Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rallye Monte Carlo 2005

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rallye Monte Carlo 2005

Když už se "zúčastníme", tak ať víme kudy a kdy se to jede
    http://www.acm.mc/rallye/acm_rallye.php

Určitě se bude na co dívat. Jen se těším, jak Kresta napráská s "našim" WRCem té hvězdné sestavě z Motorsportu.

http://www.rally-cfd.wz.cz
    http://www.rally-cfd.wz.cz

Komentář

nejak tam nevidim sisteron ani col de turini

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

quote:
        nejak tam nevidim sisteron ani col de turini

sisteron se letos nejede, Turini v nedeli, v opacnem smeru ale!

Komentář

sorry ale nevím kde se zeptat znáte kalendář MS na příští rok, nechce se mi ho kdesi hledat

Komentář

Jo, to bych si přál taky - ale k tomu je potřeba, aby se ta sbírka ještě trochu pohnula, to, co tam je teď je zatím moc málo!!! Tušil jsem, že se nevybere na celý závod, ale tohle je doopravdy hodně málo :-(

Jinak ke Škodovce - věřím, že Bengue bude nejlepší, je dobře, že je ve Škodovce na těch pár soutěží, nikdo jiný z té supersestavy neumí pořádně asfalty s WRCem.
            quote:
            Určitě se bude na co dívat. Jen se těším, jak Kresta napráská s "našim" WRCem té hvězdné sestavě z Motorsportu.

Komentář

quote:
              Jo, to bych si přál taky - ale k tomu je potřeba, aby se ta sbírka ještě trochu pohnula, to, co tam je teď je zatím moc málo!!! Tušil jsem, že se nevybere na celý závod, ale tohle je doopravdy hodně málo :-(

Jinak ke Škodovce - věřím, že Bengue bude nejlepší, je dobře, že je ve Škodovce na těch pár soutěží, nikdo jiný z té supersestavy neumí pořádně asfalty s WRCem.
              quote:
              Neblázni zatím běží sbírka nad očekávání dobře.Jasně že se asi nevybere na 100% pokrytí účasti v soutěži,ale s tím se snad ani reálně nedalo počítat,je to hroznej balík.Důležitý je,že je Roman připravenej potřebnou částku doplatit z vlastních zdrojů,a odhodlal se tu výzvu přijmout.Osobně považuju za hranici úspěšnosti sbírky částku 1 mil.Kč a to už teď vypadá velmi nadějně.Trochu sem se bál aby sbírka neskončila fiaskem ale teď už je jasný že to dopadne O.K.

Komentář

taky si myslím,že částka nýní vybraná je velký uspěch..

www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

Pro me bude uspech 2mil. Jinak by to byl slaby prispevek. Ono uz jen na auto by bylo zapotrebi doplatit 4mil. Snad se chytne i vetsi partner.
                  quote:
                  quote:

quote:
                  Neblázni zatím běží sbírka nad očekávání dobře.Jasně že se asi nevybere na 100% pokrytí účasti v soutěži,ale s tím se snad ani reálně nedalo počítat,je to hroznej balík.Důležitý je,že je Roman připravenej potřebnou částku doplatit z vlastních zdrojů,a odhodlal se tu výzvu přijmout.Osobně považuju za hranici úspěšnosti sbírky částku 1 mil.Kč a to už teď vypadá velmi nadějně.Trochu sem se bál aby sbírka neskončila fiaskem ale teď už je jasný že to dopadne O.K.

Komentář

quote:

quote:
                    Cekal jsem, ze se mezi fanousky vybere cca 500000Kc - tolik bude zachvili (11000) a to neprobehla zadna "propagacni masaz".

Zacinam uvazovat, ze celkova castka mozna dosahne 2000000Kc

Komentář

Kdo, kdy a jak jede na Monte?

Komentář

Doplňuji Jiřího dotaz: Kdo byl na RMC? Jaké má zkušenosti? ...
                        Letos tam pojede asi více lidí, tak každá rada dobrá.

Nevíte kolik se platí vstupné? Na stránchách je pouze VIP pack za 55 euro.

Komentář

No tak ja na Monte asi jedu, jestli mi tedy necukne parťák (to pro Jiřího) ale nikdy jsem tam nebyl a nic o tom nevím (to pro Pepu ZL).

Upravil - sagi 30 Nov 2004 15:20:05

Komentář

S partou se chzstame na monte. Mohl bz tu nekdo rici, jak to tam vypada, popr. co s sebou a tak? Chceme jet obytnym vozem, je to dobra volba?

Komentář

Monte je to taková kultovní rally už jsem tam mrznul tři roky po sobě a má prostě svoje kouzlo i když třeba Švédsko je daleko atraktivnější. Já spim v Mentonu (6km od Monte) ale tisíce lidí spí přímo u rychlostek v horách (karavany,stany) a je tam parádní atmosféra. Třeba v legendárním průsmyku Col de Turini se paří celou noc a fanoušci natahaji na trať spousty sněhu, když pak tam vidíš letět Gronholma stopadesát metrů dveřma napřed a ještě k tomu tě stačí zdravit, tak je to neskutečnej zážitek - všem doporučuji. Vstupné se nikde neplatí, na rychlostkách je třeba být včas jinak půjdete i deset kiláčků pěšky. Škoda je, že se nemá ject páteční etapa kolem Gapu a Sisteronu, tam byla záruka sněhu na RZ, pro velkou vzdálenost mezi Monte a Gapem (260km) se pátek pojede jinde a to je velká škoda, podle mně jsou tyto rychlostky nenahraditelné.

Bros http://web.telecom.cz/rallye/

Komentář

Working...
                              X