Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Co se jinde nevešlo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Co se jinde nevešlo

to Shaki :
    Zdravím Tome, nestálo by za to vyrobit samolepky s piktogramem - viz pražský Revival, myslím, že by ji rádi vozili příznivci rally na svých vozech....

Komentář

• Re: Uvolněte se a kochejte se

Že už nebude další generace Lanceru EVO, tak jak ji známe, se mluví už dlouho. Konkrétně byly informace, že by to měl být hybrid, kde jedna z náprav by byla poháněná elektromotory

Komentář

Původně odeslal mickey Zobrazit příspěvek
        to Shaki :
        Zdravím Tome, nestálo by za to vyrobit samolepky s piktogramem - viz pražský Revival, myslím, že by ji rádi vozili příznivci rally na svých vozech....

ta samolepka by byl dobry napad

Komentář

Původně odeslal Steg Zobrazit příspěvek
          Nazdar děvčata a chlapci, Impreza to sice není, ale přesto to stojí za zhlédnutí. Nakonec továrna na Imprezy takhle funguje už dlouho...

http://www.youtube.com/embed/libw1rV...yer_detailpage
          To video mi udělalo radost. Část té linky jsem konstruoval. Moc pěkné vidět svoji práci v akci.
          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil. A už zase zmizel.

Komentář

vynatek z rozhovoru s M.Prokopem......Další perličkou z tréninků byl průjezd jednou osadou, kde několik aut včetně našeho schytalo salvu kamenů z rukou místních obyvatel. Takže skóre bylo několik rozbitých skel a pomačkaných kapot versus pozatýkané obyvatelstvo celé vesnice, prý aby byl při rallye klid. Velice zajímavá policejní metoda, jak nekomplikovat průběh závodu," jelikoz tu porad zijem v jakesi forme totality tak by to mohlo treba taky projit , sezenou se provokateri kteri budou hazet kameny a obyvatele vesnice kterym se to nelibi by si mohli v cpz pekne v klidu a tichu odpocinou od toho hluku

Komentář

Zdravím pánové,
              už jsem tu jednou psal ale zkusím to znovu.
              Nemá někdo náhodou doma mapy z Rally Transpetrol Senica ročník 1999 nebo 2000?
              Jsem z tohoto okresu a jsem ročník 1989 a moc si nepamatuju kudy se jezdilo a rád by jsem si to oživil. Prosím o elektronickou podobu. Děkuji moc krát

Komentář

mazec!!!!! http://ifaster.tiscali.cz/wtcc-se-pr...-nordschleife/

Komentář

Taky uz jsem to nekde zaregistroval.

Takhle se zvysuje sledovanost a ne nejakyma extrasuperspecialbonusrozstrel eRZetama s prezouvanim uprostred....
                  www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

ale Severní smyčka je docela dlouhá, taková přezouvací zóna v půlce by nebyla vůbec špatný nápad
                    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Někde tady na foru už je odkaz od Tomaše H, na fotky z letošní 24h Le Mans, tak já k tomu přidávám odkaz na naše video z tohoto legendárního závodu. S rally se takováhle akce nedá vůbec srovnat, ale určitě každému motoristickému fandovi tuhle akci doporučuji navštívit!
                      https://www.youtube.com/watch?v=WzmN...fWvboHDBEHzY_w
                      FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

http://www.zachranarskydenik.cz/auto...oc-k-teroru-2/

nedalo mi to a umístil jsem zde
                        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

nedaří se mi najít ty zmíněné reporty ze čtyř rallye, o kterých Jakub píše, neumím hledat? pomlůže mi někdo? díky
                          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Teda v mnoha věcech má ten Rejlek aspoň částečnou pravdu, a rozhodně bych nechtěl nějak hájit soudruha Nováka - ale mám pocit, že tomu Rejlkovi šlo hlavně o senzace a bouračky a kdyby z toho dělal "reportáže", tak by si to určo brzy našly Nova a Blesk a všude by pak rádi psali už jen o tom, že každá rally je jen o bouračkách a bylo by to v novinách i jinde pro nás ještě horší než to je teď...
                            ML

Komentář

Novej, není to to Jakub, ale Tomáš. Marec, není to Rejlek, ale Rejtek, s tvým pocitem souhlasím.

Komentář

Dobrý den
                                Měl bych dotaz ohledně Rally Železné hory 2014 kde bych našel mapy a harmonogram ?
                                na webu nic není (jenom přihlášené posádky)
                                Předem Díky
                                8360RJohnDeere team http://rallyfanda.rajce.idnes.cz/
                                http://8360r-johndeere-team.goneo.cz/o-nas.html

Komentář

Working...
                                X