Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Online rally shops

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: e-shop speedpro.eu

Hmm Pozitivní i negativní. Konstatuji tedy moje zkušenost je špatná. I když jsem do lesa nevolal. Nejvíc mne štve, že jsem tady chtěl začít obnovovat šatník na příští rok. Krejčí homologované štítky FIA neumí. V podpisu to mám a tak jsem to chtěl příští rok uskutečnit. Začátek návratu je otřesný.
    Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

https://www.embroideredirononpatches...3%A1platy.html
      měl bych prosím dotaz, dá se na nějakém českém shopu sehnat nášivka wrc, díky za info

Komentář

Ahoj pánové. Snažím se sehnat nějaký nástěnný kalendář na rok 2018 s historiky. Měl by někdo nějaký tip? Moc dík za info ;-)
        Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

McKlein něco vede, ale za trošku jiné love - https://www.ewrc.cz/clanek/31390-nab...-je-opet-tady/
          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Ahoj, pro sebe a kámoše jsem dělal nástěnný A3 kalendář z Rally Legend 2017 a něco mi zbylo. Kvalita tisku není úplně jak u profi kalendářů ale zatím se všem líbí. Cena 250,-Kč + dobírka. Pokud bys měl zájem můžu poslat fotky co tam jsou.

Komentář

Původně odeslal amik Zobrazit příspěvek
              Ahoj, pro sebe a kámoše jsem dělal nástěnný A3 kalendář z Rally Legend 2017 a něco mi zbylo. Kvalita tisku není úplně jak u profi kalendářů ale zatím se všem líbí. Cena 250,-Kč + dobírka. Pokud bys měl zájem můžu poslat fotky co tam jsou.
              Ahoj amik, děkuji za info a kdybych mohl poprosit o fotky, bylo by to super... na saza.88@seznam.cz
              Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

Working...
              X