Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Auta vs. holky

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Auta vs. holky

Víš jak chutná takový kůň z konzervy?

Komentář

Vážně Tě to zajímá? ..už jsem za svůj život pojídal leccos.. v salámu určitě, ale v konzervě?.. jinak nevím, možná jo.. snad rodiče, nebo prarodiče v dobách zlých, mohli servírovat podvyživenému děcku... znáš to, nucený výsek v ulici..
      A teď? ..ani nevidím (tu koninu (to aby sis nemyslel, že mám po tom nějaké následky)), ani nevyhledávám
      ..a už dost, zpět k holkám, neboť u nás navštěvuji májovou cenu, tak ať mě koňáci nesežerou

Komentář

Správně, od koňů zpět ke klisničkám...
        ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
          Jednou jsem vzal dnes už bývalou přítelkyni, už nikdy vice. Mě je zima, jak dlouho tady ještě budeme stát, já bych si sedla, já mam hlad, bolí mě nohy a tkové řeči už nikdy!:-))))
          Tak to máme asi něco společného

Komentář

Musim oponovat, dokud byl cas a nebyl potomek....,jezdil jsem na souteze s manzelkou a nikdy jsem tyto problemy neresil. ...je to jine, kus od kusu :-))))
            L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

Já mám jeden velmi nezapomenutelný zážitek z rally když kamarád vzal sebou svou přítelkyni.Rally proběhla klasicky,jako s většinou žen,nudila se apodPo té co jsme se vydaly k domovu,porouchalo se nám jedno ze dvou vozidel,pilotem vozidla co bylo pojízdné byla jak to občas bývá když se přítel stříská,žena.I když se to nesmí(na dálnici) byli jsme nuceni delší dobu táhnout auto na laně,respektive na něčem tomu podobném,po asi 20 minutách jsme si z taženého auta všimli že Ženě co nás vleče nějak špatně funguje osvětlení.Tak jsme se shodli že jim zavoláme aby to věděli,telefonovali jsme si v průběhu jízdy a najednou jsem zaslechl"no tak ty brzdovky zkuste a já vám řeknu co to dělá"Po pár vteřinách se nic nerozsvítilo,za to se ozval jekot a dým z pneumatik zakryl výhled.Žena co nás táhla na to prostě dupla oběma zarázJelikož to na čem jsme byli uvázani bylo docela dlouhé a hvězdy při nás stály tak to kamarád strhnul vedle do příkopy a aby nebyl cirkusovým kouskům konec cca asi ve 40 km/h druhý vedle mě otevřel dveře a legulérně opustil posádku(nic se mu nestalo)Od té doby s náma nikde nebyla a díky bohu za to

Komentář

Původně odeslal Kiwiooo Zobrazit příspěvek
                ....jezdil jsem na souteze s manzelkou a nikdy jsem tyto problemy neresil. ...je to jine, kus od kusu :-))))
                A kde se to, sakra, reklamuje?

Komentář

Mám asi manželku ze stejné série jako Kiwiooo, taky rally snese bez sebemenších problémů a navíc je za ty roky se mnou už hodně znalá. Na vánoce dostala dig. zrcadlo (foťák) a říkala, že se nemůže dočkat nějaké rally, aby to mohla fotit. Já se mám,co?
                  4x4 forever

Komentář

4: Kiwiooooo, lys;
                    Chlapci, neříkáte náhodou manželkám "Karle"?
                    ...pak bych to chápal...

Komentář

Tak ta moje žena se mnou jezdí jen občas,ale když nejede vždy perfektně nachystaný bufet sebou,řídim li čajíček,když ne svařáček.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal sloní kýta Zobrazit příspěvek
                        ...pak bych to chápal...
                        Karle jí určitě neříkám , víš to ji (ženu) musíš postupně nenásilnou formou do rally zasvěcovat, až ji přijde naprosto přirozené, že se na víkend vyráží šlapat po cestách, necestách na RZ.Ale říkám -hlavně nenásilnou formou, to potom třeba vydrží takové celodenní testování a ještě jí to baví
                        4x4 forever

Komentář

To Meaved: Ja bych doporucil klasicke reklamacni rizeni u tchana, v negativnim vysledku pak u tchyne... Maximalne se prestehujes k sousedum, nooo.... :-)

Komentář

Původně odeslal sloní kýta Zobrazit příspěvek
                            ...pak bych to chápal...
                            A/ Zbytecne s temi ooo neplytvej
                            B/ Karle rikam kamaradovi, ktereho bych si tedy rozhodne za manzelku nevzal...
                            C/ Doufam, ze od Buchlova nevanou teple vetry...

Komentář

Původně odeslal Kiwiooo Zobrazit příspěvek
                              To Meaved: Ja bych doporucil klasicke reklamacni rizeni u tchana, v negativnim vysledku pak u tchyne... Maximalne se prestehujes k sousedum, nooo.... :-)
                              No já nevím jak je s těmi zárukami, zákonem máš stanovenu 2letou záruku. A teď si nejsem jistý od kdy ta záruka běží . Tady asi bude potřeba ještě dodat, že budeš potřebovat doklad o koupi, v našem případě asi Oddací List, ze kterého lze tedy vyčíst datum pořízení a lze jej taktéž použít jako List záruční. Pokud máš všechny tyto náležitosti, vstříc k reklamaci. Následuje lhůta 30 dnů od dodání vadného (spíš vadné) manželky do servisu. Do 30 dnů musíš tedy obdržet buď manželku opravenou-upgradovanou (s novým softwarem vhodným pro rally) nebo vyměněnou za nový kus, v nejhorším případě ti záruku neuznají a do posudku ti napíšou, že byla poškozena uživatelem (manželem) na což se záruka nevztahuje a máš hold smůlu. Tak držím palce
                              4x4 forever

Komentář

následujíci odkaz ze spřáteleného rallye-magazínu sem určitě patří, jen se ptám:"Gde udělali soudruzi v Německu chybu?":
                                http://www.rallye-magazin.de/forum/g...2&limit=recent

Komentář

Working...
                                X