Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Co se jinde nevešlo

Ještě před rally bych mu doporučil zakázat lyžaře, vodáky a cyklisty kde je těch zranění a úmrtí daleko víc a na rally by se z důvodu defenestrace nedostalo

Komentář

Jenže při sledování televize a tebou zmiňovaných sportech řidiči neusedají do svých automobilů s tím, že jsou taky mistři a proto můžou jezdit jako v rally

Komentář

Vůbec se s tebou nechci dohadovat tady je jeden odstavec z článku

"Proto se domnívám, i když je to nepopulární, že by u nás měly být zakázány, nebo alespoň omezeny ty sporty, které vedou k množství smrtelných úrazů, k tomu, že desítky mladých lidí v přímém i nepřímém důsledku jejich konání zemřou a zmaří svůj život," dodal.

Nemyslíš že je řeč i o sportech které jsem napsal?

A to ještě zapomenul na motorkáře

Komentář

v pohodě, já jsem jen použil jeho absolutně zcestné vyjádření.. pan alkáč by si měl uvědomit, že to není o sportu, ale o lidech

Komentář

Podle logiky pana prezidenta můžeme zakázat i VC motocyklů v Brně , protože mladí motorkáři pak jezdí v běžném provozu jako Rossi na okruhu - takže jestli dobře počítám, tak 250 tisíc diváků v Brně a dalších 250 tisíc ve Zlíně je dohromady půl milionu lidí , které připravíme o zábavu - to pan prezident přece nemůže myslet vážně (v době krize je třeba dát lidu chléb a hry)

Komentář

• Re: 41. Rallye Český Krumlov 2013

Když si zvolíme ovarovou hlavu za presidenta, dobře nám tak!

http://www.novinky.cz/domaci/301160-...ne-sporty.html

Takže volové, až se budete koukat v TV (jako třeba teď z Argentiny v 1hodinu ráno) na rally né, že si budete hrát na Sebastiany!!!
              Navrhuji zakázat např.skoky na lyžích. Ty by asi také moc diváku u TV nezvládlo...

Komentář

myslim ze kdyby jsme srovnali pocty mrtvych za poslednich 50 let fotbal(beru i bitky mimo stadion v ulich) x motorsport(fanousci kteri spachali sebevrazdu se tam taky pocitaj takze to je s rowdies na stejno) tak na tom fotbal bude mozna hure a furt se to hraje a propaguje....

Komentář

on dobře ví, že to nejsou jeho voliči, kterým sebere jejich sport a naopak, jeho voliči a soukmenovci jsou právě ti, kteří podobně hejkali loni v zimě, tak jen přiložil polínko a hřeje si svou slivovičku
                  Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Zemana nevolím,ale beru ho jako velmi inteligentního,teda bral jsem.To jako zakáže rizikové sporty po celém světě (nebo alespoň v sousedních zemích)aby ostatní neměli inspiraci k rychlé jízdě.To je úlet.

Komentář

Nikdy mne nenapadlo, že tu budeme řešit prezidenta. Bude si muset rozšířit asi své poradce. Já ho naštěstí taky nevolil.
                      Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Já pořád říkám, že je to jeden z nejrozumnějších lidí ve vedení motosportu: http://skutecnosti.cz/exkluzivni-roz...milose-zemana/ Rozhovoz s P. Schovánkem (nejen) o vyjádření pana Zemana.
                        GO Petter GO

Komentář

• Divné. Inteligentní nemotoristický novinář...

Myslel jsem, že inteligentní novináři se vyskytují jenom mezi motoristickými (zdravím třeba Vláďu Dolejše a Rosťu Kutěje a všechny ostatní včetně eWRC :-), ale jak vidno, i všeobecný novinář si dokáže dát práci s rešerší a myslet. Byť je to o rally víceméně okrajově, doporučuji přečíst:

http://www.ceskapozice.cz/domov/poli...slepo?page=0,1
                          Naposledy upraveno Jirka ST; 10-05-13, 19:45.

Komentář

Tak sem ted koukal na TV nova...... z těch P...vin je mi na Bl:::Tí.o tom rallye.Ví o tom Hov..o( sorry admin).ale nemohu jinak...

Komentář

Jordo, teda Chordo, tohle je Tvoje segra, dcera, nebo paní? Ať tak, tak, či tak, gratuluju. A pokud holt nijak, tak holt smolík pacholík...

http://www.super.cz/173308-sen-kazde...zavodnici.html

Komentář

Věkově by to odpovídalo spíše dceři, vzhledově by se mi to líbilo jako manželka, ale vzhledem k tomu, že nevlastním ani jedno ani druhé, bude to pouze česko-španělská shoda jmen (i když samozřejmě Chorda není jméno ale nick) . Takže ta smůla.
                                GO Petter GO

Komentář

Working...
                                X