Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Kita jezdil třeba i Šín a Zelenka (tuším stejný auto jako Sibera), s Kitem jezdil i Mr.Cimbu či Cvrček.

No tohle jsem našel narychlo přes Google, jeden Kit z Maďarska a druhej z Kanárů. Knižku mám taky, ale doma, kde nejsem, tam by se asi nejaky materialy nasly, jak tistene, tak ve starym PCcku.
    www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Nevíte,jestli a případně kde se dají sehnat obtisky na kola (BF Goodrich),chtěl bych si trochu poopravit Fábky od Abrexu.Díky.

Komentář

keram.hora - Aha tak to jsem nevěděl. Naskenoval jsem podpisovou kartu, ale tam taky není nic vidět.

Komentář

Díky moc,tahle fotka mi hoooodně pomáhá v dalším pokračování stavby modelu!!Zrovna totiž řeším,kdo měl jakou barvu rukavic!Navíc s barvou volantu jsem si také nebyl jistý.
          Rallye je styl života!

Komentář

Není vůbec zač. Stavíš model Kit Car i s figurkou?

Komentář

S figurkou ne,ale mám kovové lepty rukavic od SCALA43,tak je tam někam vložím.
              Rallye je styl života!

Komentář

to keramhora: neviem či to pomôže, niečo som tiež našiel..
                SOM RALLY POZITÍV...,JE TO VÁŽNE...,ALE LIEČIM SA...
                http://myrallycollection.webnode.sk/

Komentář

Původně odeslal mare Zobrazit příspěvek
                  Nevíte,jestli a případně kde se dají sehnat obtisky na kola (BF Goodrich),chtěl bych si trochu poopravit Fábky od Abrexu.Díky.
                  Já je objednával na "modelimex.cz" ale pamatuji se, že se to na těch stránkách strašně špatně hledá a teď nemám čas ti to hledat. Tak zkus hledat, kdo hledá najde

Komentář

Díky,zkusím to.

Komentář

Původně odeslal IMPREZA MG Zobrazit příspěvek
                      to keramhora: neviem či to pomôže, niečo som tiež našiel..
                      Děkuji,fotky se při stavbě hodí.
                      Rallye je styl života!

Komentář

keram.hora: zaukoluj nekoho z MB at ti to jde vyfotit do muzea wrc a kitcar jsou(teda driv byly, nevim jestli s nima hybaji) pred oknama
                        ja sem si ten interier pred par lety fotil, ale fotku uz sem nenasel, zkusim se po ni mrknout zitra.. pokud si ale dobre pamatuju, tak volant byl hnedocerveny a hlavice radicky nejspis hlinikova, ale ruku do ohne za to nedam
                        Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Komentář

keram.hora: To zaleszi na tom jestli chces fotku sekvence nebo Maly Engineering? Sekvenci mas ta je cela stribrna a ta druha je cela cerna a hlavice byla vytocena z bileho silonu nebo seda.

Komentář

V knize o KITech je vyobrazená Malý Engineering u feldy KIT ,a když koukám na tu kulisu,tak je stejná s Oktávkou.Tak jí udělam podle toho.Řadička bude černá lesklá a hlavice černá polomatná.
                            Děkuji všem zúčastněným za pomoc.
                            Rallye je styl života!

Komentář

Jaké máte kolegové zkušenosti s modely od Trofeu?Odpovídají ceně?Jsou kovové či resinové?
                              Rallye je styl života!

Komentář

Mám teda jen dva SaaBy a musím říct, že perfektní, jsou tam leptové doplňky(stěrače)...
                                Pro mě cena odpovídá

Komentář

Working...
                                X