Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – RC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Modely – hotové (1:43, 1:18…)

Původně odeslal Radek 46 Zobrazit příspěvek
    Prosím vás já začínám v RC rally a chci se zeptat jestli se dává na podvozek nějaký kryt aby při jízdě po kamenech se neničil podvozek.
    Nevím odkud jsi, ale spoustu informací najdeš na www.hranol.cz a rádi Ti poradíme a pomůžeme (každý z nás nějak začínal)

Komentář

Re: Modely – RC

Pajmy.PB:

Díky moc

Komentář

Původně odeslal Radek 46 Zobrazit příspěvek
        Prosím vás já začínám v RC rally a chci se zeptat jestli se dává na podvozek nějaký kryt aby při jízdě po kamenech se neničil podvozek.
        Radku to záleží na podvozku a na tom, jakou rally budeš jezdit. Kdysi jsem i TB 01 krytoval a to byl docela odolný podvozek. Dnes se jezdí s x rayem bez krytu a funguje. Je pravda, že jsme jezdili bez ohledu na počasí. Pokud začalo pršet, tak se jelo dál. Prostě se bláto oklepalo a hotovo. Nebo znimní rally ve sněhu na zamrzlé přehradě. Tam má zakrytování opodstatnění. Znám ale seriály, kde se rally jezdí jen za sucha a jen na asfaltu. Tam stačí x ray bez krytu. Po zkušenostech ze šestin bugin ale zastávám názor, že kemínek pod krytem rozšmelcuje podstatně víc než kamínek který vypadne ven. Mimo řízení. To ale perfektně ošetří molitan.
        Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

A ještě tedy pro oživení. Seknul jsem s buggy na spalovák a vrátil se zpět na elektropohon. Už ne do rally ale do buggy. Tady je nový mazlík.
          http://www.moraviarcracing.cz/news/j...en-nebo-auto-/
          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

V Plzni se třeba jezdí rally 1:5, taky pěkné podívání. http://jirimit.rajce.idnes.cz/mcd_cup/

Komentář

irkaMIT;
              Jirko to je právě to čemu se říká rally. Podle mne je to normální okruhové ježdění, jen auta mají rally kastle. S rally to ovšem nemá nic společného. Od 2011 je rally oficielně jako kategorie pod RCA ČR včetně jednotného formátu a pravidel pro pořádání a účast v soutěžích. Konečně se je někdo odhodlal spojit všechny regionální šampionáty pod jedna pravidla a udělat určitý kompromis. Pokud jsem na valné hromadě dobře poslouchal, tak bude do mistrovství ČR zařazen podnik určitého cupu, který do MR bude bodován. Kdo bude mít zájem bojovat o Mistra ČR, tak si odjede tyto podniky. Kdo bude chtít jezdit jen své cupy tak pojede jen svoje. Když bude čas a chuť tak budou i články. Uvidím.
              Naposledy upraveno WRC_com; 26-12-10, 15:10. Důvod: Poslední příspěvky se necitují!!

Komentář

RC MODELY 1/10

zdravim vsechny kdo holdujete RCcku...tak se chlub te kdo co mate a jestli jezdite po zavodech

ja mam: od Tamiya SUBARU Impreza WRC (Burns-Reid) 2001. spalovací motor

zacnu s prestavbou a koupi nového motoru, bílich disku 6ti paprsek asfalt a karoserie peugeot 306 maxi
                www.mecirek-rallysport.ic.cz

Komentář

zdravim vás taky nemáte prachy na velké závodní vozy mám pro vás tyt jak si zajezdit rally v měřídku 1:10 je to krásnej sport já závodim už 5let a je to nádhernej koníček a je to jak opravdická rally rampy reklamy a vše co k rally patří můj hlavní sponzor je špičkovej e-shop kde najdete tyto modely
                  http://www.profircmodely.cz/
                  Naposledy upraveno pejda; 02-05-11, 22:16. Důvod: přesunuto - špatné vlákno

Komentář

Původně odeslal Bobin Zobrazit příspěvek
                    Mazlové kteří nikdy nepojedou,škoda to rozbít...
                    Ty už jsem někde viděl, nejezdíš v Zedartu?

Komentář

kdyby chtel nekdy nekdo poradit ohledne elektrach 1:10 na RC rally tak se klidne ozvete...rad pomuzu

Komentář

Tak já mám Xray T1 Evo 2 a jsem maximálně spokojený sice už je to starý podvozek ale pořát slouží bez problému , mám v něm elektroniku a to stříďák s réglem ( combo set ) od NOWAK a jezdím ho druhý rok a bez žádných problému , baterka LIPO , letos jedu ale předokoly a 8,5 záviťák je sice na předokolu moc ale na asfaltu to jede jako prase a na šotolině také , Kastli Honda Civic R3 přidávám i foto přímo ze závodu
                        http://pkracing.rajce.idnes.cz/RC_RA...nimek_2115.jpg

Komentář

To Carlos1112:nápad a kastle byli moje a zedart delal kastle.jinak bohužel nejezdím a kastle jsem prodal ale takové nemají u nás obdoby,velice kvalitní práce a těm fordům to náramně sluší...

Komentář

Hoffmann59: a zrovna na tak pěkným skoku

Jinak já mám Tamiya TT-01.Není to žádná bomba ale letos jedu první sezonu takže jsem zatím spokojen.Kastli mám Lancer evo X

http://celica13.rajce.idnes.cz/RC_ra.../#IMG_7857.jpg

Komentář

Pánové malá pozvánka na ne sice rally ale jako bývalý účastník rally intercupu mi to nedá. V Olomouci Neředíně na letišti je vybudovaná trať pro buggy 1:10. 28.5.2011 se zde koná 3. závod Olomoucko - Rychvaldského poháru. Jako doprovodný program zde bude probíhat i tuning párty. To není z naší hlavy jen se jedná o shodu termínů. Takže pokud nechcete jen na RC modely tak určitě i hodně dalšího zde najdete. Více na www.moraviarcracing.cz

Komentář

1. RC Rallye Český Krumlov

Také přidám pozvánku. Jako součást doprovodného programu k 39. Rallye Český Krumlov se v sobotu 28.5.2011 na Výstavišti v Českých Budějovicích pojede volný závod 1. RC Rallye Český Krumlov. Kdo máte zájem a chuť a vidět jak velká auta v měřítku 1:1, tak RC modely v měřítku 1:10, jste srdečně zváni - http://www.rallyekrumlov.cz/cz/rc-rallye/informace
                                http://www.rallyekrumlov.cz/dalin

Komentář

Working...
                                X