Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

To MPI: Já odtud nakupuju docela často. Ale nejvíc asi Bolda... Jestli chvilku vydržíš,tak si budu něco brát tak za 3 týdny tak se pak můžeme domluvit. Já jsem si teď udělal radost Gardem z Foxtoys. Minichamps model za pouhých 550,-Kč No nekupte to!!!
    Naposledy upraveno Klauby; 21-07-09, 09:35.
    www.klauby.stranky1.cz
    www.tomas-kostka.com

Komentář

Určitě vydržím, já jen jestli si naplánovat další fabie tady v ČR, nebo jestli si mám schovat peníze na octávku Tak se mi potom prosím ozvi, díky Na toho Gardeho jsem taky koukal, rozhodně stojí za zamyšlení
      Honza Šnábl
      www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Něco málo fabii WRC...
        Naposledy upraveno Špacír007; 18-09-09, 11:46.
        http://spacirmodely.wz.cz

Komentář

Petre parada
          www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Petře, mé srdce plesá...... Super!!!

Komentář

Měl bych jeden dotaz, modely nesbírám, takže nemám přehled. Dala by se ještě někde sehnat Octavia WRC evo1 Emila Trinera z roku 2001??

Komentář

Špacír: Aneb stále je na co šetřit... A když u toho chce člověk místy posbírat i něco mimo škodovek, tak je to ještě horší

Mimochodem to jsou všechno tvé předělávky? Protože kupříkladu Duval (jestli mě oči neklamou) je na tvém webu jako předělávka z fabie EVO I, kdežto na fotkách co jsi sem právě dal se mi zdá, že už je evoluce správná Stejně tak Panizzi
                Naposledy upraveno MPI; 07-02-09, 15:58.
                Honza Šnábl
                www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Původně odeslal J.J. Zobrazit příspěvek
                  Měl bych jeden dotaz, modely nesbírám, takže nemám přehled. Dala by se ještě někde sehnat Octavia WRC evo1 Emila Trinera z roku 2001??
                  Myslím, že ji dělal Kaden, byla z Rally Acropolis. Ale shánět se bude těžko. A věř tomu, že pokud by se objevila, je tady hóóóóóódně lovců, co by po ní šli.

Komentář

Asi jsme si nerozuměli. Já myslel modrou octávku, od Proracingu co s ní jezdil u nás. Ale s tou dostupností to asi bude stejný případ.

Komentář

Zkus se zeptat Spacira nedavno ji mel jeste v nabidce
                      www.bolda.stranky1.cz

Komentář

J.J. Modrou Emilovu Octavii míval v nabídce Špacír, ale asi už jí vyprodal bohužel, než jsem se rozhoupal že jí koupím tak už nebyla na webu...
                        Honza Šnábl
                        www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Původně odeslal MPI Zobrazit příspěvek
                          Špacír: Aneb stále je na co šetřit... A když u toho chce člověk místy posbírat i něco mimo škodovek, tak je to ještě horší

Mimochodem to jsou všechno tvé předělávky? Protože kupříkladu Duval (jestli mě oči neklamou) je na tvém webu jako předělávka z fabie EVO I, kdežto na fotkách co jsi sem právě dal se mi zdá, že už je evoluce správná Stejně tak Panizzi
                          Něco jsou originály IXO(včetně toho Duvala a Panniziho)ostatní jsou moje předělávky.
                          A těm dvěma(Duv.,Pan.):na webu jsou vystavené moje předělávky na solido,protože jsem ty modely měl hotové dříve než je udělalo IXO a než si Abrex vůbec rozmyslel,jestli bude dělat nějaké fabie WRC.Proto tě oči neklamou,proto ten rozdíl.
                          http://spacirmodely.wz.cz

Komentář

Aha, díky, jen mě zajímalo jestli jsi nezačal na jejich výrobu používat jiný základ Ten Kresta, kterého jsem od tebe minulý týden bral je taky Solido? Vypadá až podezřele dobře
                            Honza Šnábl
                            www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Kdo tady chtěl tu SX4?I s poštovným, 42 éček.
                              http://cgi.ebay.com/Suzuki-SX4-WRC-M...hippingPayment

Komentář

Walachu na ten model nedočkavě čekáme s Boldou - hlavně ho chceme s Gardem! Ale já si radši počkám na Ixo - už oznámili,že ho budou dělat. Ten Norev se mi nějak nepozdává... A navíc za ty prachy...
                                www.klauby.stranky1.cz
                                www.tomas-kostka.com

Komentář

Working...
                                X