho. A obávám se, že vždy zatím měl dobrý důvod k nervozitě a bohužel dost malou schopnost tu nervozitu eliminovat. Ber kde ber, to je jeho snad největší rezerva, v tomto bych souhlasil i s Černým. Takže, až se bude usmívat od "šejku", tak bude sakra rychlý...

Komentář

• quote:
                to Chryby , McTell : vaše úvahy jsou dost hluboké... Nechci kdybovat, ale Romanova psychika ho dle mého stojí 2-3 místa v každé RZ. A už dost dlouho. A obávám se, že vždy zatím měl dobrý důvod k nervozitě a bohužel dost malou schopnost tu nervozitu eliminovat. Ber kde ber, to je jeho snad největší rezerva, v tomto bych souhlasil i s Černým. Takže, až se bude usmívat od "šejku", tak bude sakra rychlý...
                2 PBesuchov
                naprostý souhlas, ale je náš, jen jeden a naděje umírá poslední! Zatím ještě věřím, pak bych ještě chvíli doufal, a až v nejhorším případě obrátil list.

Komentář

• Tohle vis odkud?
                  To prekladani to bych i uveril,ale
                  to msteni se zadny profik prece nemuze myslet vazne ne?

quote:
                  quote:
                  Co se mu v hlavě honilo je velmi jednoduché, protože si Armin nechává poctivě tohle forum překládat, tak názory našich fanoušků zná již dlouhou dobu a tak vím, že to na té fotce jen posílilo jeho snahu sport ve Škodovce dolikvidovat a pokud možno se Čechům pomstít v Audině (jako šéf týmu) tím, že u nich si žádný čecháček hodně dlouho ani neškrtne !!

Komentář

• quote:
                    quote:
                    to Chryby , McTell : vaše úvahy jsou dost hluboké... Nechci kdybovat, ale Romanova psychika ho dle mého stojí 2-3 místa v každé RZ. A už dost dlouho. A obávám se, že vždy zatím měl dobrý důvod k nervozitě a bohužel dost malou schopnost tu nervozitu eliminovat. Ber kde ber, to je jeho snad největší rezerva, v tomto bych souhlasil i s Černým. Takže, až se bude usmívat od "šejku", tak bude sakra rychlý...
                    2 PBesuchov
                    naprostý souhlas, ale je náš, jen jeden a naděje umírá poslední! Zatím ještě věřím, pak bych ještě chvíli doufal, a až v nejhorším případě obrátil list.
                    A pak že nejsi "Romanovec Krestovec" ... :-))))))))

Komentář

• quote:
                      A nejen jedna Myslím i když to z obrázku není vidět, že poznal i státní příslušnost
                      myslíš Haryku, že je "holá prd.l" pro naši státní příslušnost typická???? Že by se fakt takhle poznávali čehůni?

Komentář

• quote:
                        Doporučuji koupit si dnešní Autocar. Jednak je tam Honda NSX Type R .-) ale hlavně je tam 6 stran! o Rally Monte Carlo a supr fotky! A hlavně jedna z nich: Armin s prdelema!!!!! :-))))))))))))))))

Já tam jsem taky.

Komentář

• quote:
                          quote:
                          Doporučuji koupit si dnešní Autocar. Jednak je tam Honda NSX Type R .-) ale hlavně je tam 6 stran! o Rally Monte Carlo a supr fotky! A hlavně jedna z nich: Armin s prdelema!!!!! :-))))))))))))))))

Já tam jsem taky.

Kde? Na které straně? Někde tam vpravo nahoře?

ewrc-results.com

Komentář

• To McTell: Chlape hned dvakrát jsi se mi dneska pokusil podstrčit něco, na co jsem si ani nedovolil pomyslet . Na starocha, který trpí nespavostí máš moc jasnou mysl, takže tuto variantu neberu (snad moc nešplhám), to spíš uvěřím tomu osvícenému kolbenovi. A co se týče poznávání Čechů podle holé řitě, tak to taky ani náhodou. Řečeno mluvou nimrodů, ta zrcátka měla býti vyjádřením názoru, nikoli národnosti, nebo majetkových poměrů a vzhledem ke svým výrokům na adresu Romanovců a Škodovkářů bylo Arminovi jasné, odkud vanou větry.

Komentář

• quote:
                              quote:
                              quote:

Já tam jsem taky.

Kde? Na které straně? Někde tam vpravo nahoře?

Myslím že pod Valdou,žlutým Ignisem ten s tou vlajkou.

Komentář

• quote:
                                To McTell: Chlape hned dvakrát jsi se mi dneska pokusil podstrčit něco, na co jsem si ani nedovolil pomyslet . Na starocha, který trpí nespavostí máš moc jasnou mysl, takže tuto variantu neberu (snad moc nešplhám), to spíš uvěřím tomu osvícenému kolbenovi. A co se týče poznávání Čechů podle holé řitě, tak to taky ani náhodou. Řečeno mluvou nimrodů, ta zrcátka měla býti vyjádřením názoru, nikoli národnosti, nebo majetkových poměrů a vzhledem ke svým výrokům na adresu Romanovců a Škodovkářů bylo Arminovi jasné, odkud vanou větry.
                                Tvůj postřeh je mimořádnej,Haryku. To, co naši spolufandové Černýmu ukazují je opravdu ta část těla, odkud, jak sám píšeš, "vanou větry".

Upravil - McTell 03 Feb 2005 12:03:03

Komentář

Working...
                                X