Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Co se jinde nevešlo

nejspíš jedna rallycrossová novinka
    Přiložené soubory

Komentář

Nechci rejpat, ale ta trat vypada jako autokrosova a na skle ma napsano autocross team

Komentář

Professional PAJR Autocross Team: https://www.facebook.com/pajrautocrossteam

Komentář

Místo letošní Barum rally jsme navštívili jiný podnik zařazený do Evropského mistrovství. Sobotu jsme strávili na autodromu v Mostě (přeci jen je také potřeba proniknout do okruhového světa ). Pro mě to byla premiéra na okruhu a vidět pěti tunová monstra je také docela zážitek. Doplňkové závody měly také svoje kouzlo, takže sobotu hodnotím kladně. I když, pro věrného fanouška rally, který moc dlouho nevydrží na jednom místě, je sledování závodů po celý den z jednoho místa přeci jen trochu zvláštní .

Video:
          FANS OSEK !!! nové video: Rallysprint Agropa Pačejov 2015
          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Zimni boty Pettera Solberga

Zdravím nadšenci,
            omlouvám se za trochu zvláštní téma nicméně už nevím jak jinak bych to mohl najít.

Pamatuju si, že při jedné zimní rally přijel Petter Solberg na startovní rampu a vystoupil z auta se zimníma botama namísto klasických závodních.

Pokud byste kdokoliv měl fotku nebo video kde to je vidět tak neváhejte a pošlete mi to prosím.

Mikeee.
            RBR 4ever!

Komentář

• Re: Zimni boty Pettera Solberga

rekl bych, ze to co hledas, je zde v case 3:30 http://www.youtube.com/watch?v=FvHGiE27pQo
              Naposledy upraveno HoFi; 25-09-13, 12:00. Důvod: preklep

Komentář

• Re: Zimni boty Pettera Solberga

Přesně to jsem hledal, díky HoFi.
                RBR 4ever!

Komentář

Podle všeho Scuderia Ferrari takto testuje nový V6 turbo motor. Pastva pro uši ODKAZ

Komentář

• Re: Dotaz

možná že už se to tu někdy řešilo, měl bych dotaz na Octávii RS (bílo-černou) která jela v sobotu na mikulášské jako předjezdec a jezdí na většíně soutěží nevíte co je to zač? myslím hlavné co to má za motor protože to jak to jede a ten zvuk mi nepřipadá jako klasická RS ale možná se pletu.. díky za vysvětlení
                    MH RACING

Komentář

Je tam motor z Golfu VR6 3,2.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Pokud se nemýlím, tak je tam motor 3,2 V6 ( Golf R32 ), převodovka DSG, pohon 4x4

Komentář

A to prošlo STK?
                          Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

V normálním provedení dle VTP asi prošlo
                            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

Pepo všechno projde Někteří tady řešili STK a rám. Změna motoru je jen kosmetická úprava TP.Navíc v GT ??? Tam to stálo jen trochu víc.
                              Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

No já jen že jsem chtěl ve fábě 1,4Mpi 50Kw vyměnit za 1,4 16v 73Kw a bylo mi sděleno že bych musel po přestavbě na schválení do provozu do Prahy na UVMV (přihláška cca 10 000) bez jistoty schválení.Mi bylo řečeno na DI v Hradišti Uherském.Tak jsem to vzdal.A dál to neřeším.
                                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

Working...
                                X