Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Charouz opouští velkou většinu svých aktivit...

Nasser to dokázal, bere placku za 3. místo gratulace!

Výsledky finále: http://www.london2012.com/shooting/e...100/index.html
    ŠKODA Fabia R5

Komentář

• Re: Co se jinde nevešlo

Je to střelec! Jak na olympiádě, tak na trati
      FANS OSEK !!!

Komentář

Na FB
        Včera večer okolo 23 hodin havarovala v Itálii posádka Francis Cascone(23) / Vittorio Canestraro Fontechiari (25) s jejich Renaultem Clio. Posádka se pokoušela "najet" si ve večerních hodinách trať zdejšího Rallyslalomu, který se koná 12.-13.srpna. Posádka v rychlé pasáži vylétla z trati a zřítila se do rokle, přičemž auto šlo několikrát přes střechu a bylo značně poškozené. Jak jezdec, tak spolujezdec tuto v podstatě zbytečnou nehodu nepřežili. Organizátoři po této tragické události zvažují zrušení závodu.
        Čest jejich památce !
        8360RJohnDeere team http://rallyfanda.rajce.idnes.cz/
        http://8360r-johndeere-team.goneo.cz/o-nas.html

Komentář

To je opravdu zbytečná nehoda, kvůli které by ale soutěž neměla být zrušena. Byla to jejich nezodpovědnost že to nalítávali před soutěží, kdyby se to stalo během soutěže, tak je to něco jiného. Odpočívejte v pokoji.

Komentář

• Re: dotaz mimo

Některé menší soutěže v Itálii se jezdí jen v noci,tak je možné,že to byl legální trénink. Ale nevím,pouze domněnka. Každopádně je to smutné ať to bylo jak chtělo.
            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Re: dotaz mimo

Bohužel, zase špatná zpráva. Při rallye v Srbsku došlo k tragické nehodě. Automobil řízený pilotem z Bosny vylétl z trati mezi diváky a tři z nich usmrtil. Další muž je zraněný
              Naposledy upraveno LuCas; 20-08-12, 09:43.

Komentář

To je děs. Letos už by na to vážně nestačily prsty obou rukou.
                GO Petter GO

Komentář

Podle toho, co jsem četl (např. iDnes), tak se to stalo při závodu Hill Climb Tara 2012...
                  Ovšem na některých stránkách píší Rali Tara. Je to hrozné. Letos už je toho opravdu dost...
                  Naposledy upraveno Sklera; 20-08-12, 10:12.

Komentář

Hill Climb Tara muze za rally povazovat opravdu jen lempl, to se na me nezlobte.

http://www.fia.com/en-GB/sport/calen...ll_climb1.aspx

Komentář

To je pravda, bohužel pro většinu lidí jsou všechny automobilové závody jedoucí se po silnicích rally. Kolega z práce mně také v pondělí informoval o "havárii na rally" na Slovensku, což pochopitelně opět rally nebylo.
                      GO Petter GO

Komentář

I jedna naše komerční televize ukázala ve svém sestřihu nehodu z nešťasného závodu do vrchu, kdy tenkrát srazili děvče sedící na závoře a titulek k tomu - "Rally Beroun"...
                        www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

V práci mám podobnou zkušenost. Co nejede na okruhu, tak jsou to „rélíčka”...

Komentář

To zase bude křiku kvůli tipovačce!

Yalta Rally je otevřena do 15. 9. 2012 12:14, přičemž se startuje už 14. 9. (?)
                            15. 9. 2012 v 12:14 už bude odjeto nějakých 6 RZ…
                            No a ten Mikkelsen… V pátek 14:00: Jak to, že jste ho tam nechali, když nejede atd…
                            (Mně to vysvětlovat nemusíte, chápu. Jen mám celkem srandu z těchto „nářků”.)

P.S.: Pokud máte chvilku čas, dejte prosím kliknutím hlas vpravo na stránce zde pro kámošku kámoše – č.2 Veruskadoly: http://www.hfczlin.cz/
                            I ten, kdo neumí vařit, má právo se ve slušnosti vyjádřit ke kvalitě jídla.

Komentář

Rád bych upozornil na novou aplikaci "Škoda motorsport App" pro Android. Ke stáhnutí možné zde: Google Play Většinou jsou to takové blbůstky, ale dost se mě líbí třeba mapy RZ pro soutěže šampionátů IRC, ME a MMČR, tedy těch, kde jezdí ŠM. A spousta dalších maličkostí.
                              Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

dnes na ČT 2 ve 22.20 kulťáček s S. McQueenem Le Mans!
                                Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Working...
                                X