Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Setkání Tatra

Kdyby měl někdo zítra v podvečer cestu kolem Zbiroha, tak se tam koná setkání příznivců historických Tater. Auta momentálně stojí na parkovišti pod zámkem, zítra ráno by měly vyrazit na druhou okružní etapu. Na poutači byla popsaná takto (Zbiroh 9:30, Strašice, Rožmitál p. Třemšínem 10:30, Mirošov 12:30, Kozel 14:00, Rokycany 16:00, Volduchy, Zbiroh). Časy jsou pouze informační!!! Zpátky do Zbiroha by se měli vracet mezi 16. a 18. hodinou.
    Pořádá to spolek nějakejch rakušanů, hodně aut má rakouskou nebo německou SPZ. Ale najdou se i nějaký krasavci z Čech.
    (mezi Tatřičky se zatoulal i jeden Fiátek 500)

Pár ilustračních fotek.
    CIMG4319.jpgCIMG4328.jpgCIMG4351.jpgCIMG4347.jpgCIMG4352.jpgCIMG4353.jpg
    FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Re: Setkání Tatra

Jenom pro pořádek to není FIAT 500, ale Steyr Puch. Jinak pěkná akce i v Táboře kde měla zastávku Jarní Rally. Foto na www.fiatklubtabor.cz

Komentář

• dotaz mimo

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat na jednu věc, která mě už nějakou dobu vrtá hlavou. Doufám, že to píšu do správnýho tématu, nikde jsem to tu nenašel, tak snad jo.
        jde mi o to, když budu mít auto na rally (např. N4 EVO IX), který má Rkový SPZ a sportovní průkaz, jestli s tím můžu do běžnýho provozu, i mimo závod... možná je to kravina, ale docela by mě to zajímalo.....

díky předem

Komentář

• Re: dotaz mimo

R ková SPZ je pouze pro závodní auta a do běžného provozu s nima nesmíš , pokud se nejedná o závod .
          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

a když bych měl, jak se v poslední době občas na netu objeví, vyrámovaný auto, se skořepinama, kompletní závodní výbavou, na sportovním průkazu, ale normálních spz? s tím můžu?

Komentář

Pokud má splatnou technickou , tak nevidím důvod proč ne .
              Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

ok, díky moc za informace :-)

Komentář

Původně odeslal Ted.Stensen Zobrazit příspěvek
                  a když bych měl, jak se v poslední době občas na netu objeví, vyrámovaný auto, se skořepinama, kompletní závodní výbavou, na sportovním průkazu, ale normálních spz? s tím můžu?
                  Sorry, ale sportovní průkaz a normální čísla asi nejdou dohromady.
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

To máš pravdu , ale vyjímka může potvrzovat pravidlo . Taky se mě to nezdálo , proto ta má odpověď s platnou technickou .

Komentář

mě se to právě nezdá taky... navíc mě nějak nesedí vyrámovaný auto na běžnejch značkách, jsem myslel, že to pro běžnej provoz není homologovaný...

Komentář

Ne homologovaný , ale schválený . Pokud to má technickou a normální SPZ , tak úprava mohla proběhnout až po technické a při první policejní kontrole je auto bez technické , řidič bez bodů a peněz .

Komentář

Oběma díky moc za informace....

Komentář

Letošní Autotec Brno 2012 je definitivně „odpískaný“?
                            A platí, že Autosalon Brno se uskuteční až příští rok 2013 v dubnu?

Komentář

pokud je auto přivezeno např z Německa,kde tohle vše jde legální cestou zapsat,může mít auto i rám a policajti nemůžou říct ani půl slova,znám případ,kdy v Německu byl do Fabie vsazen motor 1.8 T 20 V 132 kW z Octavie RS,komplet rám atd,auto se převezlo sem k nám a přehlásilo a vše je bez jakýchkoliv problémů.To ovšem opravdu nemění nic na tom,že u nás tohle prostě normální cestou nejde
                              Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
                              Ne homologovaný , ale schválený . Pokud to má technickou a normální SPZ , tak úprava mohla proběhnout až po technické a při první policejní kontrole je auto bez technické , řidič bez bodů a peněz .

Komentář

Auto s rámem na normálních SPZ se tady už jednou řešilo.Někdo z kluků tady psal,že koupil závodního Favorita s původem v továrně v bejvalej NDR a má ho přihlášenýho na normálních SPZ.A vím o dalším Fáčku v Klatovech.Kamarád s ním závodil.Když skončil,tak ho nikdy ho nedával na "R" a zůstaly mu taky normální SPZ a tesťák,jak to bejvalo a může ho používat jen pro sportovní účely a ne na normální ježdění na nákupy.V techničáku má zapsanej rám a dvě sedadla.Starý auta si mohly tuhle věc udržet,ale nově vám to nikdo nepřihlásí.

Komentář

Working...
                                X