Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tak jen aby bylo jasno,jaké jsou preference v modelařině,ale bohužel autorem nectěné.Názor si udělejte každý sám. Já jsem si ho jen potvrdil.
    Re: Abrex - nové modely

Příspěvekod K.Arno v 23 pro 2016, 10:07
    Libore Taič by si určitě karikaturu modelu nekoupil, ale má pravdu v tom, že dnes a hlavně na FB všichni jen kritizují aniž by pro to měli relevantní podklady. Model viděli jen ti, kteří první várku téměř vykoupili. Hodnocení jednoho z nich vychází pro model velice dobře. Ostatní diskutéři jsou ovlivněni cenou kultovek a "takymodelů" z Levných knih. Stačí se jen podívat do některých sběratelských skupin na FB, kde prezentují někteří modeláři svoje stavby a přestavby a musí být každému jasné, že kvalita, jak píšeš, tuto skupinu (která je daleko větší než skalní sběratelé) vůbec nezajímá a jsou schopni si dát do poličky i zpatlaninu s jakou by s nehrál ani můj vnuk. Hlavně když je cena co nejnižší. Ostatní, stejně naladění, je pak plácají po ramenou jak jsou dobří. Pokud se najde někdo, kdo jim cokoli vytkne, případně jen upozorní na chybu, je nenávratně zatracen. Ale nechme toho, to nevyřešíme, je to dané dnešní neurvalou dobou, kdy slušnost a pokora jsou téměř sprostá slova. Štastné, pohodové a klidné Vánoce všem a do nového roku hodně nových a kvalitních přírůstků do sbírek.

Komentář

• Nova predelavka, polep KArno.

http://rallyeworld43.svet-stranek.cz...pg?nocache=160
      http://rallyeworld43.svet-stranek.cz

Komentář

• Moc pekna stotricitka Kastanku.
        Z ceho jsi pouzil kola?
        Miras
        http://mirasmodely.stranky1.cz

Komentář

• Zdravim. Mohu nabidnout k prodeji 1/43 - OPEL ASCONA A RAC 1973 RALLY posadky Aaltonen/Easter, Naprosto spickovy a jiz nevyrabeny model vynikajiciho provedeni + detailu od vyrobce SCALA 43. Novy stav 100%.

Komentář

• Ahojte.Chcel by som sa spýtat ,či niekto nerobí nejaké decály na mierku 1:18 Rally.?Dakujem za rady.

Komentář

• V Čechách vyrábí firma REJI MODEL v 1/18 tyto obtisky:
              Přiložené soubory

Komentář

• Tomu se říká pružně reagovat.

Komentář

• Tomu se říká pružně reagovat.
                  Přiložené soubory

Komentář

• Původně odeslal bomber Zobrazit příspěvek
                    Tomu se říká pružně reagovat.
                    pěkný, kde a případně kdy to bude k sehnání?

Komentář

• a kdo, případně kdy vyrobí model na který se to nalepí? :-D
                      www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Předpokládám, že to bude na Abrex 1/43, bílá verze

Komentář

• původní dotaz byl na decaly 1/18, proto jsem se pozastavil :-)
                          www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Taky mě to zmátlo :-), ale já bych nejraději 1/24

Komentář

• Toto je z Italie, tištěné laserem. Na ebay za 15,-€ + 7,-€ pošta a opravdu 1/43
                              www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Dakujem za odpovede a rady.A ako by sa daly zvečit decály 1:24 na 1:18 ?
                                Additional details for the Subaru Impreza WRC marking: Manufactured by Reji Model in 1/24 scale with reference REJI-063. Sponsored by Matador. Driven by Petr Starý + Jozef Béreš with number 5 Raced at the Matador Rally in 2003. To be used with Tamiya kits TAM24240, TAM24250 and TAM24259. Includes water slide decals and assembly instructions. Package measures 120 mm x 200 mm x 1 mm (width x depth x height), weighting 10 g.

Komentář

Working...
                                X