Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Modely – RC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Modely – RC

Chlapi, poraďte nějaký web s nabídkou RC modelů u nás?? Dík

Třeba www.pospa.cz .

Komentář

www.mpm.cz ti mají Tamiye.

Komentář

Co sháníš? Elektru, spalovák? Pětinu, osminu, desetinu, dvanáctinu, osmnáctinu, šestadvacetinu?

Komentář

Ja mam Focuse od http://www.mipacar.cz/
          webinfo.sweb.cz/rbrgt/

Komentář

Co sháníš? Elektru, spalovák? Pětinu, osminu, desetinu, dvanáctinu, osmnáctinu, šestadvacetinu?
            Asi desetinu, elektro....sháním info, jak začít, spíše jen tak pro zábavu, pohrát si, ale nechci vyhodit peníze jen tak...

Komentář

Asi desetinu, elektro....sháním info, jak začít, spíše jen tak pro zábavu, pohrát si, ale nechci vyhodit peníze jen tak...
              Kolik za to chceš dát?

Komentář

Kolik za to chceš dát?
                Nevím, viděl jsem něco kolem 6000 Kč, to bych asi obětoval, ale potřeboval bych vědět, jestli v těch modelech, co se pohybují kolem 6 tis je rozdíl atd...

Komentář

Mrkni na www.kyosho.de , co je tam seženeš i tady, ale za ty prachy nečekej zázraky.

Komentář

zdravim,
                    nevíte někdo, jestli se někde dá sehnat RC model Fabie WRC 1:18?

Komentář

Olomouc Modelář Ostružnická ul. cena 900 - 1200 podle potisku. Docela pěkný
                      Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

A za tuhle cenu je opravdu na rádiový DO?

Komentář

To bude určitě mejlka. To o čem píše pačes je podle mě sběratelský model 1:18 od firmy Solido. Tedy kovová kastle + některé plastové součástky a interiér. 1:18 mi příjde na RC dost malý to j enějaký elektro?

http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Shánim něco pro syna, ale aby to nestálo 5000,-. Uplně stačí základní autíčko na DO, takže elektro

Komentář

Chci si dát dohromady RC auto. Mělo by to být tak max do 10 000Kč. Samozřejmě pohon všech kol. Chtěl bych zkusit tu RC RALLY . Mužete někdo poradit? Benzin? Elektro? Jaký podvozek? TT-01? Moc diky

Komentář

Working...
                              X