Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Dorazila další várka obtisků z tiskárny. S novou nabídkou polepů přijdu až po dokončení prvních modelů. Zatím mohu nabídnou "šoupačky" a středy kol (aršík obsahuje obtisky na 5 aut) Cena 100,-- + poštovné dle sazebníku České pošty.
    www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Karle paráda,šoupačky budeme potřebovat.Jinak u mě předčasný ježíšek Freddy z Barumky.Na fotu společně vítězové Barumky 2009 a 2010. Snad časem doplním i Fabii vítěze Barum 2011 ,popř. 2012
      Přiložené soubory
      moje stránky rallymodelu http://rally-modely.svet-stranek.cz/

Komentář

ahoj,nevíte kde sehnat nějaký pěkný poličky na zeď?nejlip zasklený,prostě na modýlky,díky

Komentář

• Dobrý den, chtěl někdo být schopen dělat modely Marian Bubblewicz Polonez 2.0

Omlouváme se, pokud můj český je špatný používám překladač textů pro ty, kteří nejsou schopni mluvit anglicky
          METRO 6R4 ONLINE NEWS NEW & IMPROVED Model Motorsport Rally Models

Komentář

Zdraví. Mám takovou prosbu.Ze začátku jsem začal sbírat všechny značky rally aut 1:43.Časem jsem přešel pouze na škoda motorsport.Proto bych chtěl přebytky rozprodat.Jedná se o tyto modely: IXO models-Peugeot S 2000 Monte Carlo 2009 Loix-Smets RAM363 450kč
            Peugeot S 2000 Monte Carlo 2009 Ogier-Ingrassia RAM353 450kč
            Peugeot S 2000 Barum rally 2008 kRESTA-Gross-Špacírovka 750kč
            Suzuki SX4 WRC Japan 2008 Gardemeister-Tuominen RAM345 450kč
            Citroen C4 WRC Monte Carlo 2008 Loeb-Elena RAM286 NIGHT VERSION 450kč
            Ctroen Xara WRC Monte Carlo2005 Loeb Elena RAM167 NIGHT VERSION 450kč
            HPI racing Subaru Impreza WRC Monte 2006 Solberg-Mills 590kč
            Lancia 037 Monte Carlo 1986 W.Rohl-CH Geistrdorrfer 590kč
            Vitesse Subaru Impreza WRC Rally Japan 2004 Solberg-Mills 200kč
            Peugeot 370WRC Rally Sweden 2005 Martin-Park 200kč
            Subare Impreza WRC Rally Argentina 2003 Solberg-Mills 200kč
            Plus na orgány od Solida,Saica,High Speed cca 11ks Citroeny,Fordy,Peugeoty po 80kč
            Burago,Saico 1:32 10ks po 90kč
            Kdyby mněl někdo o nějaký model zájem,tak prosím na SZ. Děkuji.Všechny modely jsou neporušeny a mají plastové vitrýny+papírový přebal.

Komentář

model motorsport : Wau ! Nice pages and nice Skoda collection ! But i think that maybe´ll better to talk here in english, because google translator is quite rubbish for the Czech language or if you can use both of the language, it will be perfect Which polonez did you mean ? Ive built only ,,stratopolonez,, as a group B half-prototype

bomber : nebud blazen, nezbavuj se toho
              www.michalmusil.cz - modely, fotky, obrazy

Komentář

Mmmm Stratopolonez I would like to see.
                During the Peace and Frendship Cup Rallies Marian drove a 2.0 Polonez. I see this in the Czech Motor Review Magazines which I have collected from 82 to 91 as my father was a Skoda road car owner from Estelle to Fabia. I also have rare video footage of rallies on VHS from RAC Rallies tv adverts and some Czech events including Vlasska Zimmer Rally with the 130 LR. As you can see from my collection I want more Skoda 130 L and LR models especially Jiri Sedlar

Komentář

reid.jpg
                  I just buy this too SKODA FABIA WRC DONNELLY RALLY IRELAND 2007

Komentář

nice one, do you know another half-prototype - skoda ,,bastard,, ?
                    http://www.skodamedia.cz/products/sk...0-rs-bastard-/

oh, and where you found your passion for Skoda ?

some pics of stratopolonez you can find here on bottom:
                    http://www.michalmusil.cz/?page_id=46

Komentář

Moose: simtě na fotce tbý sbírky, co to stojí mezy Alfou 6C a Talbotem Horizon na spodní polici?
                      fandím:Ášín, Valda, Triner, Béreš, Škoda Motorsport - fandil jsem: McRae, SWRT
                      moje modely: https://picasaweb.google.com/106795136886249221490

Komentář

to je citroen visa lotus resin kit od firmy jemmpy (otresna kvalita)
                        http://www.lotusdriversguide.com/Genealogy/visa.php

Komentář

tak o něm sem pro změnu nikdy neslyšel já
                          fandím:Ášín, Valda, Triner, Béreš, Škoda Motorsport - fandil jsem: McRae, SWRT
                          moje modely: https://picasaweb.google.com/106795136886249221490

Komentář

Oh the Lada Engined Metalex built Rapid 160 I remember this in my Czech Motor review magazines. I wish somebody make a Skoda Rapid 1/43 model

Komentář

Původně odeslal moose Zobrazit příspěvek
                              oh, and where you found your passion for Skoda ?
                              After my father who sold his Wartburg he bought a 120LS Skoda, he bought a 120L then a 120 LSE. He bought a Favourit and then a Blackline Favourit and then a Blueline Fabia. I now own the Fabia as my father passed away with Cancer in July.

We followed the RAC and British Rallies when John Haugland and Ladislav Krecek and Pavel Sibera. I have some pictures.
                              I always wanted models of these cars and now I have them, but I want Sedlar and others. I would also like the Pierre Lartigue Skoda model if anyone make.
                              Skoda is in my blood and will forever be.
                              when my father was a member of the Skoda Owners club GB we received every month in English text Czech Motor Review magazine.
                              I also find out years later my friend rode speedway for Red Star Prague too Ken Hall.

Komentář

Zdravím fandy modelů :-) Nemáte někdo prosím informace, zda-li se chystá (nebo už snad je?) do prodeje Fiesta WRC 2011 ? ... hledal jsem přes google, ale moc jsem toho nenašel. Není divné, že tento model za celou sezonu ještě nikdo nevyrobil?
                                http://zdenda-foto.wz.cz/

Komentář

Working...
                                X