Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Co se jinde nevešlo

Není to úplně k rally, ale kdo poslední dobou neřešil, jaké jsou zprávy na Tv Nova....http://www.youtube.com/watch?v=0BQFU...&feature=share
    WRC - Golden Age of Czech WRC ///// JKmodels
    !!!Jak bezpečně sledovat závody rally!!!

Komentář

Podle mého soudu velmi rozumné názory: http://www.rallyekrumlov.cz/cz/media/budejcka-drbna . Takže nejen několik lidí tady na eWRC se domnívá, že v organizacích zastřešujících autosport je něco špatně.
      GO Petter GO

Komentář

Kromě jiného mě zaujala tahle pasáž:
        Na každé rychlostní zkoušce bude připraveno několik diváckých míst, ostatní místa kolem trati máme definována jako nebezpečná, čili pro diváky zakázaná. Pokud se kdokoliv vyskytne v tomto zakázaném prostoru a nevyslyší jasného pokynu našeho pořadatele k jeho opuštění, bude rychlostní zkouška okamžitě zrušena. To říkám naprosto jasně a jednoznačně!
        Co jsem pochopil z rozhovoru pana Schovánka v Hydeparku, tak nelze povolit u tratí RZ pouze DM a všechna "ostatní území" kolem RZ zakázat. Jestli to ale dobře chápu, tohle říká pravý opak... Nebo jde jen o vyvolání toho, aby většina fans směřovala na DM a "pár" jedinců okolo bude tolerováno?
        Vím, že už se tady tohle několikrát řešilo, ale tady jsou dva jasně definované (od pana Schovánka a nyní od pana Kunce), ale protikladné názory...
        FANS OSEK !!!

Komentář

To mně také docela zaujalo, ale myslím si, že je to spíš "bububu" pro diváky. Asi spíše jde to, že když někdo nebude pokyny pořadatelů poslouchat, RZ se zruší. Neumím si představit napíchat po celé délce RZ cedulky a stále jsem přesvědčen, že organizátor nemá žádnou právní oporu k tomu někoho vyhánět z něčí louky nebo lesa.
          GO Petter GO

Komentář

Pořadatel skutečně právní oporu ani k vyhánění z cizí louky, ani k výběru vstupného na RZ, nemá a přesto se tak obé děje Tady jde spíš o to, že pořadatel je ten, kdo určuje "bezpečná" a "nebezpečná" místa a divák si buď nechá říct po dobrém, nebo pořadatel (vědom si rizika a toho, že ho v případě průšvihu nechají všichni v rejži) rychlostku zruší. Na to samozřejmě právní oporu má. Volba je na nás
            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Jenže na rozdíl od vyhánění lidí z louky, kde právní oporu nebude mít nikdy, by za to "vstupné" mohl divák dostat startovku, mapičky RZ, samolepku, volný vjezd na parkoviště, která by byla "pronajata" od pořadatelů apod. To by snad bylo právně v pořádku.
              GO Petter GO

Komentář

Dneska jsem dělal didaktický z češtiny a toto si cermat nachystal 2013-05-03_152440.jpg

Komentář

to je maso
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Který nedělní mysleli?Teprve je pátek
                    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

to jako vážně? Asi jak napsal Novej, to je fakt maso a nečekal bych že se něco takové může objevit v maturitě
                      Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

A ještě jednou já, Brouk Pytlík z Hradu se vyjádřil proti rally - http://zpravy.idnes.cz/zeman-chce-za...547_domaci_cen
                        Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Chlast taky, tak ať ho zakáže taky.. ale co by potom pil?... Bože můj to je ale *****, jak může říct, že za to, že mladí lidé jezdí jako prasata kvůli rally?..

Komentář

ach bože,já věděl že to nebude dobrý,ale toto je moc pane Prezidente!

Komentář

Tak si říkám jestli ho někdo náhodou netrefil "softwarovou kuličkou" do hlavy...
                              Teroristé, kteří minulý týden obsadili vinný sklípek na okraji Znojma stále nejsou schopni formulovat své požadavky

Komentář

pobavil mě jeden komentář v diskuzi - zakažte smrt - kéž by to šlo...

Ten člověk není soudný, jinak to nedokážu vyjádřit.

Styďte se, vy, co jste ho volili!
                                ewrc-results.com

Komentář

Working...
                                X