Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Boldo děkuji
    Rallye je styl života!

Komentář

Nemas zac Chystas se ji stavet ?
      www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Asi ne.Není z čeho.Navíc mi vždy táhla 130 RS.Té 180/200 jsem nikdy pořádně na chuť nepřišel.
        Rallye je styl života!

Komentář

Původně odeslal Richieeeeee Zobrazit příspěvek
          Tak a teď pravda o Fabii S2000 z Foxtoys: Dneska jsem se na ni byl podívat a bohužel musím konstatovat,že bych za ní nedal ani 200,-. Někdo to dost ošklivě spackal. Pominu,že má nápisy IRC na zrcátkách a chybí polepy kol - to je to nejmenší! Kousek,který jsem já držel v ruce byl naprosto tragický. Kolem bočních oken prosvítá původní zelená barva,totéž kolem zadního okna a kolem výžezů v kapotě. Polep A sloupku byl jakýsi zajímavý,o něco širší a ne zcela přilepený. Bublinku na zadním nárazníků pomíjím,stejně jako "skrabacení" na zadním blatníku. Co mě ale dostalo nejvíc,že kolem zadních malých bočních okýnek a větracích otvorů na předních blatnících si někdo očividně hrál s lihovou fiksou a maskoval nedostatky a nepřesnosti polepu...

A za toto mám vyhodit bezmála 900,-Kč??? Ať každý uváží,zda nění lepší ty dvě stokoruny přihodit a koupit opravdu kvalitní model od MISTRA Špacíra!!!
          Dnes jsem model taky detailně zkoumal, měl jsem jeden zamluvený, ale je to opravdu hodně odfláklé. To co kritizoval Richiee, sedí do detailu, a ta bublinka na zadním spoileru, je pořádná bradavice, je to totiž polepem přelepená koncovka výfuku
          Jinak na stránkách FOXtoys i na prodejně v Černé Růži, pár kousků od IXA za zajímavých 390,-

Komentář

Tak zase já ho mám doma, a musím říct že neni odfláklý až na to že neni ta koncovka propíchlá.Jinak vše co ste tu psaly tam na modelu vůbec nemám
            !!!!!!!!!!!!!!!ÁŠÍÍÍÍÍÍN!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář

Na to lze pouze odpovědět,že jsi šťastný majitel kvalitního modelu!
              Rallye je styl života!

Komentář

Aby někdo neřekl,že se flákam,tak zde nějaké dílky mého nového modelu.Více jich bohužel nemám.
                Rallye je styl života!

Komentář

Jirka225: to jsi opravdu klikař,protože jsem koukal na 3 kousky a všechny vypadaly více či méně stejně... bohužel!
                  www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Něco ze stránek Abrexu:
                    Milí přátelé,

připravujeme pro Vás model automobilu Mitsubishi Lancer EVO IX - Barum Rally 2009, který pilotovala posádka Václav Pech jr. - Petr Uhel. Tento model si již brzy budete moci zakoupit na ČS EuroOil.

Kolik asi za něho budou chtít?
                    Rallye je styl života!

Komentář

Já si myslim že víc jak za Romanova Peugeota to nebude

Komentář

To by bylo dobré!Mohli by ho třeba prodávat v servisu na rallye za zvýhodněnou cenu jako peugeota.
                        Rallye je styl života!

Komentář

To by bylo dobré

Komentář

No,konečně,konečně,konešně... ...sice například 130RS by mě potěšila víc,ale za tohle jsem opravdu rád! Hurá...
                            www.rich-foto.estranky.cz

Komentář

Asi tak, dlouho sem ten model chtěl.Tak Ašín je můj nej jezdec

Komentář

Původně odeslal Richieeeeee Zobrazit příspěvek
                                No,konečně,konečně,konešně... ...sice například 130RS by mě potěšila víc,ale za tohle jsem opravdu rád! Hurá...
                                130 RS si kup od scala43,ta od Abrexu lepší nebude!Bude sice levnější a bude mít udělanej i spodek,ale nebude mít tak pěkná kola a lepty.I když se přiznám,že už se na ní také těším
                                Ta od Scala je ale dělaná s láskou.To ti můžu odpřísáhnout!!!
                                Rallye je styl života!

Komentář

Working...
                                X