Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Oboje je spravne, prouzky i rozptilovy. A kazde auto to ma uplne jinak namichany. Proste co maj to tam daji

Komentář

Na nový auta by se ale asi měly dávat ty úplně čirý,ne?Ve 130 RS od Scala43 třeba mají nahoře proužky jen uprostřed a kraje čirý a dole svislý proužky.Já si koupil do všech ramp svislý proužky...
      Rallye je styl života!

Komentář

Tak treba u Fabie WRC je to fuk protoze ja mam fotku kdy ma Kopejda klasickou rampu cernou s rozptilama a na dalsim zavode uz mal bilou s cirejma a dalsi zavod uz jeli tu hnusnou plochou rampu s cirejma ovalama. Tak ted si vyber A u KITU to same.

Komentář

Vlasta měl třeba na kitáře ve všech čtyřech proužky a bradavice si už ani nevybavuji.Myslím,že na octávce to bude stejné.
          Rallye je styl života!

Komentář

No a na nasem KITU je to pomichany jak pexeso a Tomek uz ma treba vse modry ciry.

Komentář

K těm barvám eresy,ona to vlastně je ta naše,kdysi,2 roky zpátky byla celá bílá a číslo 49 jsme měli tušim že na Kralovicích.Jen nemá ten pruh,značky jsou jiný a jmenovky,ale když se podíváš na výčet úprav,co jsem udělal a zbarvení vnitřku a spodku,tak zjistíš,že je to ona.Jenomže v té době jsem nevěděl,jak se dělají obtisky a ani dnes to nevím,ty to jistě víš,tak to si to napíšeme v mailu,jak se dělají,navíc jsem pořád čekal na tu postavenou 1:43 za 1500 Kč v našich barvách,co mi pan Nechvátal pořád sliboval.Jenom pro představu,údajně začal s prací po loňských Kralovicích v jejichž měla být barvách,za 3 týdny jí měl hotovou a pak už mi jen psal a volal,kdy to ke mě přijde,2x se mu prý balík ztratil,ale pokaždé se našel a poškozený a od ledna již pána svými dotazy neobtěžuji.Je červenec a pán se ani neozval.
              Jedinné,co jsem se dozvěděl,že psal Bleskymu o zvětšeninu jeho loga.
              Takže pozor na pana Eduarda Nechvátala od někud z Chrudimy,pokud se vůbec tak jmenuje!
              Rallye je styl života!

Komentář

Tak dnesni prirustky od Spacira
                Naposledy upraveno Bolda; 27-12-10, 14:41.
                www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Dudley: teda,krásný kousky,samý libovky!!!

Bolda: hezky pěkně,toho Krestu ti závidim
                  www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Bolda: kde jsi ztratil ten třetí
                    Kresta je fakt pěknej.

Komentář

Myslis tenhle ? na ten odkaz mrknu a poslu ti ho
                      Naposledy upraveno Bolda; 27-12-10, 14:41.
                      www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Dekuji. Jen k te formuli Skoda chci rict ze tu teda delal muj tata a ne ja. A je cela delana. Jen same plastove desticky, dratky a lepidlo. Zadny puvodni skelet z nejake formule nic takoveho. Je videt ze kdyz se chce tak jde vse
                        Boldo ten Valda je good, taky jsem na nej koukal u Petra na Bohemce

Komentář

Boldo:super prírastky
                          Dudley:super kúsky
                          SOM RALLY POZITÍV...,JE TO VÁŽNE...,ALE LIEČIM SA...
                          http://myrallycollection.webnode.sk/

Komentář

Pánové,nevíte náhodou,zda se dá ještě někde sehnat 207 S2000 s Krestou??? Nebo pokud by ste jej měli někdo na prodej,byl bych MOC rád...

Předem díky za tipy!!!
                            www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Na Bohemce jich bylo plno. Byl tam stanek s Romanovejma vecma. Skus Spacira?

Komentář

http://www.automodelyzlin.cz/auta/ab...sta-gross.html

Osobně bych počkal třeba na Barum, pokud se dostaneš. Je k dostání u Romana v servisu za 400 Kč.

Komentář

Working...
                                X