Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

rally43:ano ty vzadu jsou na sobě kvůli větší skladovatelnosti.

Komentář

Rally43,já to vystavuju komplet v krabičkách i s plexi. Nemám sílu utírat prach i s modelů...
      www.klauby.stranky1.cz
      www.tomas-kostka.com

Komentář

JJ, já taky skladuju v komplet krabičkách
        !!!!!!!!!!!!!!!ÁŠÍÍÍÍÍÍN!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentář

Souhlasím s tím, že v krabičkách jsou modely proti prachu chráněné dobře. Ale trochu mi u tohoto způsobu vadí, že je prostorově náročnější a taky že krabičky jednotlivých výrobců nebývají kompatibilní.
          http://rally43.stranky1.cz

Komentář

Ruprecht :co dodat paradni sbirka :-)
            www.bolda.stranky1.cz

Komentář

• Modely vystavuji doma take v krabickach, protoze jsou "prachotesne". Mame doma koberce a kdyz se tudy prozene pes, nedejboze kdyz honim kralika, ze ktereho je chlupu, tak jsem rad, kdyz obcas utru jen krabicky (ty co jsou nahore) a sklenene policky :-). Manzelku na uklid do sve skrinky samozrejme nepoustim! :-).
              Pravdou je, ze kompatibilta krabicek je ruzna, ale na druhou stranu tak mam na jedne kopici IXO podle roku souteze a jinde ve skrince napriklad Vitesse/Skid, ktere jakztak take na sobe sedi :-). Tim se az zas tak netrapim.

Mimochodem jsem mel peknou vizi s tim, ze si nekdy vyrobim konferencni stul do obyvaku (chyba: necham vyrobit ...), ktery bude mit sklenenou desku a pod nim budou pekne urovnane vsechny tovarni Fordy co kdy jeli soutez MS (rozumej vzdy jeden model ke konkretnimu roku), ale protoze je jeste nemam posbirane, tak ma vize stale zije a treba nekdy v budoucnosti :-) ...
              http://www.rallyekrumlov.cz/dalin

Komentář

Abrex již zveřejnil další 3 verze Škody Fabia S2000 EVO1.
                Ze stránek Abrexu:
                Milí přátelé,

připravujeme pro Vás další verze modelu 1/43 Škoda Fabia Super 2000. Rallye Monte Carlo 2010 č.7 Vouilloz - Veillas, Rallye Monte Carlo 2010 č.10 Wilks - Pugh, Valašská rallye 2010 č.4 Valoušek - Hrůza.Sledujte proto pozorně naše webové stránky, na kterých Vás budeme o dostupnosti těchto modelů informovat.
                Rallye je styl života!

Komentář

Dobré je že Valda bude za slušné ceny v ucházející kvalitě, v tom Abrex nikdy nezklamal. Špacír to nebude nicméně i ta cena bude snad pro studenty středních škol

Komentář

Mezi více modely stejné verze se vždycky dá vybrat ten nejlepší.Navíc vždy nakupuji,když model vyjde nový,protože ty z dalších várek jsou již méně kvalitní.
                    Rallye je styl života!

Komentář

K té skladovatelnosti: Já mám modely sólo ve skříní za sklem, hodně mě štvalo, že nebyly tak dobře vidět a taky, že místo rychle zmizelo

Komentář

No právě - když dám modely v krabičkách za sebou, tak je spousta nevyužitého místa mezi nimi. Když je dám našikmo, tak je zase část modelu zakrytá (a při pohledu rozmazaná) dvojitým plexi. A protože místa není nikdy dost, tak budu muset nejspíš vyrobit nějaké prachotěsné minivitrínky a ty potom umístit do velké skříně, kterou mám pro svůj koníček vyhrazenou .
                        http://rally43.stranky1.cz

Komentář

Tak hoši, přiznejte se, komu jsem včera ukradl na aukru modely Octávií WRC od mosseho?

Komentář

Jirko mně Toho Schwarze jsem chtěl, ale nestihl jsem přihodit, kolik si dal jako maximální částku?

Komentář

2600

Komentář

Ty jsi blááááááááázen!!

Komentář

Working...
                                X