Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Tady si dovolím se pochlubit svými přírůstky od Scala43.Octávka by měla být do středy hotová,když půjde vše podle plánu.
    Rallye je styl života!

Komentář

keram.hora paráda,pak hod fota i té Octávky.Tu zelenou jsi míchal nebo jsi použil nějaký odstín??(Humbrol...)popř. jaký??
      moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Musel jsem znovu skáknout do sklepa se podívat,co to vlastně je za barvu.Je to Dupli-Color Aerosol ART COLOR RAL 6002/leaves green Už jí mám doma léta.Dříve jsem se pokoušel postavit kamion - doprovod Škoda motorsport ,ale nějak jsem skončil po zkompletování tahače a na návěs už nikdy nedošlo.Snad někdy...
        Teď jdu pokračovat na kitáře
        Rallye je styl života!

Komentář

Napis mi na mail adresu a ja ti ji poslu. Nic za ni nechci vyrobni cena je cca 4,50 Jinak moc hezka auta. Nejake pripominky bych mel, ale jinak hodne dobry Nejake foto ti poslu na mail at sam vidis ze jen blbe nekecam a ze taky neco umim Teda snad?

Komentář

Mas to tam Marku

Komentář

S připomínkama sem!Model eresy má malinko vlnku v rámování okna a trošku sem poškorpil barvu v rohu dveří a vzadu je malinko křivě mřížka pod světlama.
              Jinak modely máš hezký.Oktávkám od kadenu jsem nikdy neholdoval,ale ten zbytek super.Ávii mám doma v šuplíku ve žluté barvě a možná,že z ní bude také někdy Škoda Motorsport doprovod.
              Jinak pro posutí kvality tvých modelů bych všechny přídavná i hlavní světla na těch stovkách vyměnil za světla od Scala43 a tu rampu na Octávce také.
              Jinak ještě popis mých vylepšení 130RS:
              2 sportovní zrcátka
              2 závodní sedačky
              2 lyžiny pod autem
              2 tažná oka-nebylo ani jedno
              hasičák před spolujezdcem a né dobově před pilotem
              za pilotovo sedačkou rezerva
              na C sloupku je lanko odpojovače z leptu
              kotouče s brzdiči na předních kolech
              všechna pneu vyměněna za široká od Scala43
              Naposledy upraveno keram.hora; 05-07-10, 09:52. Důvod: Doplnění
              Rallye je styl života!

Komentář

To posunuti uz tak delam, jen nema aktualizovane fotky toto jsou fotky nekdy z roku 2002 a to jsem scalacka svetla jeste nemel, ale ted uz je davam skoro vsude

Komentář

...a ještě mi prozraď ,kde jsi už v té době sehnal ty ''dělítka'' a nevíš kde a za kolik se dají dneska sehnat?
                  Rallye je styl života!

Komentář

Nemáte někdo doma stavebnici nebo postavený resinový model Škoda Felicia Kit Car 1:43 od firmy Rosso&Fly ?
                    Rallye je styl života!

Komentář

Ja je vyrabel a odlejvam si je
                      Naposledy upraveno Dudley; 04-07-10, 19:44. Důvod: oprava

Komentář

Keram.hora: Nádhera,smekám před tebou...tohle je paráčka,škoda,že mam obě ruce levý jak šavle!!!

Dudley: nechceš se pochlubit veřejně?
                        www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Keram.hora: krásne modely, škoda tých drobných chybičiek ale aj tak sú super
                          stránky, kde si môžete pozrieť moje modely http://skodamodels43.webnode.sk/

Komentář

• Ja bych se i mozna pochlubil, ale modely umim delat lepe nez pracovat s internetem a nejak neumim dat do fora fotky

Jinak par mych modelu uz jste zde videli a ani o tom nevite
                            Naposledy upraveno WRC_com; 04-07-10, 20:10.

Komentář

Tak mám se pokusit je sem dát tvým jménem?

janogl1:na octávce už jsem se poměrně hodně chyb vyvaroval.Až jí dostavím,tak si asi postavím jinou 130 RS,ta už by měla mít stříkané lepty a snad i rovné orámování oken.Mřížkování zadního čela bych chtěl udělat lomené a nalepené na kastli již před první základovkou.Tak uvidíme.Bohužel na to nemám moc času.
                              Jinak věřte ,že ve skutečnosti je ereska opravdu krásná a všimnete si pouze toho předního orámování okna a i to je v reálu lepší,než na fotce!
                              Děkuji všem za slova chvály!
                              Rallye je styl života!

Komentář

Na mail ti poslu maly vyber a upravim format at nejsou tak velke OK a dekuju

Komentář

Working...
                                X