Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Film Vůle zvítězit

Collapse
Téma je uzavřeno.
X
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Film Vůle zvítězit

Prosím kluci nevíte kde by se dal sehnat tenhle skvělej film (Vůle zvítězit - 3 díly)? už strašně dlouho ho sháním a nic prosím nevíte někdo (((((

to už se tady řešilo a bohužel marně. tušim, že někdo psal i do čt a nic

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

jj já to tady dříve četl,ale tedka jsem to nenašel tak sjem založil nové téma jestli náhodou (((( ach jo to je taková škoda

Komentář

proč třeba spielberg nenatočí něco o wrc, myslím, že o škodě motorsport by se dal natočit skvělej psychothriller a arnold by si mohl zahrát arminátora

Upravil - jaryn 02 Feb 2007 08:24:28
        Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

Neuměl by to někdo vyhrabat na torrentu? Někde jsem četl že to tam ÚÚÚDAJNĚ někde je

Úvodní stránka Vše o vozech Škoda. Tuning, závody, úpravy, srazy

Komentář

hmmm myslím,že kdyby to někdo našel tak je u spoustu z nás aspon na chvíli bůůůůhh))

Komentář

Vule zvitezit??A co je to za film???

AK RallyFans!!!

Komentář

Možná bych to dokázal sehnat. Napište jaký je název v anglickém překladu.

Komentář

myslím,že to nejspíš neseženš,mluvil jsme s dost lidmi který umí celkem slušně shánět filmy,ale nic.Neříkám,že to nebudeš být zrovna ty))) to by jsi byl machr .Anglickej název nevím je to itelaskej film )) a je to o dvouch bratrech který jezdí rally,ale je to nádhernej film,a myslím,že io pro ženský to nemusí být špatný

Komentář

No já bych možná sehnal ten torrent

Komentář

jo tákhle no kurnik,když kdyby se tady našel někdo kdo sem psal ten italskej název(((

Komentář

Je to "La Voglia di vincere". Ale asi bude hodne tezke to sehnat a pokud tak to asi bude italsky... tady o tom neco pisou: http://www.repubblica.it/trovacinema...Content=134071

Houmr
                        Houmr

Komentář

Bitenova.nl - one of the biggest bittorrent download websites in the world! Join our Fullspeed Torrent-Downloads Website!

Asi je to ono. Ale italsky

Komentář

no apson malje pokorok))) sice mi to zatím nestahuje ale uvidíme noooo .......

Komentář

quote:
                              no apson malej pokrok))) sice mi to zatím nestahuje ale uvidíme noooo ....... bral bych to klidně i v italštině((

už to začlo stahovat,ještě jak dlouho to bdue trvat noooo ,kdyby to jelo furt tak je to na 7 hodin,ale uvidíme,a ještě otázka jestli je to ono

Upravil - tomáš 04 Feb 2007 19:30:18

Komentář

Working...
                              X