Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Vis ze uz ani nevim co vse. Nejake podbehy, plato s rezervou felda, fazol, nadrz, kola nekolik druhu, rampy atd.

Komentář

Je mi divné,že se ještě nikdo nepustil do předělávky Fabie na A5,teda když pominu pouze polepenou pohárovku.Jedna bílá mi tu v šuplíku spinká a čeká na svůj čas.
      Rallye je styl života!

Komentář

Ja jo, uz je mam hotove dlouho

Komentář

Marku paradni kousky ! Dudley modely delas opravdu paradni
          www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Včetně rámu, anatomů a toho všeho okolo?Co tam máš za kola?
            Rallye je styl života!

Komentář

to Dudley tak to je nářez,nádhera.Nemáš i něco na prodej??(modely,odlitky,rampy.....)??
              moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Keramhora,Dudley: nemám slov, neskutočná paráááda
                SOM RALLY POZITÍV...,JE TO VÁŽNE...,ALE LIEČIM SA...
                http://myrallycollection.webnode.sk/

Komentář

Tak jsem myslel,že Vám večer představím dokončenou ''kitáru'',ale neukážu.Né,že bych nechtěl,práce pokračovali již od časných ranní hodin podle plánu do té doby,než jsem nalepil zadní a posléze i přední okno.Obě se po chvilce zamlžila,tak že po dlouhém váhání ''šla ven''.Musel jsem proto vyškrabat znuvu drážky pro okna a udělat nové černé rámování.Bohužel již nevím,čím bych tam po vystříhání nových oken okna přilepil.Jedinné pozitivní je,že mi paní ze Scala43 poslala oken více po zkušenostech se mnou z minulého modelu(130 RS),kde jsem s tím to problémem také bojoval.
                  Poradí někdo?
                  Rallye je styl života!

Komentář

Marku na modelforum mi radili Clearfixem (Humbrol).Jinak na ten model Fabie WRC 1/18 nemáš přebytečnou svět.rampu k odkoupení ??
                    moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Děkuji za radu.Já to zkusím tak,že ty okna tam položím a zaleju okraje bezbarvým lakem.Snad to bude dobrý.Teď ale musím opravit malinko odlouplou barvu karoserieu zadního okna a nějak opravit natržený obtisk nad zadním oknem.Já čekal,že budou problémy,ale netušil jsem,že takhle velký.Přitom ten rám jsem lepil na obou modelech stejně a dobrý.Jenom ono to tady asi nemá jak dýchat,když už je model postavený-sešroubovaný.To jsem zase musel udělat kvůli vyztužení A sloupků rámem.Ach joo...Jiný model už asi stavět nebudu.Všechno se snažím dělat perfektní a při dokončování se to vždy kazí.
                      A k té rampě.Mám pouze jednu.To by také strašný porod!Poradím ti,jak jsem jí udělal.vzal jsem 4 fixi s kulatými konci(myslím,že to byly pouze víčka od nich) a slepil je do požadovaného tvaru.Pak jsem vzal zafoukávací průhlednou bužírku,navlékl jí přes to a ohřál.Po té jsem jí obřezal do požadovaného tvaru a přilepil jí na rovnou průhlednou folii a dotmelil.Koupil jsem 4x diodu o průměru 10mm,na brusce je zbrousil do rovna a zakomponoval do rampy.Vše zase dotmelil,posletoval vývody diod a kablík protáhl kapotou.Ve finále jsem celou rampu stříknul se zalepenými diodami.
                      Takhle mám udělané i bradavice v nárazníku.No a v tomhle stavu už model odpočívá asi 5 let v šuplíku nedodělaný...
                      Naposledy upraveno keram.hora; 05-07-10, 10:39.
                      Rallye je styl života!

Komentář

To Dudley:Tak Jirko, brzdový třmen zadních brzd na Octavii Kit Car je za koutoučem a né před ním.Běžel jsem se podívat ke kamarádovi do chytré knihy o kitárách,protože mi to pořád vrtalo v hlavě,proč felda to měla vzadu a octavka vpředu.Je to tam na jednom obrázku dobře vyobrazené.
                        Naposledy upraveno keram.hora; 05-07-10, 11:28.
                        Rallye je styl života!

Komentář

Můj malý posun kupředu...

Rallye je styl života!

Komentář

• Dobre videt jo ale je to spatne oproti orig tu knihu mam taky a tak to bylo na prvnim prototipu.

A zase spatne felda ma trmen taky ve predu!
                            Naposledy upraveno WRC_com; 05-07-10, 13:49.

Komentář

Tak ho jezdil teda Vlasta celá léta obráceně,protože já jsem něco času ztrávil u zadních kol...
                              Rallye je styl života!

Komentář

Na mailu mas foto orig fabrika

Komentář

Working...
                                X