Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

a mám rozeslané dotazy na L.Pavlíka a Muzeum Audi, jestli by mi neposkytli další informace.. ale zatím nic :-(
    www.michalmusil.cz - modely, fotky, obrazy

Komentář

To moose:Tak tady nepochodíš p.Pavlík ti težko něco přidá protože i kdyby něco měl tak se to do placu nepouští a muzeum Audi s tebou komunikovat nebude vůbec(vyzkoušeno).Něco ale přece pro tebe mám,znám lidi co na tom autě makali takže se pokusím ti něco sehnat.Sice jsem v tý době měl 10let ale na tohle auto zapomenout nejde.Ta Audinka se tajně dovezla a skládala už o rok dříve a dařilo se to tajit před komoušema pěkně dlouho.čuba už měl nachystaný rallyteam ale vyšší moc byla nekompromisní.S tímto autem němci neměly nic společného snad jen značku Audi,kdyby to vyšlo byl by Čuba nejslavnější průkopním rallysportu u nás....

Komentář

Tak jsem si poridil dalsi model Skody. Ptate se co by to mohlo byt? No preci moje nejvetsi laska: Skoda Octavia WRC 1:43 od IXA s posadkou: P.Lukander
        T.Gardemeister s cislem 15 z rally Novy Zeland, tak tady ji mate: http://dandiouse.rajce.idnes.cz/Mode...grafie2359.jpg (opet foceno tim blbym mobilem, strasne ty fotky maze, tak bych poprosil o schovivavost co se tyce fotek, dekuji.)
        Motor v duši, benzín v krvi!​​​​​​

Komentář

Bobin : no to si také myslím, jelikož audi popírá že by kdy takový vůz mělo... a díky samolepám JZD slušovice a zadním partiím (to mezi světly) ne nepodobným škodě 120 jsem si právě myslel že se tento prototyp zřejmě stavěl právě v JZD... dnes to zní směšně, jenže tehdy byly Slušovice u nás asi jako Silicon valley v USA

Kdybys mi Prosím mohl sehnat co nejvíce informací, jak perhuba, tak technických (motor, jak byl uložen, co na to jezdci, nebo dokonce fotografií či výkresů.... byl bych ti Hoodně vděčen !

jinak už na těch obrázcích je vidět rozdíl mezi slušovickým prototypem a německým prototypem - zadní křídlo je jiné, zadní partie také. tyto prototypy byly totiž dva. jeden byl zahlédnut právě ve Slušovicích, druhý byl vyfotografován při testování na silnicích u Štýrska - jeden z techniků audi později umřel na infarkt, možná proto že právě on měl problémy s novinářem který fotky udělal. později testoval prototyp i Walter Roehrl, kterého zastavili policisté, kteří chtěli vědět jeho naměřené časy...

poté co se Ferdy Piecha zeptal Fiala (VW group) na to, kolik prototypy stojí, byl vývoj zakázán.
          www.michalmusil.cz - modely, fotky, obrazy

Komentář

Zdravím kluci, tak se k vám připojím taky s pár modely.
            Toto je to, co mám zatím doma.

A mé poslední přírůstky

Komentář

Zase pár kousků do vitríny...
              http://spacirmodely.wz.cz

Komentář

Můžu se zeptat kde jste sehnal toho Solberga?Také ho sháním
                !!!!!!!!!!!!!!!ÁŠÍÍÍÍÍÍN!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář

Původně odeslal Jirka225 Zobrazit příspěvek
                  Tak všechno sem sehnal až na toho sandella, na ebay a jedněch stránkách.Nemáte někdo zkušenosti s nakupováním odtud? http://www.grandprixlegends.com/home...filter_value=1
                  tady píšeš žes ho sehnal...
                  http://spacirmodely.wz.cz

Komentář

jj sehnal, ale 2009....
                    !!!!!!!!!!!!!!!ÁŠÍÍÍÍÍÍN!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář

Tak jsem se dočkal.Dnes mi dorazila Škoda 130 RS ze Scala43.Jako na potvoru nebude teď moc volného času,abych na ní zapracoval,tak že budu postupovat pomalu.
                      Rallye je styl života!

Komentář

Původně odeslal Špacír007 Zobrazit příspěvek
                        Zase pár kousků do vitríny...
                        Petre budes to mit jeste kam dat? jinak lkollar: pekna sbirka
                        www.bolda.stranky1.cz

Komentář

keram hora : jakou verzy te 130 Rs budes delat ?
                          www.bolda.stranky1.cz

Komentář

Včera při návratu z Finska jsme se zastavili v Humpolci na Benzine po sjezdu z dalnice (EXIT 90) a dva Krestove se tam jeste za 450,- Kc povalovali mezi hrackama :-). Jinak nedoporucuji si davat na teto pumpe kafe z automatu, takovy hnus jsem uz dlouho neochutnal ... (a samozrejme vyhodil ...).

Původně odeslal mare Zobrazit příspěvek
                            Dejme jim čas,ta distribuce asi chvilku potrvá.Ale Kresta se měl taky zaručeně prodávat na Benzině a nic,nebo se snad někde objevil?
                            http://www.rallyekrumlov.cz/dalin

Komentář

Měla by to být bílá se zeleným pruhem na bocích,ale ještě na to nemám decaly...
                              Rallye je styl života!

Komentář

Zdravím všechny sběratele!!! Tak po 14 dnech na Sardinii,koukám,jak se to všem pěkně rozrůstá! Super kousky! Hlavně ty Ruprechtovy Toyoty ze Safari jsou super!!!

Jinak btw,Jirko225 ten pravopis...to je fakt mazec...
                                www.klauby.stranky1.cz
                                www.tomas-kostka.com

Komentář

Working...
                                X