Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Jede někdo z Olomouce a okolí na Monte? Já bych chtěl ale nemám káru.

Komentář

...na monte vyleze Mitsu s novou homologací, Citroen asi s 04, Seubaru asi taky 04, Škoda 03 (a půl), Peggy ??? Fordi pojedou nejspíš 04 (ale s jakým motorem???)...tzn. auto s kterým pojede Roman by mělo být na špici....(pokud se mu nepodělá ten nový motor, jako třeba Duvalovi)...pak už to jen nerozsekat a může z toho být hooodně dobrý umístění...:-)))

Komentář

Jak je to s financemi na Monte? Na kolik to tak asi vyjde? 10000Kč více?

Komentář

To Fabia WRC: podle toho jak jedes! Pokud se sezene trebas dodavka a pojedete trebas v sesti, az osmi lidech, tak se to da poridit, naklady na benzin, poplatky tak kolem 2000-3000,-Kc + jidlo(piti) tak 1000,-Kc, a pak dle vlastniho uvazeni, kolik utratis za tymove veci v servise!!!
          Pokud pojedete autem, ve trech, nebo ve ctyrech, tak to bude samo drazsi. Ovsem kolem 4000,- az 6000,- Kc na hlavu by ses mohl vejit!

Komentář

Dodatek: Tusim, ze z Pribrami je to tam nejakych 1000- 1100 km!!!

Komentář

...jsem schopen sehnat dodavku s ridicem pro cca 6-8 lidi....mam pocit, ze za 9 Kč za KM....

Komentář

quote:
                ...jsem schopen sehnat dodavku s ridicem pro cca 6-8 lidi....mam pocit, ze za 9 Kč za KM....

Šéfe jestli můžeš tak sežeň. Já chci jet. Bohužel, těch peněz moc není. Našlo by se tam pro mě místo?

Komentář

to Marek Felt: moc díky za info. Myslel jsem, že je to dražší.

Komentář

quote:
                    Loni skončil Ford 2. (Markko) a 3. (Francois). Že by se historie opakovala? Teda pro auto. Byl by super pohled na Romana v závěsu za Seb Loebem. Jako bonus 2-3 vyhrané RZ.

- Marsonic -
                    No 2-3 vyhrané RZ by asi na 2. místo za Loebem nestačily.....jinak myslím, že nemusí být za Loebem a může úplně klidně vyhrát. Soupeři budou jenom 2: Loeb a Duval, Garde na RMC stačit nebude a 307kám ani Imprezám (ANI PIRELLKÁM) trať nevyhovuje. Takže opakuji můj názor je: Kresta do 3. místa, v souboji o vítězství s oběma Citroeny!!!!!!!

Komentář

quote:
                      No 2-3 vyhrané RZ by asi na 2. místo za Loebem nestačily.....jinak myslím, že nemusí být za Loebem a může úplně klidně vyhrát. Soupeři budou jenom 2: Loeb a Duval, Garde na RMC stačit nebude a 307kám ani Imprezám (ANI PIRELLKÁM) trať nevyhovuje. Takže opakuji můj názor je: Kresta do 3. místa, v souboji o vítězství s oběma Citroeny!!!!!!!
                      Trochu chlaďte nadšení. Nechme kluka vyjezdit se, až potom výsledky.

Pro srovnání růstu výsledky Ford v MC:
                      2003 - Martin 4., Duval 7.
                      2004 - Martin 2., Duval 3.

Komentář

Jenomže Kresta má s WRCem na Monte zhruba stejné zkušenosti jako Duval...a oba pojedou v nových autech...skvělých na asfaltu...tak na co čekat??? Duval taky čekat nebude :-)

Komentář

RMC 2005 bude mít pro českého fanouška náboj jako už dlouho ne. Roman ve špičkovém autě špičkového týmu, Fábia EVO2 a nový kůň Bingo.

Doufám, že ten (doufám) zvýšený nápor českých fanoušků eWRC ustojí a budeme moci být bez problémů on-line a sledovat průběh soutěže.

- Marsonic -
                          - Marsonic -

Komentář

Evo2 az v breznu
                            quote:
                            RMC 2005 bude mít pro českého fanouška náboj jako už dlouho ne. Roman ve špičkovém autě špičkového týmu, Fábia EVO2 a nový kůň Bingo.

Doufám, že ten (doufám) zvýšený nápor českých fanoušků eWRC ustojí a budeme moci být bez problémů on-line a sledovat průběh soutěže.

- Marsonic -

Komentář

Zdar všichni
                              Jenom otázka: má někdo zkušenost s ubytováním na Monte případně kolik to vyjde. Chystáme se vyrazit z valach a ve stanu to asi nevím.

Komentář

Nevíte jak je to přesně na Monte se stanováním? Může se stanovat kdekoli nebo jsou vyhrazená místa, platí se něco? Docela vážně uvažuji, že tam pojedu, ale musel bych se k někomu přidat. Nejezdí tam autobus?

Co se týče umístění tak radši moc neočekávám, 4.-5. místo by bylo super. Nicméně na Monte2004 Roman dokázal minulý rok jet pěknou střelbu i s Hyundaiem až se divili na Eurosportu (a to je co říct). Takže v koutku mysli zůstává naděje na vítězství. Jenže kousek namrzlého asfaltu může udělat konec, čehož se úplně děsím. Ale to se nestane a Roman dojede bezpečnou střelbou na 3. místě za Loebem a Gronholmem.

Komentář

Working...
                                X