Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Zdarec pánové,měl bych tady na vás zkušené prosbu,je možné tady u vás dostat radu jak mám odstranit barvu a nálepky z kovového modelu 1:18 od solida xsara WRC,jakým druhem barvy to nastříkat a kdo mi zhotoví kvalitní samolepky dle mého návrhu???Prosím o kontakty nebo odkazy kde se dá vše sehnat.moc děkuji za info třeba i na soukromou zprávu.bobin.

Komentář

bobin : ostranit z kovu vše plastové a strčit do acetonové lázně. jako barvu použít nejdřív plnící tmel ve spreji a poté stříkat klidně sprejem který koupíš kdekoli. jen ale pozor na nanášení, musíš přebrušovat hodně hodně jemným smirkem pod vodou a pak alší a další tenoučkou vrstvu, jinak budeš mít lak ve stylu pomerančové kůry který je nevzhledný.
      polepy si dokážeš vyrobit sám. buď na inkoustovce nebo na laserovce. tisknou se na papíry kteý koupíš od artura (internetový modelářský obchod) - doporučuji asi spíše ty na laserovou tiskárnu. sice jsem je ještě nezkoušel, ale ty na inkoustovou se musí přestříknout čirým lakem aby se inkoust nerozmočil... - postup je u nich přiložen. pozor ale na to, že tiskárna netiskne bílou barvu ! proto se dělají papíry bílé a čiré...
      nezbývá než popřát pevné nervy, netřesoucí se ruce a velkou dávku šikovnosti !

(PS : i z plastových modelů lze odstranit barvu aniž by se plast roztekl - ne ale acetonem ale hydroxidem sodným (tablety či prášek na odpady) - nalít do teplé vody, rozmíchat a poté do toho na pár dní vložit model... a voalá
      Naposledy upraveno moose; 07-02-11, 22:39.
      www.michalmusil.cz - modely, fotky, obrazy

Komentář

Takže tady ta slibováná Fabie od Špacíra
        Honza Šnábl
        www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Čau, sháním interiér do Ford Focus WRC 2004.Nemáte někdo?
          !!!!!!!!!!!!!!!ÁŠÍÍÍÍÍÍN!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář

Tak mi někdo vysvětlete proč má to Audi Sport tak potseknuté zadní kola,když v sérii jsou normální.

Komentář

MPI,super! Taky jí jdu objednat...
              www.klauby.stranky1.cz
              www.tomas-kostka.com

Komentář

Jojo, fakt stojí za to, Špacír holt umí
                Honza Šnábl
                www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Po delší době jeden přírustek :-) (ano Klauby, je to opět Ford :-)). H. Solberg / K. Menkerud - Rally Norway 2009 - Ford Focus WRC. Vyrobce Altaya.
                  http://www.rallyekrumlov.cz/dalin

Komentář

Tady už je taky ten Valda,ale od konkurence http://www.modely-aut.cz/
                    moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Daline,pěknej Fordík...!
                      www.klauby.stranky1.cz
                      www.tomas-kostka.com

Komentář

Daline jak jinak nez peknej Fordik MPI: u me uz tez objednano
                        www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Kolegové modeláři poraďte prosím,jakou barvu má řadící páka sekvence Škoda Octavia Kit Car.Nikde nic není vidět.
                          Rallye je styl života!

Komentář

Něco jsem našel, je to Kit Bergera, který je momentálně na prodej, jestli se nepletu. Tak snad to trochu pomůže

Komentář

Taky dve fotky od strejdy Googla...

http://www.mercadoracing.org/imagene...ez-solo-ha.jpg

http://www.motorsport-sales.com/images/21102008.jpg
                              www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Děkuji za pomoc,ale bohužel tohle není ta správná řadící páka.Auto pana Bergera je hojně nazýváno KITem,ale není to KIT.KIT byl široký a spousta věcí tam byla jiná.Tohle je klasické dvoulitrové áčko s věcmi s KITa.
                                Po skončení závodění škodovky jezdili v republice pouze pan Sibera,ten ho odepsal při ráně a pak Nešpor.

Medvěd:Také děkuji za fotky.Ale mám doma knížku o škodováckých KITech a tam tato řadící páka ani ruční brzda není.Je tam vidět jen kousíček hlavice řadičky a ta je podobná té z fábie WRC akorát,že je černá.Pořád ale nevím,jakou barvu mám mít ''táhlo''.
                                Naposledy upraveno keram.hora; 06-06-10, 14:34.
                                Rallye je styl života!

Komentář

Working...
                                X