Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rikal jsem si, ze uz nebudu reagovat, ale nedalo me to.Prikladam fotografie a sami posudte kolik je tam nepresnosti.Když pominu kola, zrcatka a volant, nasel jsem na designu minimalne tri...
    Přiložené soubory
    http://rallyeworld43.svet-stranek.cz

Komentář

• Karel je neomylný modelářský bůh !

vytesejte do kamene !

Komentář

• Nevim, co tim sledujete. Bavi vas to hodne? Nekteri ukazali, ze i vy nemate moc pravo nekoho kritizovat. Sam jste se chytil do pasti.

Komentář

• No comment. Tvoje výkřiky hovoří za tebe...
          www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Původně odeslal kastanek Zobrazit příspěvek
            Rikal jsem si, ze uz nebudu reagovat, ale nedalo me to.Prikladam fotografie a sami posudte kolik je tam nepresnosti.Když pominu kola, zrcatka a volant, nasel jsem na designu minimalne tri...
            jsi bystrý !!

Komentář

• Původně odeslal K.Arno Zobrazit příspěvek
              No comment. Tvoje výkřiky hovoří za tebe...
              Táto ty jsi se zul .......

Komentář

• Původně odeslal marphyy Zobrazit příspěvek
                Nevim, co tim sledujete. Bavi vas to hodne? Nekteri ukazali, ze i vy nemate moc pravo nekoho kritizovat. Sam jste se chytil do pasti.
                byla lákavá návnada .....

Komentář

• Uplavala........!

Komentář

• Původně odeslal kastanek Zobrazit příspěvek
                    Rikal jsem si, ze uz nebudu reagovat, ale nedalo me to.Prikladam fotografie a sami posudte kolik je tam nepresnosti.Když pominu kola, zrcatka a volant, nasel jsem na designu minimalne tri...
                    kola,zrcátka,řízení viz originál AArt grafika dodaná a schválená zákazníkem, postaveno ještě před skutečným závodem - takže viz návrh před rally . Co tam máš dál ?

Komentář

• Dal mam tolikrat zminovany slavny model postaveny pro sebe a jsem s nim spokojeny, i kdyz spravny modelar neni spokojeny nikdy a kdyz model dostavi uz na nem vidi, co by udelal lepe. Ze je model original me v podstate nezajima, protoze kdyby mel vuz v zavode treba loukotova kola, tak se budu snazit sehnat nebo vyrobit loukotova kola, kdyby jel bez zrcatek, upalim zrcatka. Je to jen o schopnostech a kreativite modelare a o tom jak kdo chce zasahovat do puvodniho modelu. Vetsina z nas stavi modely pro sebe a pro radost. Karel ma model take schvaleny, Janu Cernemu se moc libil. Timto z meho pohledu debatu koncim a jiz se k tomu nebudu vracet, nebot to postrada smysl. At si kazdy stavi k svemu poteseni a radosti.
                      Přiložené soubory

Komentář

• Máš pravdu. Bohužel Lancer je dělaný jak jsem již řekl před rally a předaný a focený rovněž před ostrým startem v daném roce.
                        Nicméně kola u AArt jsou v podstatě neřešitelné.Obecně u 18 jsou kola dost problém.U značek jako Solido,BBurago v 1/18 jdou kola snadno přeměnit, ale nelze je na AArt použít.
                        Jen pro tvou informaci u později mnou dělaných Evo jsem jak zrcátka,tak řízení měnil.S kolama nejde dělat nic.
                        Ikdyž byla serie Lancerů od AD kdy byly správně díky tomu,že byly okopírované a odlité kastle z resinu a komplet vnitřek a podvozek včetně kol použity z opět originálu AArtu Lanceru WRC díky tomu že byly za výprodejovou cenu.Mimo tyhle vím pouze o jednom kusu s přeměněnýma kolama na Evo myslím,že to bylo na VI.

Já jsem nikdy netvrdil,že modely ode mně nemají jedinou chybu. Jenže jak píšeš a stím plně souhlasím,že model bez chyby defacto neexistuje.

Podstatou ale bylo uznání těch chyb za strany autora - což se v návalu osobních narážek na mně nestalo a asi ani nestane.
                        Následné srdce rvoucí reakce,které zde oslavují Karla nemají s podstatou věci nic společného .
                        Pokud vidím po prvním tisku chyby v grafice případně tvarech snažím se je vyřešit tak aby tam nebyly v tomto případě se tomu tak opět nestalo a dotisky se udělaly se stávajícími nedostatky Proto jsem na to zareagoval. Osobně bych takhle chybový polep ze svého modelu strhl a pro prezentační foto v portfoliu nabídky předělal tak aby nejen vypadal,ale byl i co nejlíp udělaný.

Vynechme proto jakékoliv osbní roviny a řešme fakta a ty jsou daná. viz model postavený Karlem (měl by být nejlíp polepený),tebou a Romanem postavený totožný model - takže to není o tom,že to někdo z vás tří špatně nalepil a proto to nesedí , je to díky chybné grafice a to je bohužel neoddiskutovatelný fakt a podstata debaty o tomto konkrétním designu.
                        Argumenty - jak a komu se to líbí - lo, jsou mimo podstatu věci (grafika).

Víc k tomu už nemám co říct.

Komentář

• Konecne konstruktivni debata. Kdyz teda vezmu podstatu veci (grafiku), je pravda, ze rozdily tam jsou jak si ukazoval. Ale to neznamena a ja bych si to nikdy nedovolil abych vysledek neci prace na tomto foru nazyval paskvilem. Myslim, ze na nedostatky a chyby se da upozornit a debatovat o nich, ale muze to mit uroven.
                          Vsem tvym vyjadrenim ohledne Lancera rozumim a chapu je, ale kdyz se kousnu jako ty, tak budu tvrdit a neodvolam, ze je to paskvil, protoze s vozem ze zavodu tam odchylky proste jsou. Muzes stokrat tvrdit, ze model byl postaveny jeste pred soutezi, ja tomu verim, ale je proste jiny nez ten ktery absolvoval Barumku a urcite ho nikdo takto neumerne nekritizoval...

Komentář

• Moje novinka s dekaly REJI Model.
                            Přiložené soubory

Komentář

• Moc pěkný...

Komentář

• Pevedený model
                                www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Working...