Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

keram.hora: moc pěkný, fakt paráda

Komentář

Marku myslím,že se nemáš za co stydět,máš to moc pěkné.Já to tak postavit,tak to slavím 3 dny Tu bílou barvu jsi na kastli a kola použil jakou,lesklou??A ty těsnění oken......asi matnou černou,že??A lepil jsi to tím vteřinákem??
      moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

Marku pekny
        www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Kucí,nejsem modelista ale jednu radu bych pro vás měl.Pokud chcete krásnou metalízu fíkněte bílou základovku.Dělám horské kola a osvědčilo se mi to.Teda jen opravy a sem tam nějaký repas.
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Marku super, tiše závidím
            Honza Šnábl
            www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Děkuji všem za pochvalu,jsem rád,že se Vám model líbí.

hurvajs:bílá je lesklá od Dupli Color-hrazně se mi tyto barvy od nich osvědčily,rámy oken jsou lesklou černou od Humbrolu a ty boční jsou stříkané také Dupli Colorem se základovkou v podkladu.Všechno je lepené vteřiňákem.

Až se povedou,tak sem dám nějaké lepší fotky i se starší sestřičkou 130 RS
              Rallye je styl života!

Komentář

Tak tady jsou:

Na posledním obrázku už je konečně vidět to táhlo od hasičáku
                Naposledy upraveno keram.hora; 07-07-10, 04:48.
                Rallye je styl života!

Komentář

...moc,moc,moc povedený!!! krása se kouknout na tyhle dva ousky vedle sebe!!!
                  www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Ještě by se mi vedle nich líbila postavená stavebnice Felicia Kit Car od firmy Rosso&Fly 1:43,kterou jsem jen jednou viděl na aukru a byla za strašnej balík peněz.pár týdnů zpátka jsem také viděl na aukru Škodu 130 RS 1:43 s obtisky od Air design.Nevíte někdo něco blíže k této stavebnici?Už na fotkách vypadala dosti vyhuble oproti Scala43.Nepustili se nakonce v designu také do 130 RS?Pokud ano,nevíte,co to stojí?
                    Rallye je styl života!

Komentář

Na Feldu se vyprdni ta ma dost tragicke tvary, jeste jsem nevidel jedinou stavebnici F KITA aby byle hezka a aspon trochu pripominala Feldu Jinak Octavia dost dobry

Komentář

Díky!Tu,co jsem viděl na aukru se tvářila bojeschopně a měla i lepty.No to jedno.Tak se začnu pídit po Fábii S2000 resin,ta měla také pěkné lepty.Teď ale nic stavět nebudu
                        Naposledy upraveno keram.hora; 06-07-10, 16:45.
                        Rallye je styl života!

Komentář

Tak dnesni prirustek do sbirky modelu s R.Krestou .Vlastni predelavka modelu Ixo
                          Naposledy upraveno Bolda; 27-12-10, 14:41.
                          www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Pěkná práce! Smím se zeptat ,kdo je výrobcem modelu?
                            Rallye je styl života!

Komentář

• A nemas nekde fotku od toho Rosso? Ja ji nikde nemuzu najit. Ja mam fotky od TIP TOP a jeste nejakou a to je des. Ta S2000 je dobra, ale na druhou stranu proc se s tim nervovat kdyz ji Abrex dela fakt hodne GOOD a ne jako ten hnus od IXA Ten Abrex staci jen dodelat detailama a je uplne TOP! A Octavii Kita sirokeho delal Falm a taky na hodne dobre urovni i kdyz to co jsi predvedl ty je fakt nadhera

Boldo pekny, ale nejak jsem nezaregistroval ze Roman je tento tip Forda. Kdy to bylo?
                              Naposledy upraveno WRC_com; 06-07-10, 13:18.

Komentář

Vyrobcem modelu je IXO koupil jsem test cara ten je bilej a polepil ho decaly Roman s nim jel na australske rally 2005
                                www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Working...
                                X