Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Je to tvůj názor, brát ti ho nebudu a víkend mi to nezkazí... zda se s Tebou ztotožní i ostatní je jen a jen na nich. Model naživo vidělo lidí více a nikdo, ani lidi z týmu, k němu neměli připomínky.
    www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Možná měli sluneční brýle. Ale fakta jsou jasná. A teď to bylo na tebou postaveném modelu. Sorry za mně prostě spousta chyb. Spíš bych to bral jako konstruktivní kritiku,která by měla mít progres a ne uražené ego.

Komentář

• Ahoj, nejsem a nikdy nebudu stavitel modelu. Mam Honzu od Karla, je to ten Honza co je na fotkach z Bohemky. Resite detaily. Proc se nekdo pazastavuje na milinetrech. Uz jen to cele nakreslit a pak tomu dat formu neni prace na desitky minut. Ja jsem za model rad a beru ho jako vernou kopii. Je zvlastni, ze kritika rijde hned a pochvala? Ta se nedostavi. Neni to prvni a ani posledni model od Karla, tak proc prave ted? Ptam se! Proc se tady spise neresi slibovany model R5 od Abrexu. Kazdy ma moznost si vyrobit Cernyho podle sebe. Za me OK a jen vice modelu.

Komentář

• Původně odeslal marphyy Zobrazit příspěvek
          Ahoj, nejsem a nikdy nebudu stavitel modelu. Mam Honzu od Karla, je to ten Honza co je na fotkach z Bohemky. Resite detaily. Proc se nekdo pazastavuje na milinetrech. Uz jen to cele nakreslit a pak tomu dat formu neni prace na desitky minut. Ja jsem za model rad a beru ho jako vernou kopii. Je zvlastni, ze kritika rijde hned a pochvala? Ta se nedostavi. Neni to prvni a ani posledni model od Karla, tak proc prave ted? Ptam se! Proc se tady spise neresi slibovany model R5 od Abrexu. Kazdy ma moznost si vyrobit Cernyho podle sebe. Za me OK a jen vice modelu.
          Protože modely jsou o detjlech a niancích i menších než je milimetr. Kdyby nebyly o milimetrech a míň,tak je nedělá tolik firem a nebyly by takové až obří rozdíly v ceně podle značek výrobce. A když už je model daný a řeší se na něm "pouze" grafika,tak by měla být co nepřesnější. Mimo jiné tebou zmiňovaná R5 není na trhu právě s toho důvodu,že zatím není přesná oproti skutečnému autu. jakmile bude, tak jak si ji škodovka představuje,tak se ji dočkají všichni ,kdo na ni čekají.Zatím tomu tak asi není.Jinak není problém něco pochválit,ale tahle předělávka si to prostě nezaslouží.

Komentář

• Dobre, ja mam cca 50 modelu a nektere od Abrexu. Nektere na sobe maji take drobne a tebou zminovane milimetrove odchylky. Mas moznost ho vyrobit a ukazat tedy tvoji praci. Ted mluvim primo o tomto konkretnim modelu. Je to kazdeho volba, jestli koupi a nebo ne.

Komentář

• Původně odeslal marphyy Zobrazit příspěvek
              Dobre, ja mam cca 50 modelu a nektere od Abrexu. Nektere na sobe maji take drobne a tebou zminovane milimetrove odchylky. Mas moznost ho vyrobit a ukazat tedy tvoji praci. Ted mluvim primo o tomto konkretnim modelu. Je to kazdeho volba, jestli koupi a nebo ne.
              můžeš být naprosto v klidu - já ho určitě dělat nebudu,jelikož není důvod .Mám rozdělané uplně jiné projekty,než je s 2000 1/43

Komentář

• Já v klidu jsem. Jen jsem ti chtěl říct, ať už na ten model máš názor jakýkoliv, respektuju ho. Já nic takového neumím a nikdy umět nebudu. Obdivuju lidi co tyhle přestavby dělají. Nevím s kým mám tu čest. Já jsem spokojený z jednoho prostého důvodu. Sám Rallye Šumavu pořádám a ne jako pořadatel u trati. Tenhle model je z naší soutěže a tak je pro mě osobně naprosto v pořádku.

Komentář

• Když jste pane Tondo takový detailista, jak jste mohl onehdá prodávat R.Krestu na Lanceru 1/18 s řízením na pravé straně. Tento příspěvek neberte prosím ve zlém. Panu Karlovi ať se daří při stavbě krásných modelů.

Komentář

• Ja bych to shrnul asi takto.Kdo si chce postavit model z produkce KArno, at si ho postavi, komu se to nelibi, at nedela nic.Nikdo to nikomu nevnucuje. Podle ohlasu na polepy KArno, soudim,ze to vetsine nevadi, nebo si techto detailu ani nevsimne.Navic se v modelarstvi pouzivaji barvy,kterymi se da spousta nedostatku upravit. Ja to delam skoro u kazdeho modelu a prijde me to normalni.Stavim auticka celkem dlouho a jeste jsem snad nevidel model na kterem by nebyla alespon nejaka odchylka. P.S. Cerneho Fabii uz mam take postavenou a mos se me libi.Brzy ji predstavim :-)
                    http://rallyeworld43.svet-stranek.cz

Komentář

• Původně odeslal rallymodels Zobrazit příspěvek
                      Možná měli sluneční brýle. Ale fakta jsou jasná. A teď to bylo na tebou postaveném modelu. Sorry za mně prostě spousta chyb. Spíš bych to bral jako konstruktivní kritiku,která by měla mít progres a ne uražené ego.
                      Nemám problém s práci od k arno pokud se ti to nelíbí tak to nestavěj a kup si dokonale polepy od někoho jiného a nepruď tady . Každý modelář si nedostatky upraví , pokud na to má . Za sebe můžu říct , že jsem rád za takové lidi jako je K arno , bez takových lidí by má sbírka byla podstatně chudší .

Komentář

• Původně odeslal Daniel12 Zobrazit příspěvek
                        Když jste pane Tondo takový detailista, jak jste mohl onehdá prodávat R.Krestu na Lanceru 1/18 s řízením na pravé straně. Tento příspěvek neberte prosím ve zlém. Panu Karlovi ať se daří při stavbě krásných modelů.
                        Původní debata byla o přesnosti grafiky a ne použitého modelu. Jinak odpověď je ale prostá,jelikož AutoArt vyrobil Evo IX v 1/18 pouze s pravostranným řízením a jelikož to v té době nebylo řešitelné - zůstávalo řízení v původní variantě.Nicméně později jsem to už dělal s levostranným. Tolik k Evo IX

Komentář

• MODELÁŘI - nic proti vám - asi všichni nosíte 4 pruhy Abibas a jste sžitý s tím že máte značkový originál. Tím končím své příspěvky k vašemu modelářskému bohu.
                          Pro mně to buď sedí a je to dobré , nebo to nesedí a je to špatné. Přeji ať se vám to dobře dodělává s pestrou škálou barviček na dotahování a doladˇování.

Komentář

• Tonto nevím, co tě kouslo, ale proč tady urážíš všechny diskutující? Vyjádřili tu jen svůj názor nic víc, nic míň. Já nemíním jakkoli obhajovat svoji práci před někým, kdo model naživo neviděl. Osobně jsem ti snad nic neudělal takže prosím zanech flamování, OK?
                            U toho výše zmíněného Lancera bych taky mohl vyšipkovat spoustu chyb (od špatného umístění po chybějící reklamy), ale proč? Nestojí mě to za to... howg
                            www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Tady asi někdo chytil střevní chřipku(lidově sračku)
                              Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Bylo to tady klidne forum. Pak prijde jeden pisalek, co kritizuje neco, co sam nedodrzuje. Ja Karla nedam. Rada z nas mu musi podekovat, ze nase policky a skrinky plni ty krasne modely. Ten pan, at si rika co chce.

Komentář

Working...
                                X