Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: dotaz mimo

Milane , sem vložím oskenovaný svůj rodný list , to mi problém nedělá .
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Co tím dokážeš? Že máš RL Josefa Koukoly? No a? Ten jsi mohl oscanovat kdykoli Jak víš, že jsem Milan? Fakt věříš internetovým identitám?
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Tak v tom případě jsem si oskenoval i OP , pas , řidičák . Že jsi Milan , vím od té doby co jsem tu měl jeden nick a ten dával otázky na které dokázal odpovědět jen Novej . A nehledě na další reakce Novej na Starýho psa a Standu Viktoru .
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
          I adminovi se asi bude (pokud bude) reagovat těžko na takhle vágní výhradu (týka se smazaných postů i chráněných uživatelů). Asi mi taky někdy něco zmizelo, ale nemyslím si, že to byly až takový perly, aby to mrzelo mě (natož pak druhé ). Na druhou stranu, v drbech je vcelku slušná společnost a proto mě na toho vypelichanýho čokla mrzí, že mě nejmenoval (možná mě zařadil mezi VyVolený, ale to už mě teda těší ještě míň...)
          A mimochodem, fakt věříte, že za nickem Koukola Josef se skrývá, Josef Koukola? Svatá prostato na internetu
          Tož tos teda pos.al! Brát Pepovi jeho existenčnost.No fuj.Styď se.
          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Důležitý je , že tu jsem a v té konstalaci jako v polovině roku 2005.

Komentář

Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Všichni svatí ti museli držet palečky.Ale se podařilo.A teď jen kousek štěstíčka,a Návrat
                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Palečky drželi nejen svatí, ale pár nás, neznabohů a zaplať pámbu, snad to i pomohlo...Dodnes se s Benediktem hádáme, kdo tomu pomohl víc, ale on ten Bavorák asi vyhraje

Komentář

Asi v tom máš pravdu .

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                      I adminovi se asi bude (pokud bude) reagovat těžko na takhle vágní výhradu (týka se smazaných postů i chráněných uživatelů). Asi mi taky někdy něco zmizelo, ale nemyslím si, že to byly až takový perly, aby to mrzelo mě (natož pak druhé ). Na druhou stranu, v drbech je vcelku slušná společnost a proto mě na toho vypelichanýho čokla mrzí, že mě nejmenoval (možná mě zařadil mezi VyVolený, ale to už mě teda těší ještě míň...)
                      A mimochodem, fakt věříte, že za nickem Koukola Josef se skrývá, Josef Koukola? Svatá prostato na internetu
                      Jen poznámka,pro nevěřící tu pod nickem Koukola Josef je skutečný Koukola a pro mě to dokazovat nemusí.Až se s ním potkám,tak se musím zeptat na Novej,ten je zajímavej.

Komentář

Františku , nevím zda to budu moci říci , já Ti to řeknu a potom budu napadnutej za špatnou informaci .

Komentář

A kým napadnutej? To nechápu.

Komentář

To neřeš , někdy pochopíš .

Komentář

Tak jsem dnes nad tím přemýšlel a možná už vím.Dal jsem si do souvislosti některé příspěvky.Pošlu to na Tvůj e-mail.

Komentář

Co je na Novým zajímavýho? Platfusák,nekonfekční postava a věk Karlova mostu!! Tímto popisem se mu omlouvám,že jsem na něj zapoměl ve výčtu "hříšníků"!

Komentář

Working...
                                X