Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    A Co modely od auto artu .Nemáte někdo tz sou kvalitou dle mě úplně někde jinde než je solido. Nebo co si myslíte?

Ještě super modely (mluvím o 1:43)děla samozřejmě minichamps (třeba poslední Focusy WRC má bezkonkuzrenčně nejlepčí), jak už někdo psal kyosho! a většinu i ixo. Solidu se povedla třeba Fabie WRC(mnohem víc než ixu).

Komentář

quote:
      Já mám 21 modelú 1:18. Z toho 6 x AutoArt - ty jsou opravdu nadherne. Super je taky KYOSHO (Lancia Stratos, Delta Integrale a 037 Rally a Datsun 240) od tech ale nic nemam.

http://sagi.webzdarma.cz/sbirka.jpg

Upravil - sagi 22 Jul 2005 07:48:57
      Čoveče,ty máš fakt vymazlenej pokojík!!! Fakt krásný ale jen mě napadá za kolik se daj pořídit ty boxy ve kterym máš např. fábku???

Komentář

To Cj: Solido vyrobilo Focuse ala Roman Kresta Monte Carlo 05? Je model urcite od Solida?

quote:
        Já mám od Solida Ford Focus WRC 2005 Monte Carlo Roman Kresta, Chrysler Viper, BMW M Roadster, Mercedse CLK GTR a Chrysler PT Cruiser. Čekám jestli se bude dát někde sehnat Mitsubishi Lancer WRC05, zatím jsem ho nikde neviděl.

Komentář

quote:
          To Cj: Solido vyrobilo Focuse ala Roman Kresta Monte Carlo 05? Je model urcite od Solida?

quote:
          Já mám od Solida Ford Focus WRC 2005 Monte Carlo Roman Kresta, Chrysler Viper, BMW M Roadster, Mercedse CLK GTR a Chrysler PT Cruiser. Čekám jestli se bude dát někde sehnat Mitsubishi Lancer WRC05, zatím jsem ho nikde neviděl.

jo je to od SOLIDA a predelavka na Krestu je od AIR DESIGNU viz.WWW.FOXTOYS.CZ

moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Musím říct, že předělávky Kresty i Ekströma ze Solida od AirDesignu jsou podprůměrný. Chyba je samozřejmě především v základu, tzn. modelu od Solido.

Původní předělávky z modelů IXO byly vynikající (Kresta, Enge...)

Komentář

quote:
              Musím říct, že předělávky Kresty i Ekströma ze Solida od AirDesignu jsou podprůměrný. Chyba je samozřejmě především v základu, tzn. modelu od Solido.

Původní předělávky z modelů IXO byly vynikající (Kresta, Enge...)

To je pravda, za ty prachy jsem čekal víc...

Komentář

Mám otázku na vlastníky modelů od auto artu. zaznamenali jste nějaký posun v kvalitě nejnovějších a např 4 roky starých modelů od této firmy?

Komentář

Mám další otázku. A docela důležitou!!!!!! Protože se rozhoduji o koupi nějakého modelu od auto artu v měřítku 1:18 tak si prohlížím jeho katalog ,ale s hrůzou (docela) zjišťuji, že u nějakejch aut tam má úplně nesprávný kola. Co je to za blbost že rally portugal má kola na asfalt . Stejně tak corolly na argentinu, new zealand. Mrkněte se na to někdo, kdo tomu rozumíte a potvrdte mi to. Nebo jsem blbej já? Od auto artu bych teda něco takovýho nečekal. tady je odkaz www.autoartmodels.com dejte 1:18 a zavoďáky sou až tak nějak od 40 stránky seznamu. Nejbrutálnější je to u toyoty . Nebo že by tam byly jen špatný obrázky ? Kurňa to jsem naštvanej to abych si před koupí sehnal nějaký fotky abych si nekoupil nějakej paskvil

Komentář

To Dag22:
                    Koukal jsem se na to, ale moc moudrý z toho nejsem. u většiny těch aut dělají i šotolinová kola, ale v katalogu jsou někdy nesmyslně použita asfaltová. Možná je to jenom zjednodušení pro focení do katalogu. Asi bude lepší zeptat se u nějakého dovozce, který to se vozí. Možná Foxtoys. Asi ještě lepší je kdyby se ti ozval někdo kdo ty modely má. Já to bohužel nejsem takže ti nepomohu.

http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

quote:
                      Mám další otázku. A docela důležitou!!!!!! Protože se rozhoduji o koupi nějakého modelu od auto artu v měřítku 1:18 tak si prohlížím jeho katalog ,ale s hrůzou (docela) zjišťuji, že u nějakejch aut tam má úplně nesprávný kola. Co je to za blbost že rally portugal má kola na asfalt . Stejně tak corolly na argentinu, new zealand. Mrkněte se na to někdo, kdo tomu rozumíte a potvrdte mi to. Nebo jsem blbej já? Od auto artu bych teda něco takovýho nečekal. tady je odkaz www.autoartmodels.com dejte 1:18 a zavoďáky sou až tak nějak od 40 stránky seznamu. Nejbrutálnější je to u toyoty . Nebo že by tam byly jen špatný obrázky ? Kurňa to jsem naštvanej to abych si před koupí sehnal nějaký fotky abych si nekoupil nějakej paskvil

Jo mas pravdu ty kola na nektere souteze nesedi a tak se i prodavaji,ale ja mam vetsinou modely od AUTOARTU(4)z asfaltu(corsika,monte carlo).Jen subaru01 mam z Portugal a jsou tam kola na asfalt

Komentář

Takže fakt to tak je jo? No to je bordel auto art má tz auta suprově udělaný a takovoudle koninu:-(. Mám ještě další otázku na modely od auto artu sem se koukal vždy jen na foxtoys, protože sem myslel že nikde levnější nejsou , ale když sem na hlédl na stránku WWW.MACMODEL.CZ s překvapením jsem zjistil že tam maj corolly od auto artu 1:18 za,...............neslýchaných 1400 to je bomba ne ? a já bych si tu corollu byl schopnej koupit i za 2400. stejně tak na svetmodelu.cz maj xsáry za 1800 .
                        tak sem chtěl vědět je to skutečně auto art mě se to zdá nějaký podezřelý. Jesi to třeba nejsou nějaký šity. co si o tom myslíte , pora´dte Dík moc.

Komentář

quote:
                          Takže fakt to tak je jo? No to je bordel auto art má tz auta suprově udělaný a takovoudle koninu:-(. Mám ještě další otázku na modely od auto artu sem se koukal vždy jen na foxtoys, protože sem myslel že nikde levnější nejsou , ale když sem na hlédl na stránku WWW.MACMODEL.CZ s překvapením jsem zjistil že tam maj corolly od auto artu 1:18 za,...............neslýchaných 1400 to je bomba ne ? a já bych si tu corollu byl schopnej koupit i za 2400. stejně tak na svetmodelu.cz maj xsáry za 1800 .
                          tak sem chtěl vědět je to skutečně auto art mě se to zdá nějaký podezřelý. Jesi to třeba nejsou nějaký šity. co si o tom myslíte , pora´dte Dík moc.

Corolla od AutoArtu je v Německu na webovejch obchodech běžně za 30€, je to už starší model, takže je všude ve výprodejích. Musíš si k ceně přispočítat poštovné cca 16€
                          a jseš na ceně. Pokud si nejdeš někoho kdo by jí taky chtěl nebo něco jiného, tak se cenou dostaneš níž, protože poštovné je pořád stejné.
                          Mrkni třeba sem http://www.modelcarworld.de/ tam jich je pár na výběr.

Komentář

quote:

na MACMODEL jsou to skutecne modely od AUTOARTU a postovne taky neni k zahozeni 75Kč.S macmodelem mam velmi dobre zkusenosti(ja jsem ve čtvrtek objednal model a jiz v pondeli jsem ho mel ve vitríně :-)

Komentář

jo jo díky moc asi si ji koupím....................... ta corolla z 98 auriola na španělský rally měla doufám asfaltový kola?

Komentář

quote:
                                jo jo díky moc asi si ji koupím....................... ta corolla z 98 auriola na španělský rally měla doufám asfaltový kola?

ano melo by to mit kola na asfalt(jeste jsem se nesetkal ,ze by model na asfaltovou soutez mel kola na sotolinu,takze mas to OK a ta cena je podle me super.....ja poridil COROLLU WRC mnohem dráž....Thiry-monte carlo)

Komentář

Working...
                                X