Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Kastle by na Kit Car z Abraxu upravit šla, je to jen body kit, trošku horší by byl přední nárazník. Přeci jen s kovem se hůře dělá, dále upravit zrcátka a přidat kapličku na střechu. (jsem plastikový modelář, stavím rally auta 1/24, ale pár kousků 1/43 už jsem taky dělal - Favorit, 130 LR a Octavia WRC). Interier by se taky dal předělat, upravit palubní desku, "vykuchat podlahu", předělat řadící páku a ruční brzdu, přidal nádrž a z plastových profilů udělat rám. To by asi problém nebyl, samozřejmě to sežere nějaký čas, není to hned. Nástřik bílou a zelenou na nárazníky taky není problém (pokud se jedná o tovární auto). Bohužel, problém bude s dekály nebo polepy. Ty udělat neumím. Pak by možná stálo za zvážení nechat si různé podsestavy zaformovat přo případné množení. Ale to už je jiná diskuse.

Komentář

• Původně odeslal K.Arno Zobrazit příspěvek
      Honzo v tomto máš asi smůlu. Jediný kdo opravdu Feldy uměl je Jirka, ale ten už modely dělá sporadicky. Dneska je pár výrobců, kteří se snaží, ale jsou to spíš umělecké pokusy než věrné modely. Taky bych do sbírky nějakou rád přidal, ale bohužel...
      Prosímtě a nemáš na Jirku nějaký aktuální kontakt ? Kdyžtak mi ho prosím pošli na sik@centrum.cz, pokud máš.Já mám jen číslo na mladého Jirku a to mi nějak nepremává. Že bych se ho zkusil zeptat, za to nic nedám. Už mi takhle kdysi stavěl Emilovu áčkovou fabii, bohužel už je to dlouho, co jsem pro ně (Cito Racing) něco psal nebo fotil, takže se s Jirkou tak nějak nepotkám....
      Honza Šnábl
      www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

• Honzo tak jsem s Jirkou mluvil a modely už nedělá kvůli zdraví vůbec. To co popisuje Jirka výše je sice pravda ale takhle rozsáhlé úpravy navýší cenu modelu na mez, kterou je málokdo ochoten akceptovat.
        www.karno-rallymodely.cz

Komentář

• Tak jsem se k danému dotazu na Felicii KC taky chtěl přidat, ale vypadá to, že než jsem se připojil, tak už je "zodovězeno"... Škoda.
          www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

• Původně odeslal K.Arno Zobrazit příspěvek
            Honzo tak jsem s Jirkou mluvil a modely už nedělá kvůli zdraví vůbec. To co popisuje Jirka výše je sice pravda ale takhle rozsáhlé úpravy navýší cenu modelu na mez, kterou je málokdo ochoten akceptovat.
            Tak tím je to bohužel vyřešeno. O to radši jsem, že od něj mám aspoň tu áčkovou fabii, hlavně na interiéry je Jirka kanon. Pozdravuj ho. A děkuju.

Asi o něco méně náročná by byla stavba úzké Áčkové feldy, tuším že ji kdysi míval v nabídce Špacír, ale nevím, jestli mu nedělal interiéry taky Jirka...
            Naposledy upraveno MPI; 09-01-19, 13:23.
            Honza Šnábl
            www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

• Není to úplně model, ale před svátky jsem na facebooku vyhrál RCčko M1:10 od Škoda Motorsport. A vzhledem k tomu, že kasle samostatně koupit nejde, tak by byla škoda jí rozbít a tak skončila myslím důstojně na zdi

Můj mazel Škoda 136L na www.tuner2.skoda-virt.cz

Komentář

• Poslední výtvor v r. 2018. Decals KArno

http://rallyeworld43.svet-stranek.cz...pg?nocache=170

http://rallyeworld43.svet-stranek.cz

Komentář

• Původně odeslal kastanek Zobrazit příspěvek
                  Poslední výtvor v r. 2018. Decals KArno
                  Ruda Hahnel... tak teď ještě mistrovskou 120 LS jeho mladšího bráchy Milana "Milíčka" Hahnela.

Komentář

• Nebráním se, rád bych, ale chybí dokumentace ;-)
                    www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Working...
                    X