Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: dotaz mimo

http://www.rally-mania.cz/photogalle...1&fseason=2012
    Chtěl bych se zeptat co je to za škodovky?
    (fotky č. 9 a 10)
    8360RJohnDeere team http://rallyfanda.rajce.idnes.cz/
    http://8360r-johndeere-team.goneo.cz/o-nas.html

Komentář

Fabia, ale kromě masky to moc společných částí nemá
      http://www.automobilrevue.cz/rubriky...oda_40839.html

Komentář

Zdravím,mám malou prosbu.
        Má někdo doma program z Rally Transpetrol Senica v ročnících 1999-2001 ?? Strašně by jsem rád viděl mapu kudy se jezdilo,protože já právě v okresu Senica bydlím a tuto Rally jsem jako malý navštěvoval. No protože jsem ročník narození 1989 tak si ty místa už nepamatuju. Děkuju moc

Komentář

Pánové tak teď jsem čuměl jak tele na nové vrata ve chlévě!Na Primě dali zprávu z Krumlova.Ale kupodivu nejvíce jako varování pro diváky!Ani z toho nedělali takové to obligátní "smrtelné závody a pod." jak mají ve zvyku.
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Ahoj myslím že mám rok 1999

Komentář

Mám rok 1999
              Naposledy upraveno pejda; 28-05-12, 19:53. Důvod: poslední příspěvky se necitují!

Komentář

Dikes elis, máš vzkaz

Komentář

Nevím kam to napsat,tak píšu sem.Jsem velice často na eWRC a všiml jsem si že tu byli příspěvky od některých lidí.Ty jsem si pozorně přečetl a třeba po dvou dnech zmizely a nejsou nikde.Zřejmě se někomu nelíbily tak je vymazal (a to nebyly vulgární).Je zajímavé,že některým přispěvovatelům se nemažou,ale různě se přesouvají.Zkuste mi to někdo vysvětlit třeba SZ.Děkuju.

Komentář

Františku , tohoto jevu jsem si všiml několikrát a bylo to tu i několikrát probráno . Dochází k úpravám příspěvků asi z důvodu toho , aby tu nevznikl druhý F.B. . Ale máš pravdu , že tolerance redakce k přispěvovatelům je různá . Nemá cenu se dotazovat a psát nějaké své myšlenky či názory .
                    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Aha,po tomto sdělení mě napadá že několik vyvolených má asi vyjímku a u některých se dělá korekce (napsal jsem to slušně).Děkuju za uvedení do reality.

Komentář

Františku nakoukni do drbů a tam se určitě najdeš.Potkáš se tam s Pepou,Hujerem,mnou a ostatnímy vyvolenými.

Komentář

Taky to nemusí být pravda . Nevím o jakých smazaných příspěvcích se zmiňuje , ale mě občas taky nějaký smažou . Asi opravdu nechtějí aby to tu bylo jako na F.B. , ale je pravda že někteří tu mají asi vyjímku . To , že mě smažou mi nevadí . Nedávno jsem přemýšlel nad tím , zda je pro mě výhoda psát tu pod pravým jménem . Kdysi jsem tu psal i pod nickem , ale později jsem od toho opustil . Nick jsem potřeboval k zjištění pravých jmen , která byla ukryta pod nickem . To se mi podařilo a už píšu jen pod svým jménem .
                          Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal Frantisek Zobrazit příspěvek
                            Nevím kam to napsat,tak píšu sem.Jsem velice často na eWRC a všiml jsem si že tu byli příspěvky od některých lidí.Ty jsem si pozorně přečetl a třeba po dvou dnech zmizely a nejsou nikde.Zřejmě se někomu nelíbily tak je vymazal (a to nebyly vulgární).Je zajímavé,že některým přispěvovatelům se nemažou,ale různě se přesouvají.Zkuste mi to někdo vysvětlit třeba SZ.Děkuju.
                            Pokud neuvedeš konkrétní príspěvek, těžko něco řešit.
                            Jeden tip ale mám,zhruba tak 99% smazaných nebo přesunutých příspěvků má jednu podstatnou vadu, totiž že se absolutně netýkají tématu vlákna kde jsou napsány (což se označuje termínem off topic, či zkratkou OT)...

Komentář

…což je mimochodem od adminů u OT příspěvků v současnosti celkem velký ústupek, protože
                              ještě tak před pěti lety se za to dostával „banán“…
                              I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

I adminovi se asi bude (pokud bude) reagovat těžko na takhle vágní výhradu (týka se smazaných postů i chráněných uživatelů). Asi mi taky někdy něco zmizelo, ale nemyslím si, že to byly až takový perly, aby to mrzelo mě (natož pak druhé ). Na druhou stranu, v drbech je vcelku slušná společnost a proto mě na toho vypelichanýho čokla mrzí, že mě nejmenoval (možná mě zařadil mezi VyVolený, ale to už mě teda těší ještě míň...)
                                A mimochodem, fakt věříte, že za nickem Koukola Josef se skrývá, Josef Koukola? Svatá prostato na internetu
                                Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Working...
                                X