Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Nechci Vám brát radost, ale myslim si, že těch prdelí si z auta nevšimnul ani Klaus, natož Armin. Alespoň podle fotky si myslím, že je nemohli moc vidět. Ale nevím jak vedla trať před tím. To snad jedině, že by vály opravdu silné větry. Takže se to dozvěděli asi až teď z tohohle fora, jestli si to opravdu nechává Armin překládat

Komentář

• quote:
      Nechci Vám brát radost, ale myslim si, že těch prdelí si z auta nevšimnul ani Klaus, natož Armin. Alespoň podle fotky si myslím, že je nemohli moc vidět. Ale nevím jak vedla trať před tím. To snad jedině, že by vály opravdu silné větry. Takže se to dozvěděli asi až teď z tohohle fora, jestli si to opravdu nechává Armin překládat

Myslíš, že ta fotka potřebuje překlad?

ewrc-results.com

Komentář

• Jak jsem jiz psal, tak Armin z toho nic asi nemel. Klaus nespise jo, kdyz v prubehu MC nekde probehla zprava, ze o tom v cili rikal Arminovi a vyjadrovala se k tomu i nejaka zenska z PR Skody.
        quote:
        Nechci Vám brát radost, ale myslim si, že těch prdelí si z auta nevšimnul ani Klaus, natož Armin. Alespoň podle fotky si myslím, že je nemohli moc vidět. Ale nevím jak vedla trať před tím. To snad jedině, že by vály opravdu silné větry. Takže se to dozvěděli asi až teď z tohohle fora, jestli si to opravdu nechává Armin překládat

Komentář

• Možná měli stát na levé straně ?!? Bylo to přece víc určeno řidiči než spolujezdci, ne?
          quote:
          Jak jsem jiz psal, tak Armin z toho nic asi nemel. Klaus nespise jo, kdyz v prubehu MC nekde probehla zprava, ze o tom v cili rikal Arminovi a vyjadrovala se k tomu i nejaka zenska z PR Skody.
          quote:

ewrc-results.com

Komentář

• Tak mám informace z první ruky co se týče dění okolo Romana. Seděl jsem teď s člověkem co měl VIP pass M-Sportu a seděl v centrále týmu společně s Wilsonem, Hasíkem, Charouzem a spol... To co jsem slyšel mě naprosto šokovalo!!!

Roman a celý tým kolem něj působili oproti Toníkovi a jeho doprovodu naprosto tristním a amatérským dojmem. Charouz z toho byl úplně vyřízenej a prej po stránce Romanovi schopnosti vystupovat profesionálně, hovořit na úrovni apod. je to stejný problém, jaký měl Charouz zhruba před pěti lety s Tomášem Engem...

M-Sport/Wilson považuje jak Tondu tak Romana za naprosté profíky a tak jezdeckou přípravu moc neřeší a na Romana se neklady přílišné nároky. Wilson se divil, proč je Roman tak nervózní... Na první RZ prej Roman měl problémy se startem a když pak přijel Roman do servisu, tak ho Hasík totálně zjebal, že prej jetli to ještě udělá jednou, tak prej letí prvním letadlem domů. Pak přijde Hasík za Charouzem a říká hovorovou moravštinou, "Hele neboj, teď se mu dal sodu, tak teď pojede...". Roman se normálně Hasíkem nechal stresovat, jakoby byl vedoucím týmu, Charouz na to koukal jak z jara a nechápal. Wilson tyhle věci vůbec neřeší, protože na týhle úrovni se očekává, že jezdec odvede svou práci.

Když stál Roman na dálnici před Monacem, tak chtěli policajti odtáhnout jeho auto, protože nevěřili, že Roman jede tu soutěž :-). Hasík na to, ať to dá Roman stranou někam do tmy, že prej za ním pojedó a to auto přivezou. Ani prej netušil, že na to auto nikdo nesmí sahat, protože je to nedovolená pomoc :-)...

Sumasumárum, prodávám jak jsem koupil. Roman je totálně pod vlivem svého týmu a to bude asi první oříšek pro Charouze, který bude muset vyřešit. Roman byl samozřejmě vyplašenej z toho co se kolem něj děje, ale většina jeho stresů pramení z toho, že se nechá okřikovat a buzerovat panem Hasíkem... To prej bude muset skončit.

Jinak Wilson je prej naprosto pohodovej chlapík, bere to racionálně... Romanovo vítezství v RZ brali naprosto klidně, ok je to fajn, ale závod ještě neskončil...

Berte to jako zprostředkovanou informaci, za pravdivost neručím. Možná to ale mnohé vysvětluje a já jsem zvědav, jak to půjde dál. Ale Tonda vs Roman, to je nebe a dudy.

PS>Tento příspěvek jsem nepsal.

Rally is Best sport's

Komentář

• To Gigabajt: A co tím chceš jako říct???

ewrc-results.com

Komentář

• quote:
                To Gigabajt: A co tím chceš jako říct???
                Řekl bych, že přesně to, co napsal. Zprostředkovaná informace, za kterou nemůže ručit. Možná kachna, možná ne. Ale dost zajímavé.
                Už jsem to tu zmiňoval, pokud Charouz podstatně nezasáhne, tak to lepší s RK nebude. A věřím, že Charouz už díky Engemu ví, jak si může "zkur...." investici a podruhé to nedopustí.

Komentář

• quote:
                  quote:
                  Řekl bych, že přesně to, co napsal. Zprostředkovaná informace, za kterou nemůže ručit. Možná kachna, možná ne. Ale dost zajímavé.
                  Už jsem to tu zmiňoval, pokud Charouz podstatně nezasáhne, tak to lepší s RK nebude. A věřím, že Charouz už díky Engemu ví, jak si může "zkur...." investici a podruhé to nedopustí.

Já to myslim tak, že tuto informaci poskytl Lukas 99 na straně 243 tohoto fóra, tak nechápu, proč to sem Gigabajt znova dává, když už se to tu celkem dlouho řešilo, toť vše.

ewrc-results.com

Komentář

• quote:
                    quote:
                    quote:
                    Já to myslim tak, že tuto informaci poskytl Lukas 99 na straně 243 tohoto fóra, tak nechápu, proč to sem Gigabajt znova dává, když už se to tu celkem dlouho řešilo, toť vše.
                    Tak to se omlouvám, tu stránku 243 jsem nečetl. Mea culpa, mea culpa, mea máxima culpa. :-))))

Komentář

• !!!!POZOR !!!!!! LAST MINUTE !!!!!!!! Taky se nám uvolnilo jedno místo na Rallye Švédsko, cena 5 000,- včetně dopravy (VW-Transporter), trajekt a ubytování (zajištěno). Odjezd ve středu 9.1.05 ve 24.00 hod. z U.H.. Má-li někdo zájem veškeré info poskytnu na tel : 602 749 358 nebo info@martyplus.cz

Komentář

• To PBesuchovokud nás smrt nerozdělí???

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                          To PBesuchovokud nás smrt nerozdělí???
                          Nemůžu tvrdit, Čejdo, že ti vždy rozumím... :-)

Komentář

• To PBesuchov:Mea cukpa říkal jeden herec ve filmu Dokud nás smrt neorzdělí.Máš to z toho filmu že???

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                            Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                              To PBesuchov:Mea cukpa říkal jeden herec ve filmu Dokud nás smrt neorzdělí.Máš to z toho filmu že???

Ty písmenka se ti nějak vymykaj! Teď už jsem naprosto mimo

ewrc-results.com

Komentář

• quote:
                                To PBesuchov:Mea cukpa říkal jeden herec ve filmu Dokud nás smrt neorzdělí.Máš to z toho filmu že???
                                Sory, ten film neznám. Jinak - klasické vzdělání je sfiňa... Znamená to latinsky Má vina, má vina, má největší vina...

Komentář

Working...
                                X